Spotkanie w Krakowie

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: qwerty » 03 kwie 2015, 21:35

Zdaje się ze wszystko zaczyna się uspokajać...
I super ...właśnie tak ma być. Ma być dobrze.

Jak pisałam wcześniej - bardzo cenię sobie te spotkania, dawka energii jest spora i cieszę się gdy tam jestem.
Chciałbym jednak być w gronie ludzi z którymi "jest mi po drodze"...Niekoniecznie jest wśród nich Radek.

Warto być i warto przyjechać nawet z daleka.
qwerty
 
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2011, 23:05

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 03 kwie 2015, 23:04

Mirku i Gabrysiu zakończcie tą waszą utarczkę, nie warto skakać sobie do gardeł. ;)
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Arronax » 04 kwie 2015, 12:50

Dokładnie, niesie ogromną energie qwerty ;) . Warto przyjeżdżać ale właśnie niekiedy zobowiązania i obowiązki uniemożliwiają ...

Zaraz Łukaszu przeczytam Twoją odpowiedź, jest długa i ogarnę ją już po rozłączeniu internetu.

Jeżeli będziemy respektować wartości szacunku i poszanowania wobec każdego wszystko będzie dobrze. Nic na siłę, nic przyspieszać, dać się ponieść nurtowi ...
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: światowid » 05 kwie 2015, 09:49

Arronax..

Samą prawdę piszesz..

Pozdrawiam Cię.
szkoda wielka że wiara i wiedza naszych przodków została zdeptana.
Awatar użytkownika
światowid
 
Posty: 228
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Xsenia » 05 kwie 2015, 20:28

Nie widzę nic zdrożnego w tym by w Krakowie działały dwie grupy. Kto będzie chciał dołączy do grupy Radka, a kto nie, zostanie przy Łukaszu :)
Mnie osobiście nie zależy na kontaktach z "drugą stroną". Zależy mi na rozwoju osobistym, który mogę realizować na spotkaniach w knajpie i z czytaniem tekstów. Radek zagrał trochę nie fair ośmieszając te spotkania, ale jego wola. Kto będzie chciał iść za Radkiem przecież ma taką możliwość. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Należy tylko zadać sobie pytanie czego chce: rozwijać siebie czy spotykać się z duchami?

Arronax pisze:Warto przyjeżdżać ale właśnie niekiedy zobowiązania i obowiązki uniemożliwiają

Dokładnie. Czasem nasze zadania są ważniejsze niż spotkania w grupie. Mam nadzieję, że moje zadania wkrótce pozwolą mi przyjeżdżać na spotkania :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Arronax » 06 kwie 2015, 09:56

Jest i będzie dobrze tak jak piszecie. Również wszystkich pozdrawiam!

p.s

Co nagle to po diable ;) .
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Xsenia » 06 kwie 2015, 11:02

Ostatni akapit w moim poście nie jest moją wypowiedzią. Przyznać się który to się doczepił? :twisted:
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 07 kwie 2015, 15:45

Xsenia pisze:Ostatni akapit w moim poście nie jest moją wypowiedzią. Przyznać się który to się doczepił? :twisted:

Jasny gwint, jak ja to robię, czy ja śpię czy co??
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Arronax » 08 kwie 2015, 12:00

Łukaszu, pierwsze kroki za płoty ;) .
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: gaba75 » 23 kwie 2015, 07:28

Łukaszu,

możesz powiedzieć, dlaczego na stronie forum nie znalazłam wzmianki o spotkaniu w Krakowie? Dużo osób będzie tym razem?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości