Spotkanie w Krakowie

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Arronax » 14 sty 2015, 10:57

To jak ktoś założy biznes/sklep to musi się do Ciebie zgłosić abyś przyciągała klientów ;) .
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: gaba75 » 14 sty 2015, 13:10

Służę pomocą. Jak najbardziej. :)
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 14 sty 2015, 15:41

Tylu się raczej nie uzbiera, chociaż w pewnym momencie przeszło mi przez myśl że będę musiał przy was znowu za dodatkowymi krzesłami latać :lol:
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Xsenia » 14 sty 2015, 20:18

gaba75 pisze:zdarza się też bardzo często, że przyciągam klientelę do sklepów w ktorych akurat przebywam

Też tak mam. Wchodzimy z mężem do pustego sklepu, zaczynamy kupować i nagle za nami robi się kolejka 10 osób. Standard.

000Lukas000 pisze:Tylu się raczej nie uzbiera, chociaż w pewnym momencie przeszło mi przez myśl że będę musiał przy was znowu za dodatkowymi krzesłami latać

Nie mów hop :) A za dodatkowymi krzesłami pomogę ci latać, więc bez obaw :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: gaba75 » 14 sty 2015, 22:19

No no no kochani, jak już zaczniecie "latać" to już napewno stwierdzę że mam przyjemność przebywać wśród Aniołów. No to nic innego nie przyjdzie mi zrobić tylko Wam dorównać i również latać ale chyba za dzieckiem, bo na kolejnym spotkaniu mam nadzieję moja córka może będzie już raczkować. :)
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Agata :) » 25 mar 2015, 18:45

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale chciałam poinformować, że 28.03 nie będziemy z mężem na spotkaniu :( Szkoda bardzo, ale może następnym razem się uda.
Agata :)
 
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2015, 18:48

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: gaba75 » 25 mar 2015, 22:43

Agatko,
no cóż,szkoda, ja też nie wiem czy będę, a bardziej prawdopodobne że nie. I jeszcze jedno, mimo że w rozmowach prowadzonych na tym forum jestem dla wielu zerem, to jednak pozwolę sobie napisać, że fajnie byłoby spotkać się znowu w tym samym składzie w którym i ja uczestniczyłam i plus jeszcze 15 osób :) . To byłoby dopiero wyzwanie dla Lukasa uspokoić tylu ludzi o odmiennych zdaniach ;) :) Ale wierzę że dałby radę . Ja kochani z chęcią zostałabym nawet na noc w Krakowie, bo będę obchodzić urodziny okrągłe kolejnego dnia, byłoby miło spędzić je jaknajlepiej. Ale niestety, pewnie będzie jak w wigilię. Będę znowu "łzy wylewać". Trudno, widocznie taki mój obecny żywot ziemski. Zatem życzę wszystkim, którzy będą obecni na spotkaniu, owocnych przemyśleń i pozytywnych działań.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 27 mar 2015, 17:20

Ja mogę tylko zachęcać do większej aktywności na spotkaniach, pamiętajcie że bez was grupa nie istnieje, każdy z nas coś do niej dokłada, powoli zastanawiam się czy jadąc jutro po nocce będę miał z kim pogadać czy po prostu prześpię się w restauracji :lol: . Nie wiem co ostatnio się dzieje ale grupa przeżywa bardzo ciężkie chwile... I tyle jeśli chodzi o integracje o której mówiły niektóre osoby. :?
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: gaba75 » 27 mar 2015, 20:21

A tak a propos, kto jutro będzie?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Agata :) » 27 mar 2015, 20:29

gaba75
Niestety tak wyszło, że inne plany mamy na jutro. Ale już sobie obiecaliśmy, że na następne na pewno będziemy :) (jak znowu coś nie wypadnie ;) )
Szkoda, że prawie nikt nie napisze czy będzie czy nie :( a był fajny pomysł organizowania spotkań dwudniowych a tu jak widać ciężko coś ostatnio z tymi spotkaniami nawet jednodniowymi:(
Agata :)
 
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2015, 18:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości