Spotkanie w Krakowie

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 25 kwie 2015, 07:48

Wzmianka pojawiła się na Portalu www.Spirytyzm.pl
Na forum pierwszy raz zamieściłem a teraz jest wiadomość na portalu i rozesłane E-mail do was, podobnie i do ciebie Gabrysiu.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: gaba75 » 25 kwie 2015, 10:44

Nie gniewaj się, Łukaszu, że pytam,ciągle sprawdzam swoja pocztę, by wiedzieć na sto procent, że dobrze działa.
Ja i tak nie przyjadę dopóki nie znajdę jakiejś pracy.
dzięki za odpowiedź
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Arronax » 26 kwie 2015, 14:45

Nas niestety znowu nie mogło być. Przeprowadzka, z racji braku pomocy nas pochłonęła, i ostatecznie pokonała. Problem na problemie... Już mieliśmy prawie jechać, chyba jakaś opatrzność nad nami czuwała bo do dziś 10 w życiu byśmy sobie nie poradzili. Niestety tak to jest jak jest duża odległość ;/ ... jak nie urok to s.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Agata :) » 01 cze 2015, 15:32

Szkoda, że nas tak mało było, ale i tak spotkanie zaliczamy do udanych :) miejmy nadzieję, że następnym razem będzie więcej osób. Basiu bardzo lubię Cię słuchać, mogłabym tak siedzieć godzinami :)
Agata :)
 
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2015, 18:48

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Xsenia » 02 cze 2015, 06:16

Mnie również bardzo, bardzo się podobało, choć było tak kameralnie :) Coś czuję, że następne spotkanie będzie liczniejsze.
A tak przy okazji, następne spotkanie w Krakowie będzie w dniu 20.06.2015 o 15:00 w restauracji "Sąsiedzi" na ul. Miodowej 25. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Krzysztoff » 25 lis 2015, 11:37

zgłasza się na fejsie dziewczyna z Krakowa

Hello. I'm looking for an English speaking group in Kraków, would you have any contact? Kind regards!

https://www.facebook.com/li.farias?fref=ufi
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości