Zapraszamy na spotkania spirytystycznej grupy Wrocławskiej

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Zapraszamy na spotkania spirytystycznej grupy Wrocławski

Postautor: 000Lukas000 » 09 mar 2013, 19:08

a jak spotykasz tak wielu zainteresowanych?
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Zapraszamy na spotkania spirytystycznej grupy Wrocławski

Postautor: Voldo » 09 mar 2013, 19:13

Czy to jest aż tak wielu, to nie wiem.
Jak spotykam... Po prostu - jest info na forum, jest info na stronie i po prostu cierpliwie czekam, aż się ktoś zgłosi pisząc na maila (albo mojego albo Konrada, który później go przekierowuje).
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zapraszamy na spotkania spirytystycznej grupy Wrocławski

Postautor: 000Lukas000 » 13 mar 2013, 15:04

Musze powiedzieć Voldo że ta twoja historia mnie natchnęła do działania, może nie by robić wykład bo tu już wg. mnie potrzeba mieć grunt w ludziach, by nie okazał się wykład klapą.
Zamierzam zrobić coś bardziej innowacyjnego, spotkanie w BB w oddziale Biblioteki na czytelni, by ludzie mogli zapoznać się z spirytystycznymi dziełami, porozmawiać i zadać pytania oraz dostać po broszurce "Zrozumieć Spirytyzm"

Jak na razie rozesłałem wiadomość do Luperci i Dharmy czy dali by radę zorganizować sobie czas i czy również powiększyli by księgozbiór. Później wszystko inne metodologicznie i jak dobrze pójdzie to w kwietniu powiem jak poszło spotkanie.

Jak na razie wszystko jeszcze w powijakach

PS: Mam tylko nadzieje że na raz do czytelni nie włupię mi się dwa tuziny ludzi :lol:
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Zapraszamy na spotkania spirytystycznej grupy Wrocławski

Postautor: Voldo » 13 mar 2013, 15:06

No to się cieszę :)
I życzę powodzenia.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość