Prośba o pomodlenie się

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Prośba o pomodlenie się

Postautor: Voldo » 27 gru 2010, 16:42

Dzisiejszego dnia dowiedziałem się, że moja prababcia zakończyła swoje wcielenie.
Poszła spać... I już się nie obudziła.
Była na prawdę wspaniałą osobą, przeżyła niejedno, i była bardzo mocno wierzącą osobą (katoliczką).
Dożyła do 92 lat.
Zawsze będę bardzo dobrze ją wspominał. I zawsze żałował, że nie odwiedzałem jej częściej, gdy mogłem (jakoś dwa lata temu albo coś koło tego utraciła kontakt z rzeczywistością i zaczęła "przeżywać swoje życie od początku" - wydawało się jej, że jest dużo, dużo młodsza. Od tego czasu nie rozpoznawała prawie nikogo. Wylądowała wtedy w ośrodku gdzieś poza Wrocławiem (dojazd był możliwy tylko samochodem), odwiedziliśmy ją z rodzicami i bratem ze 4-5 razy, ale za każdym razem było coraz gorzej. Przy przedostatniej wizycie już nas prawie nie poznawała, przy ostatniej to już kompletnie. (To było pewnie gdzieś z rok czasu temu, od tamtego czasu odwiedzała ją chyba tylko jej córka, z którą miała chyba najlepszy kontakt))

Proszę Was o pomodlenie się za nią.
Aby jej przejście do Prawdziwego Domu nie trwało zbyt długo i nie dostarczyło zbyt wiele kłopotów.
Dziękuje.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba o pomodlenie się

Postautor: Luperci Faviani » 27 gru 2010, 20:07

Będziemy się modlić...
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Prośba o pomodlenie się

Postautor: atalia » 27 gru 2010, 21:54

Pomodlę się za Twoją Prababcię.
Nie martw się o Nią,już TAM odpowiednie i kompetentne Duchy się Nią zajmą i z pewnoscią szybko odzyska siły. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Prośba o pomodlenie się

Postautor: Voldo » 02 sty 2011, 13:35

No to teraz dla odmiany proszę o wspomnienie w modlitwie o mojej babci (Mariannie), która to odeszła dziś w nocy.
Nie znałem jej dobrze, tylko kilka razy przyjeżdżała do Polski (normalnie mieszkała w Kanadzie), no ale.
Jej zawdzięczam miejsce do życia (mieszkanie), jak to się wyprowadzę od rodziców, więc to jest dużo. Ogólnie, była bardzo fajną osobą.

Dziękuje z góry.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba o pomodlenie się

Postautor: Luperci Faviani » 02 sty 2011, 18:29

Też i o Twojej babci pomyślimy...
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Prośba o pomodlenie się

Postautor: atalia » 03 sty 2011, 10:20

Tak,pomyślimy...
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30


Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości