Modlitwa za moją siostrę

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Modlitwa za moją siostrę

Postautor: odnowa » 03 sty 2018, 22:04

Moja siostra mimo że ciężko choruje i jest przykuta do łóżka, to zachowała paskudny charakter. Mam wrażenie, że chce by jej służono, zachowuje się jak królowa. Proszę o modlitwę za nią, by otwarła się na światło Jezusa i "nawróciła" się na jego miłość. Bo mam wrażenie że po śmierci skończy marnie, cierpienie jej się nie skończy, trafi w jakieś paskudne astralne miejsce zostając sama z sobą, ze swoją złością i nienawiścią. Siostra ma na imię Anna.
Staram się jej pomagać, ale również posiadam nieciekawy charakter i irytują mnie jej "polecenia". Z góry dzięki za kilka sekund poświęconych na nią.
:)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: danut » 03 sty 2018, 22:09

Proponuje jej dla poprawy humoru przeczytanie twojego postu :lol: Może jednak nie ma aż tak wrednego charakteru i się uśmiechnie?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: odnowa » 03 sty 2018, 22:09

:P
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: Anka » 04 sty 2018, 21:46

odnowa pisze:Moja siostra mimo że ciężko choruje i jest przykuta do łóżka, to zachowała paskudny charakter. Mam wrażenie, że chce by jej służono, zachowuje się jak królowa. Proszę o modlitwę za nią, by otwarła się na światło Jezusa i "nawróciła" się na jego miłość. Bo mam wrażenie że po śmierci skończy marnie, cierpienie jej się nie skończy, trafi w jakieś paskudne astralne miejsce zostając sama z sobą, ze swoją złością i nienawiścią. Siostra ma na imię Anna.
Staram się jej pomagać, ale również posiadam nieciekawy charakter i irytują mnie jej "polecenia". Z góry dzięki za kilka sekund poświęconych na nią.
:)

Opieka nad ludźmi obłożnie chorymi to wyzwanie każdego dnia. Twoja siostra nie ma możliwości wyładowania swoich frustracji w żaden sposób. Zazwyczaj obrywa się tym którzy się nią opiekują. Z jednej strony jest to całkiem normalne z drugiej zaś strony.... opieka nad taką osobą to może być też próba dla ciebie. Pomodlę się za twoją siostrę i za ciebie. Spróbuj na to wszystko popatrzeć z innej strony.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: Nikita » 05 sty 2018, 10:43

niełatwo Ci musi być....przyjrzyj się jej i zobacz czy ona z własnej woli taka niedobra czy po prostu z poczucia rozpaczy...bo intencja jest ważna...
Oczywiście wesprę Was modlitwą...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: czarnyMag » 08 sty 2018, 11:22

Powiedz jej prawdę w twarz :!: To poskutkuje :!: - chyba, że chcesz być jej służącym bo ona jest tak bardzo chora a Ty masz opory (opory które są kwintesencją Ciebie) Twoich problemów :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: Anka » 08 sty 2018, 17:44

czarnyMag pisze:Powiedz jej prawdę w twarz :!: To poskutkuje :!: - chyba, że chcesz być jej służącym bo ona jest tak bardzo chora a Ty masz opory (opory które są kwintesencją Ciebie) Twoich problemów :!:


Byc pomocnym lub „służącym „- jak piszesz to nic złego Jakimi bylibyśmy ludźmi gdyby nie było nas stać na współczucie drugiemu człowiekowi....
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: odnowa » 08 sty 2018, 19:39

Co jakiś czas przychodzą chwile załamania, to naturalne. Człowiek widzi w otoczeniu, świecie, wrogów. Moim największym wrogiem jestem ja sam. Nie różnię się zbyt wiele od siostry. Dzięki wszystkim za odpowiedzi, bardzo mi pomogły.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: odnowa2 » 17 lis 2020, 19:03

Siostra zmarła w marcu tego roku. O modlitwę to raczej powinienem poprosić za siebie, nie za nią.
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Modlitwa za moją siostrę

Postautor: Xsenia » 26 lis 2020, 17:09

Choć już trochę czasu minęło proszę przyjmij szczere kondolencje.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości