Czy ktoś zna odpowiednią?

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: Marzena1 » 18 sie 2017, 04:05

Proszę o ile istnieje o tekst modlitwy pomagające odwiedzajacym nas zmarłym przejść w szczęściu wyżej. Druga to taka, która pozwoli mi się przeciwstawić psychopacie przed budzeniem ze snu-manipulacja psychologiczna wszelkiej maści. Pozdrawiam
Marzena1
 
Posty: 20
Rejestracja: 26 lip 2017, 22:47

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: cthulhu87 » 18 sie 2017, 07:42

Marzeno, twoje posty są bardzo chaotyczne i emocjonalne i naprawdę trudno się do nich merytorycznie ustosunkować. Nie obraź się, ale myślę, że masz problemy, które mógłby rozwiązać lekarz, a nie forum spirytystyczne.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: odnowa » 19 sie 2017, 18:22

cthulhu87 ma rację, ja też miałem problemy w których wydawało mi się że ktoś mną kontroluje, że mnie prześladuje. Na własne życzenie trafiłem do szpitala psychiatrycznego gdzie zostały mi dobrane odpowiednie leki i na chwilę obecną czuję się dobrze, a wszelakie problemy natury duchowej zniknęły. Biorę lek zolaxa i absenor.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: Nikita » 21 sie 2017, 10:41

Branie lekow chyba nie jest rozwiazaniem? Moze na chwile ale czlowiek powinien zyc bez przyjowania chemii...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: jario » 21 sie 2017, 12:21

Nikita,przy niektorych schorzeniach nie da sie funkcjonowac bez lekow nawet do konca zycia
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: czarnyMag » 21 sie 2017, 12:39

I wypłoszyliście kolejnego ducha wcielonego który potrzebował waszej pomocy! Bo kto jak kto ale chyba spirytyści powinni najpierw wyciągać braterską rękę do pomocy a potem się zastanawiać jak już nic to nie da czy może jakieś leki mogą być pomocne. Jak zaczniecie udawać lekarzy to 99% ludzi z stąd wywieje :)
To chyba też nie specjalnie świadczy za spirytyzmem gdy spirytysta który wierzy Xsavierowi który był kwalifikowany do wariatkowa przez medycynę pisze o psychotropach gdy ktoś potrzebuje jego pomocy :twisted: Nie sądzicie?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: cthulhu87 » 21 sie 2017, 13:14

czarnyMag pisze:I wypłoszyliście kolejnego ducha wcielonego który potrzebował waszej pomocy!


primum non nocere :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: czarnyMag » 21 sie 2017, 13:21

cthulhu87 pisze:
czarnyMag pisze:I wypłoszyliście kolejnego ducha wcielonego który potrzebował waszej pomocy!


primum non nocere :)


a na jakiej podstawie uznajesz, że to jest nieszkodzenie - jesteś lekarzem?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: cthulhu87 » 21 sie 2017, 13:29

czarnyMag pisze:
cthulhu87 pisze:
czarnyMag pisze:I wypłoszyliście kolejnego ducha wcielonego który potrzebował waszej pomocy!


primum non nocere :)


a na jakiej podstawie uznajesz, że to jest nieszkodzenie - jesteś lekarzem?


Zaszkodzę jej, jeśli będę udzielał "rad" dot. manifestacji spirytystycznych czy wpływów telepatycznych nie wiedząc, czy przyczyną problemu nie jest jakieś schorzenie neurologiczne czy inne, co do oceny którego kompetentni są lekarze.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: czarnyMag » 21 sie 2017, 14:04

cthulhu87 pisze:Zaszkodzę jej, jeśli będę udzielał "rad" dot. manifestacji spirytystycznych czy wpływów telepatycznych nie wiedząc, czy przyczyną problemu nie jest jakieś schorzenie neurologiczne czy inne, co do oceny którego kompetentni są lekarze.


Zaszkodzisz jej bo się nad nią pochylisz? A to forum przypadkiem nie wierzy w duchy? Wierzycie w to co jest wam na rękę prawda? A tak naprawdę nie sprawdzacie nic bo prościej jest zawierzyć autorowi książki i oparcie się zupełnie bezzasadnie na bredniach wylansowanego przez media (bo już nieżyjącego) autorytetu. I oczywiście pomaganie zaprząta wasze myśli :lol:
więc czasu nie ma - wszyscy chcą być aniołami a najprostsza droga wiedzie po trupach...
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości