Modlitwa za babcię

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Modlitwa za babcię

Postautor: Darel » 01 sty 2017, 17:43

Witajcie kochani.
Moja babcia Wiktoria kilka godzin temu przeniosła się do świata duchowego. Proszę Was bardzo o wsparcie modlitewne dla Niej, aby z łatwością odnalazła drogę do światłości, a także dla mojej mamy Mirosławy, by ukoić jej ból po odejściu matki.

Dziękuję bardzo za wszelkie wsparcie! Bardzo się przyda

Przy okazji chciałbym Wam życzyć wszystkiego dobrego w 2017 roku. Przede wszystkim zdrówka i pogody ducha, reszta się ułoży :)

Dzięki, pozdrawiam
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Modlitwa za babcię

Postautor: annahdz » 01 sty 2017, 21:04

Darel,
Gorąco myślę w modlitwie o duszy Twojej babci. Serdecznie pozdrawiam i przesyłam moc duchowego wsparcia dla Najbliższych.
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: Modlitwa za babcię

Postautor: Krzysztoff » 01 sty 2017, 21:12

Dobrego przejścia dla Twojej babci
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Modlitwa za babcię

Postautor: fruwla » 02 sty 2017, 17:59

Darel pisze:Witajcie kochani.
Moja babcia Wiktoria kilka godzin temu przeniosła się do świata duchowego. Proszę Was bardzo o wsparcie modlitewne dla Niej, aby z łatwością odnalazła drogę do światłości, a także dla mojej mamy Mirosławy, by ukoić jej ból po odejściu matki.


Odmowilam w tej intencji krotka modlitwe,
jednoczesnie mysle, ze przede wszystkim Ty, jako wnuk i syn (chociaz nie jest latwo w tych trudnych chwilach), mozesz byc wielkim wsparciem zarowno dla babci jak i dla mamy.
Darel przyjmij ode mnie wyrazy wspolczucia.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03


Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości