Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: czarnyMag » 04 wrz 2016, 23:06

Panie Boże
Modlę się o to aby wszystkie znane i nieznane negatywne
obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia
komórkowe oraz wszelkie problemy fizyczne związane z
..................................................................
zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez
napełnienie mnie życiem, światłem i miłością Boga.
Modlę się również o to aby skuteczność tego uzdrowienia wzrosła
stokrotnie lub więcej.

Końcówki palców kierujemy w odległości 5-7 cm na :
1. grzbiet nosa – 8 min;
2. krtań – dotykowo – 8 min;
3. szczęki – 8 min;
4. skroń – 8 min.

(powinno się odczuwać mrowienie w palcach i ciepło w miejscu przystawienia palców).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: Pablo diaz » 05 wrz 2016, 20:47

Strona duchowa tłumaczy,że modlitwa nie usuwa natychmiastowo problemów ,które są naszą próbą ,jak odnawia ducha,abyśmy poddali się sublimacji i zmienili się.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: czarnyMag » 06 wrz 2016, 09:14

Pablo diaz pisze:Strona duchowa tłumaczy,że modlitwa nie usuwa natychmiastowo problemów ,które są naszą próbą ,jak odnawia ducha,abyśmy poddali się sublimacji i zmienili się.


"Strona duchowa" być może, ale wczoraj w nocy dopadł mnie ból który dotychczas poskramiałem Ketonalem Forte i bez tych swoich chichów i śmiechów (już nie miałem ketonalu) tak z głupa podniosłem ręce nad głowę i po Pani Ani M - powiedziałem :)
"Boże daj mi strumień białego światła (zobaczyłem (wyobraziłem sobie tak po prostu ten strumień przy zamkniętych oczach)). i poprowadziłem go wzrokiem od głowy przez tułów do miejsca mej męki - poczułem (o w mordę - coś czego tak naprawdę się nie spodziewałem - bo przecież to jest tzw. tylko wizualizacja - poczułem ciepło rozlewające się po moim ciele które mnie otulało - i ból zniknął! I już 12 godzin mija a ból zniknął! Więc przekazy przekazami (na pewno jest jak Piszesz) ale ból wyparował - i na pewno powtórzę to jak następnym razem będę miał okazję.
A to co napisałem powyżej - uważam za metodę "odblokowania czegoś tam" !
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: odnowa » 06 wrz 2016, 09:52

czarnyMag pisze:Panie Boże
Modlę się o to aby wszystkie znane i nieznane negatywne
obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia
komórkowe oraz wszelkie problemy fizyczne związane z
..................................................................
zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez
napełnienie mnie życiem, światłem i miłością Boga.
Modlę się również o to aby skuteczność tego uzdrowienia wzrosła
stokrotnie lub więcej.

Końcówki palców kierujemy w odległości 5-7 cm na :
1. grzbiet nosa – 8 min;
2. krtań – dotykowo – 8 min;
3. szczęki – 8 min;
4. skroń – 8 min.

(powinno się odczuwać mrowienie w palcach i ciepło w miejscu przystawienia palców).

Ta metoda pochodzi z książki "Kod Uzdrawiania" autora Andrew Loyd. Książka jest również dostępna na chomikuj.pl
czarnyMag pisze: tak z głupa podniosłem ręce nad głowę i po Pani Ani M - powiedziałem :)
"Boże daj mi strumień białego światła (zobaczyłem (wyobraziłem sobie tak po prostu ten strumień przy zamkniętych oczach)). i poprowadziłem go wzrokiem od głowy przez tułów do miejsca mej męki - poczułem (o w mordę - coś czego tak naprawdę się nie spodziewałem - bo przecież to jest tzw. tylko wizualizacja - poczułem ciepło rozlewające się po moim ciele które mnie otulało - i ból zniknął! I już 12 godzin mija a ból zniknął! Więc przekazy przekazami (na pewno jest jak Piszesz) ale ból wyparował - i na pewno powtórzę to jak następnym razem będę miał okazję.
A to co napisałem powyżej - uważam za metodę "odblokowania czegoś tam" !

Dzięki że podzieliłeś się tą techniką, czarnyMagu. Anna M to Anna Mikulska?
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: czarnyMag » 06 wrz 2016, 10:07

Tak to Anna Mikulska i to ta książka. (zapomniałem jej nazwiska więc napisałem "M":)
ps. uzdrawiała mi żonę, ale ja dotychczas to co ona twierdziła traktowałem trochę "przez palce". Do wczoraj. Teraz traktuję to już na serio.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: Mirek » 18 mar 2017, 14:17

Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: Nikita » 18 mar 2017, 17:22

Uzdrowienia tez sie zdarzaja...czlowiek musi sie uczyc doswiadczac ale tez moze otrzymac moc laski uzdrowienia...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: amiko » 19 mar 2017, 09:18

czarnyMag

Może przy następnej okazji,skorzystasz z podobnej metody uzdrawiania:Dwupunkt-uzdrawianie Bożą Energią
http://www.forum.spirytyzm.pl/viewtopic.php?f=6&t=3858
Magu,możesz przetestować tę metodę?

Są jeszcze bardzo skuteczne:

- Leczenie Metodą Psychotroniczną według Evelin.M.Monaham,
- Modlitwa według Huny.
amiko
 
Posty: 89
Rejestracja: 08 sty 2017, 19:15

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: czarnyMag » 20 mar 2017, 11:46

amiko pisze:czarnyMag

Może przy następnej okazji,skorzystasz z podobnej metody uzdrawiania:Dwupunkt-uzdrawianie Bożą Energią
http://www.forum.spirytyzm.pl/viewtopic.php?f=6&t=3858
Magu,możesz przetestować tę metodę?

Są jeszcze bardzo skuteczne:

- Leczenie Metodą Psychotroniczną według Evelin.M.Monaham,
- Modlitwa według Huny.


Ta Pani mówi bardzo cicho. Trudno zrozumieć co ona mówi (być może mam coś niewłaściwie ustawione na kompie). Ale ja podaję metodę która działa (sprawdzali to nawet niewierzący - a trudno jest niewierzącemu przyjąć mrowienie w okolicach nosa za fakt tylko w oparciu o przyłożenie palców na podaną odległość). Każda metoda jest dobra jak się w nią uwierzy - ale podstawą musi być zawsze podziękowanie skierowane do Stwórcy za nim nastąpi poprawa w twierdzeniu które już stwierdza poprawę!
Czyli zwijając się z bólu mówimy: "dziękuję za uzdrowienie i wyeliminowanie bólu" - i wierzymy że to tylko przestój w czasie bo uzdrowienie się już dokonało lub "proszę o uzdrowienie finansów" (wierząc jednocześnie że już się dokonało a tylko traw przestój w czasie). Nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć - tak się dzieje i już. To się po prostu dzieje u takich jak ja "upadłych" którzy się oparli na Tym gdy inni "wyżsi" nie odnotowują w tym czasie nic :)

Ale ja bym poszedł za Jezusem tam gdzie ci "wyżsi" już wszystko by na rozum brali - a śmierć to też intelektualny wniosek :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: czarnyMag » 20 mar 2017, 12:03

Mirek pisze:Obrazek


Mirek to jest piękne i wyszukane jednocześnie - ale jak chcesz doświadczyć Boga - to wystarczy poprosić: "DAJ MI ODCZUĆ ŻE ZE MNĄ TU JESTEŚ"! a jak chcesz Mu podziękować to wystarczy w myśli wyartykułować " DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚ"!

aż tyle!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości