Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Xsenia » 15 lip 2015, 12:47

Krzysztoff pisze:Może to problem tych osób które czują się gorsze?

To wina tych co się czują gorszymi, że ktoś ich poniża? :shock: Czyli zwalmy winę na ofiarę, bo pewnie zasłużyła?
Na pewno to chciałeś napisać Krzysiu?

Obojętnie na jakim poziomie samooceny ktoś się czuje, nie wolno pomiatać nikim i stawiać się ponad nim.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: kalatala » 15 lip 2015, 13:07

Xsenia pisze: (...) nie wolno pomiatać nikim i stawiać się ponad nim.


Również taki problem z tą wspomnianą osobą mam. Każdy powód jest dobry, by obrazić drugiego człowieka. Piszecie mi tutaj, aby zmiany szukać w samym sobie, ale prawda jest taka, że bardzo trudno jest przezwyciężyć niechęć do kogoś, kto ciągle poniża, obraża, atakuje, pomawia, wyszukuje wszelkie sposoby, by zranić. Jednak mimo to chcę tej osobie jakoś pomóc, dlatego wymyśliłam tę rodzinną modlitwę. Innego sposobu nie widzę. Tym bardziej, że moim zdaniem człowiek ten jest opętany.

Dziękuję tym z Was, którzy spełnili moją prośbę.
Załączniki
Serce.png
Serce.png (3.74 KiB) Przeglądany 9602 razy
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Xsenia » 15 lip 2015, 13:27

kalatala pisze:Piszecie mi tutaj, aby zmiany szukać w samym sobie, ale prawda jest taka, że bardzo trudno jest przezwyciężyć niechęć do kogoś, kto ciągle poniża, obraża, atakuje, pomawia, wyszukuje wszelkie sposoby, by zranić.


A zastanawiałaś się kiedykolwiek dlaczego on tak się zachowuje? Takie zachowanie nie jest wrodzone. Coś się musiało wydarzyć w jego życiu, że on się stał takim człowiekiem. Gdy zrozumiesz co się takiego wydarzyło łatwiej ci będzie patrzeć na niego łaskawszym okiem.

Ludzi zazwyczaj nie interesuje dlaczego ktoś atakuje innych, dlaczego poniża. Gdy widzisz matkę wrzeszczącą na dziecko myślisz "wyrodna matka". Ale gdybyś zapytała i dowiedziała się, że za każdy brudek na ubraniu dziecka ta matka obrywa w twarz od męża, to już inaczej byś na nią spojrzała. To samo może być tutaj. Spróbuj się dowiedzieć co się wydarzyło w jego przeszłości, że taki się stał.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: kalatala » 15 lip 2015, 14:30

Nikt nie zna przyczyny. To raczej wrodzone.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Xsenia » 15 lip 2015, 14:42

Może jego rodzice są przyczyną?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: kalatala » 16 lip 2015, 08:22

Xseniu, prosiłam tylko o pomoc w ułożeniu modlitwy. Ale widzę, że dużo gadania, a do pomocy to nikt się nie garnie...
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Xsenia » 16 lip 2015, 08:54

Hm dziwnie piszesz Kalatala. Czyżbyś nie widziała modlitw Mirka, Pablo i Krzysztofa?
Ja nie za bardzo potrafię tką ułożyć, bo uważam że żeby zadziałała, to musiałaby być to modlitwa bardzo osobista. Dlatego nic nie piszę.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Achill » 16 lip 2015, 09:16

Xsenia pisze:Ja nie za bardzo potrafię tką ułożyć, bo uważam że żeby zadziałała, to musiałaby być to modlitwa bardzo osobista. Dlatego nic nie piszę.

Myślę podobnie Kalatala. Także wybacz, ze poprzestalem na "mędrkowaniu" Na tyle czułem sie kompetentny.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: kalatala » 16 lip 2015, 10:07

Widziałam ich modlitwy.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Arronax » 17 lip 2015, 08:59

Spróbuje jeszcze coś ułożyć i w weekend postaram się wrzucić. Lepiej późno niż w ogóle.

Niestety na wszystko nie mamy wpływu.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

PoprzedniaNastępna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości