Prośba o modlitwę za babcię

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: Nix » 01 cze 2015, 20:24

Witajcie kochani,
Chciałabym Was bardzo prosić o modlitwę za moją prababcię która aktualnie jest operowana i lekarze dają jej 1% szans.
Powili przygotowuję się do najgorszego, ale pomimo wszystko mam nadzieję, że będzie dobrze.

Babcia kilka miesięcy temu wróciła do domu po półrocznym pobycie w szpitalu. Jelita odmówiły posłuszeństwa, były konieczne operacje, jednak nie do końca udane, a wiadomo, że ciało zbyt nie chce się goić w wieku 87 lat. Było wszystko dobrze, na ile w takim stanie może być - babcia miała apetyt przez ten czas, ale niestety 3 tygodnie temu zaczęły się bóle w brzuchu i babcia od tamtej pory nie jadła... W sobotę znalazła się w szpitalu, odwiedziłam ją wtedy i niestety, ale ból uniemożliwił jej cieszenie się tą wizytą. Dzisiaj o godzinie 18 wzięli ją na stół. Operacja trwa i dlatego proszę Was o wsparcie babci modlitwą.

---
Operacja zakończona, lekarze powiedzieli, że w brzuchu jest katastrofa i co mogli to zrobili. Babcia jest na intensywnej terapii i w każdej chwili może nastąpić zgon...
Nix
 
Posty: 29
Rejestracja: 01 sty 2014, 22:35
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: Krzysztoff » 01 cze 2015, 22:16

pomodlę się za prababcię
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: fruwla » 01 cze 2015, 22:29

Nix, przed polnoca modlilam sie za Twoja prababcie z prosba i intencja do Boga o szczegolna opieke i blogoslawienstwo dla niej.
Mysle, ze energia mojej modlitwy pomoze jej w tym ciezkim czasie.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: atalia » 02 cze 2015, 13:29

Jeśli Twojej Babci nie jest dane dłuzej tu pozostać, modlę się o Jej łatwe przejście do świata duchowego.
Trzymaj się ciepło. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: Nikita » 02 cze 2015, 17:21

Ja tez sie przylaczam...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: MistyMountains » 02 cze 2015, 21:30

Ja również wpieram babcie modlitwą i przesyłam silną energię zdrowotną. Niechaj jej opiekun ją wesprze.
MistyMountains
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2015, 11:16

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: Arronax » 03 cze 2015, 12:43

Rowniez ...
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: Nix » 04 cze 2015, 08:15

Dziękuję wszystkim. Niestety lekarze nie rokują. Mówią, że w najlepszym wypadku przeżyje 3 dni. Dochodzi do zatrucia organizmu, gdyż babcia ma tak słabe jelita, że pękają i ich zawartość rozlewa się po brzuchu. Rodzina zdecydowała, że nie będzie kolejnej operacji, bo babcia odeszłaby na stole (choć po części myśle, że to by było dla niej lepsze...).
Właśnie do niej jadę, jest na OIOM'ie. Jest świadoma, ale nie jest w stanie dać żadnego znaku (wcześniej ściskała ręke w odpowiedzi).
Teraz mogę jedynie prosić o modlitę aby łatwo było jej przejść na drugą stronę. Jak byłam u niej w sobotę to powiedziała "Panie Boże, albo w jedną albo w drugą stronę"
Nix
 
Posty: 29
Rejestracja: 01 sty 2014, 22:35
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: Nikita » 04 cze 2015, 09:11

W tej sytuacji lepiej odejsc bo przedluzanie zycia oznaczaloby przedluzanie cierpienia. Na pewno juz ktos czeka z tamtej strony aby podac pomocna dlon..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Prośba o modlitwę za babcię

Postautor: atalia » 04 cze 2015, 14:00

Rozmawiam w myslach z opiekunem duchowym Twojej Babci, proszac go, by wziął Ją za rekę i łagodnie przeprowadził do Domu, do którego wszyscy prędzej czy później również dotrzemy. Niech Twoja Babcia już się nie męczy i odpocznie po długim życiu, które pewnie nie było łatwe ( te czasy!).
Modlę sie takze o spokój Twojej duszy i o to, byś miała siłę zniesć to, co los niesie.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości