Jak modlic sie za zmarla osobe ?

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: Jak modlic sie za zmarla osobe ?

Postautor: Mirek » 26 cze 2015, 21:01

Posiadają wszyscy, tylko, że wierzący w Boga umią z ich usług korzystać.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak modlic sie za zmarla osobe ?

Postautor: Xsenia » 27 cze 2015, 20:00

Jezdro pisze:Z tego co Mówisz, opiekunów duchowych posiadają tylko ludzie wierzący w boga. Bynajmniej tak to zrozumiałem.

Jeśli nie wierzysz w Boga to jak możesz wierzyć w to że masz opiekuna duchowego? Skoro Boga nie ma, to skąd miałbyś mieć tego opiekuna?

Każdy ma opiekuna, tylko nie każdy wierzy w jego istnienie i nie każdy potrafi go słuchać by nie popełniać błędów, przed którymi opiekun próbuje chronić podopiecznego. Choć sam pewnie nie raz słyszałeś w głowie słowa "nie idź tam", " nie rób tego", "STÓJ!!!". Tobie się wydaje, że sam to sobie samemu powiedziałeś, a tak naprawdę to słowa opiekuna. Co niektórzy potrafią wysłuchać całych zdań ostrzegających i wiedzą, że to od opiekuna. Mnie samą kiedyś opiekun poprowadził lepiej niż GPS gdy zabłądziłam na bezdrożach :D Opisałam to tutaj:
viewtopic.php?f=10&t=1923&start=60
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości