Uzdrawiający balsam miłości.

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Uzdrawiający balsam miłości.

Postautor: Mirek » 15 kwie 2015, 07:29

Poniższa modlitwa pomoże ci pokonać wszelki strach. Rozmyślaj często nad zawartymi w niej prawdami i powtarzaj je. Przekonasz się, że ogarnie cię głębokie uczucie pokoju wewnętrznego i radosnej harmonii.

„Przepełnia mnie miłość Boga. Jestem zatopiony w boskim pokoju. Czuję się dobrze. Otacza mnie miłość Boga. Ta nieskończona miłość jest wpisana w moje serce, w całe moje życie wewnętrzne. Promieniuję miłością. Jest ona w moich myślach, słowach, czynach. Dzięki tej miłości budzą się we mnie cechy boskie. Miłość oznacza radość, pokój i wolność. Sławię miłość. Miłość jest wolnością. Otwiera bramy więzień i lochy duszy. Daje wolność wszystkim udręczonym. Roztaczam miłość pośród wszystkich bliźnich, gdyż w każdym jest miłość boska. Uważam ich za dzieci Boga Wierzę i wiem, że miłość Boga mnie uleczy. Prowadzi mnie zasada miłości. Miłość kształtuje moje życie i moje stosunki ze światem w sposób harmonijny i pełen szczęścia. „Bóg jest miłością, a kto mieszka w miłości, mieszka w Bogu, a Bóg w nim” (Pierwszy list św. Jana, 4,16

Joseph Murphy
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości