MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: cthulhu87 » 25 lip 2014, 22:12

Krzysztoff pisze:
cthulhu87 pisze:Gdzie tu logika?
Po co mam prosić o przebaczenie za to, że prosiłem o przebaczenie, wiedząc, że wszystko jest przebaczone? Jeśli istotnie tak bym uważał, odmawianie tej modlitwy byłoby ostatnią rzeczą, jaką należałoby zrobić. :!:


Bo to modlitwa jest panie Marcinie nie do modlenia ale do przeczytania, taki aforyzm jak mniemam :D , do przemyślenia :lol:

Obrazek
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: Nikita » 27 lip 2014, 15:06

Wspaniala modlitwa....Bog jest wszechmocny, wszechwiedzacy i kocha nas bezwarunkowo...nie trzeba Go szukac w swiatyniach, nie trzeba prosic o pomoc, nie trzeba prosic o wybaczenie bo On kocha nas bezwarunkowo. Dal nam zycie i wolna wole....a my robimy rozne rzeczy i ponosimy tego konsekwencje...a potem blagamy Boga o pomoc gdy cos sie dzieje nie po naszej mysli....Bog pozwala nam na to i czeka, az konsekwencje naszych czynownp w postaci cierpienia spowoduja nasze oczyszczenie i powrot do Niego..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: czarnyMag » 02 sty 2015, 23:27

Mirek pisze:„Panie, błagam Cię, przebacz mi moje trzy główne grzechy. Pierwszy, że wyruszyłem na pielgrzymkę
do Twoich licznych świątyń, niepomny na Twą obecność w każdym zakątku ziemi. Drugi, że tak często
wołałem do Ciebie o pomoc, zapominając, że Ty bardziej ode mnie troszczysz się o moje dobro;
a wreszcie za to, że jestem tu, aby Cię prosić o przebaczenie wiedząc, że wszystkie nasze grzechy
są przebaczone, jeszcze zanim je popełnimy”.


Wyznajesz Hinduizm? Hm.... Pozdrów ode mnie Trąbalskiego :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: Mirek » 03 sty 2015, 08:03

A Ty wyznajesz czarną magię?
Pozdrów ode mnie diabełki :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: juniperus » 06 lut 2015, 14:19

Mirek pisze:„Panie, błagam Cię, przebacz mi moje trzy główne grzechy. Pierwszy, że wyruszyłem na pielgrzymkę
do Twoich licznych świątyń, niepomny na Twą obecność w każdym zakątku ziemi. Drugi, że tak często
wołałem do Ciebie o pomoc, zapominając, że Ty bardziej ode mnie troszczysz się o moje dobro;
a wreszcie za to, że jestem tu, aby Cię prosić o przebaczenie wiedząc, że wszystkie nasze grzechy
są przebaczone, jeszcze zanim je popełnimy”.

Może jestem jakaś inna, jednak ja w tym jak najbardziej widzę logikę.
Wszystkie trzy grzechy opisują tak na prawdę niedoskonałość człowieka i brak pełnego zaufania do Boga. Człowiek, który zdał sobie sprawę z tego faktu prosi o przebaczenie, gdyż wie, że błędem było szukanie Boga z konkretnych, wyznaczonych przez człowieka miejscach, zapominanie, że Bóg wkłada w nasze dobro więcej zaangażowania niż my sami, a także że Bóg wybacza nam wszystkie błędy zanim powstaną, ponieważ nasze winy nie niszczą Jego, ale nas samych. On z założenia rozumie naszą niedoskonałość i wie, że będziemy takie błędy popełniać. To, co napisałam wiąże się ściśle z wypowiedzią Nikity i Krzysztofa. :)
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: Mirek » 06 lut 2015, 17:27

No to jest nas już dwoje innych ;) , ponieważ ja tak samo myślę.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: bernadeta1963 » 06 lut 2015, 17:46

Ja też jestem z wami :) .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: nikox85 » 24 lut 2015, 15:37

Osoba która tę modlitwa wymyśliła była na bardzo wysokim poziomie duchowym, gdyż musiała mieć głębokie zrozumienie jedności z bogiem. (Bóg jest ponad logiką.)
nikox85
 
Posty: 96
Rejestracja: 24 lut 2015, 15:25

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: bernadeta1963 » 24 lut 2015, 15:42

Zgadzam się .
Witaj na forum :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: MODLITWA CZCICIELA WISZNU

Postautor: cthulhu87 » 24 lut 2015, 16:48

nikox85 pisze:Osoba która tę modlitwa wymyśliła była na bardzo wysokim poziomie duchowym, gdyż musiała mieć głębokie zrozumienie jedności z bogiem. (Bóg jest ponad logiką.)


Bóg być może jest poza logiką (cokolwiek to znaczy), ale posługujemy się językiem, który - aby być zrozumiałym - musi na logice się opierać. Możemy oczywiście bawić się w paradoksy albo pisać rzeczy niezrozumiałe, ale niekoniecznie będzie to mądre.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości