Medytacja dla pokoju

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Re: Medytacja dla pokoju

Postautor: czarnyMag » 19 sty 2016, 12:16

Nikita pisze:Czarny Magu a moze wlasnie juz nie wybuchnie? Zrob cos dla poprawy ogolnej atmosfery...np wlasnie poprzez wlasne pozytywne nastawienie, poprzez prace nad soba, poprzez pomoc dla drugiego czlowieka, poprzez zaangazowanie sie na rzezc pokoju swiatowego....Wystarczy, ze sam dla siebie i w swoim gronie najblizszych ludzi zrobisz cos dobrego, pozytywnego...


Tylko co mam zrobić? Wszedłem na forum po tej Waszej medytacji dla pokoju na świecie - zresztą nie potrafię medytować a nawet gdybym potrafił to trzymanie się z boku w tym momencie jest wielce na miejscu by przypadkiem Was nie "zbrukać" :)
Co do "robienia dobra" w gronie swojej rodziny i znajomych - ??? oni się śmieją na słowo duch, dusza, oczyszczenie, "Bóg" - więc jestem bezsilny. Co do sąsiadów - to ludzie honoru i nic nie przyjmą od nikogo nawet gdybym ich błagał na kolanach :) Cóż wielce na miejscu by była tragedia sąsiada: płonie jego majątek osobisty a ja niczym super-men wynoszę jego skarbiec na plecach paląc się - tylko że to mrzonka :lol: Nikita (kryształowe dziecko) to jest bezsensu! Zostaw nas i idź z Bogiem do lepszych światów! Idź tam gdzie Twoje miejsce. I tego Ci życzę.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Medytacja dla pokoju

Postautor: Nikita » 19 sty 2016, 12:24

a to dobre: ja jestem krysztalowym dzieckiem? he he :lol: Stary jedziemy na tym samym wozku...nikt tu nie jest krysztalowy...kazdy z nas ma swoje za uszami. Jedni mniej a drudzy wiecej. Ale pracujemy nad soba...i Tobie tez radze...bo moze Ty jestes duzo wyzej niz wiekszosc z nas...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Medytacja dla pokoju

Postautor: Xsenia » 19 sty 2016, 12:26

Czarne myśli twoje Czarny Magu. A w rzeczywistości nic nie jest aż tak czarne jak tobie się wydaje. :) Melisa, tabliczka czekolady i będzie dobrze :) Na końcu zawsze jest dobrze....
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Medytacja dla pokoju

Postautor: czarnyMag » 19 sty 2016, 12:47

Nikita pisze:a to dobre: ja jestem krysztalowym dzieckiem? he he :lol: Stary jedziemy na tym samym wozku...nikt tu nie jest krysztalowy...kazdy z nas ma swoje za uszami. Jedni mniej a drudzy wiecej. Ale pracujemy nad soba...i Tobie tez radze...bo moze Ty jestes duzo wyzej niz wiekszosc z nas...


No już bez skromności - tu same media a dar medialny (nie wiem czy to właściwe sformułowanie odmiany) mają "oświeceni"! Ja swą wiedzę albo kłamstwo wydzierałem astralowi na chama! Ja za każde swe "doświadczenie" płaciłem terrorem istot ciemnych które wydzierały swą "pozorną" wyższość na mym ciele - KK skierował mnie do egzorcysty ale w porę się opamiętałem i zwróciłem do "świetlistej" istoty która poprzez swoją wolę mnie w końcu uwolniła od tych.....problematycznych w 21 wieku natarczywości.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Medytacja dla pokoju

Postautor: Nikita » 19 sty 2016, 12:56

Wiesz co mi sie w Tobie podoba? ze nie ma w Tobie pychy...jestes napewno w porzadku gosciem, ktory nic nie sciemia i jest szczery...a to duzo. Czasami ludzie zajmujacy sie ezoteryka mysle, ze oni sa juz tacy "uduchowieni" ale zycie zrobi im egzamin i wtedy pokaze kto gdzie jest...Pozdrawiam!
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Medytacja dla pokoju

Postautor: soldado » 22 sty 2016, 22:05

No już bez skromności - tu same media a dar medialny (nie wiem czy to właściwe sformułowanie odmiany) mają "oświeceni"! Ja swą wiedzę albo kłamstwo wydzierałem astralowi na chama! Ja za każde swe "doświadczenie" płaciłem terrorem istot ciemnych które wydzierały swą "pozorną" wyższość na mym ciele - KK skierował mnie do egzorcysty ale w porę się opamiętałem i zwróciłem do "świetlistej" istoty która poprzez swoją wolę mnie w końcu uwolniła od tych.....problematycznych w 21 wieku natarczywości.


To bardzo ciekawe, bo ja np. nie uważam się za ,,oświeconego'', ale wręcz przeciwnie, nieraz myślę o sobie jak o ,,czarnym medium''.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Medytacja dla pokoju

Postautor: Krzysztoff » 22 sty 2016, 23:09

Nikita pisze:Wiesz co mi sie w Tobie podoba? ze nie ma w Tobie pychy...jestes napewno w porzadku gosciem, ktory nic nie sciemia i jest szczery...a to duzo. Czasami ludzie zajmujacy sie ezoteryka mysle, ze oni sa juz tacy "uduchowieni" ale zycie zrobi im egzamin i wtedy pokaze kto gdzie jest...Pozdrawiam!


Dobrze napisane Nikita,

ja też się cieszę CzarnyMagu że wróciłeś , twoje wypowiedzi chociaż kontrowersyjne zmuszają do przemyśleń i o to właśnie chodzi :)
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości