Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: para-radio » 16 lut 2011, 21:37

Para-Radio to audycja radiowa, w której podejmowane będą sprawy tajemnicze, nieznane i niezbadane. W każdym programie usłyszymy ciekawych a także znanych w środowisku gości, którzy przybliżą temat słuchaczowi. Zapraszamy w każda niedzielę o 19.00 na falach Grudziądzkiego Radia Internetowego!

Para-Radio to jedna z nielicznych audycji poświęcona zjawiskom paranormalnych w Polsce. Pierwsza audycja dostępna jest pod adresem http://para.radio.wrzuta.pl/ . Gościem pierwszego odcinka był były członek grupy NPN, współzałożyciel Grupy Anomalium, Damian Panas. Tematem audycji były nawiedzone domy.

Znajdziecie nas również na facebooku: http://www.facebook.com/pages/Para-Radi ... 98?sk=wall

Kolejne audycje emitowane będą w niedziele o godzinie 19.00 w Grudziądzkim Radiu Internetowym. http://www.radio.grudziadz.com/

Serdecznie zapraszamy!
para-radio
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2011, 21:35

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: Luperci Faviani » 17 lut 2011, 00:10

Przesłuchałem połowę pierwszej audycji - ciekawie i sensownie.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: konrad » 17 lut 2011, 18:39

Radio współpracuje z grupą Anomalium, która wydaje się bardzo sympatyczna :) Nawet rzucono gdzieś temat, bym i ja wystąpił w jakiejś audycji tego radia i myślę, że to bardzo sympatyczny pomysł.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: tadyszka » 17 lut 2011, 21:30

takze przesłuchałam audycje. warto posłuchac!
oby wiecej takich projektów :)
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: Ewa Fortuna » 18 lut 2011, 18:48

Też juz słuchałam :D
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: para-radio » 18 lut 2011, 21:30

Właśnie niedawno wróciłem ze studia po nagraniu niedzielnej audycji. Jestem niesamowicie zadowolony tym co dziś miało miejsce ;) Mimo, że audycja była nieco rezerwowa, to wyszła wyśmienicie, znakomity gość programu. Mam nadzieję, że o godzinie 19.00 w niedzielę przyłączycie się do nas i wysłuchacie audycji o okultyzmie ;) Była nieco krótsza, ale jak już mówiłem jestem z niej bardzo zadowolony. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie,

Arek Paterek
para-radio
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2011, 21:35

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: para-radio » 21 lut 2011, 22:57

Wybaczcie post pod postem, ale właśnie zalinkuję zapowiadaną audycję:

http://para.radio.wrzuta.pl/audio/41YF3 ... 20.02.2011

Życzę miłego słuchania i czekam na opinie oraz propozycje ;)
para-radio
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2011, 21:35

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: para-radio » 25 lut 2011, 23:11

Zapraszam wszystkich zainteresowanych w niedzielę o godzinie 19.00. W niedzielnej audycji poznamy punkt widzenia teoretyka okultyzmu na temat przywoływania i wywoływania...no właśnie dowiemy się czego. Gorąco polecam i z tego miejsca już zapraszam do dyskusji. A już w przyszłą niedzielę, 6. marca gościem audycji najprawdopodobniej będzie osoba doskonale znana forumowiczom ;)
para-radio
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2011, 21:35

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: cthulhu87 » 26 lut 2011, 01:01

para-radio pisze:A już w przyszłą niedzielę, 6. marca gościem audycji najprawdopodobniej będzie osoba doskonale znana forumowiczom ;)



Papież? 8-)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Para-Radio. Poznajemy nieznane.

Postautor: Voldo » 26 lut 2011, 02:33

cthulhu87 pisze:Papież? 8-)

Czy też Ojciec Dyrektor?
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Następna

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości