EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: atalia » 15 mar 2011, 14:05

wow! :o
Temat bardzo bliski memu sercu-zreszta o świadomosci poza mózgiem,dualizmie korpuskularno-falowym,polu kwantowym i innych ciekawych rzeczach z dziedziny "nowych nauk przyrodniczych"pisałam tu wielokrotnie...Tu akurat mamy takie kompendium w/w wiedzy...szalenie ciekawe. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: CRHeurystyki » 19 sie 2011, 21:26

Marek Szwedowski (transkomunikator) jest badaczem EVP. To co prezentuje u siebie na kanale YT, to nagrania faktycznie mniej zrozumiałe.
Marek jest, przede wszystkim, naszym współpracownikiem, którego znam osobiście.
Więcej na jego temat znajdziecie na stronie CENTRUM ROZWOJU HEURYSTYKI.
Warto zapoznać się z nagraniami już umieszczonymi na stronie w jednym z artykułów, jak i z tym, które pojawiać się będą sukcesywnie co pewien czas.
Pan Szwedowski będzie miał swój wykład na naszej konferencji, tuż po temacie wystąpienia Konrada J. o spirytyzmie.
I jeszcze jedno, także podzielam zdanie przedmówcy aby "nie bawić" się w transkomunikację - nigdy nie wiadomo kto i po co się może pojawić....
CRHeurystyki
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2011, 20:08

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: cthulhu87 » 19 sie 2011, 21:29

Rzeczywiście, te na stronie brzmią dużo wyraźniej
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: 000Lukas000 » 29 paź 2011, 11:56

Ostatnio przysłuchiwałem się tym całym nagraniom z YT i nic ciekawego tam nie ma.
Głośniki na cały regulator, uczy mnie tylko bolały od tych trzasków, w jednym czy dwóch rozpoznałem pojedyncze słowo, a w innych mimo sugestii nic.
Co do jednego słowa to dla mnie o wiele za mało, jak w końcu gdzieś mi w domu stuknie to nie wołam od razu że to duch tylko uznaje że to było coś zwykłego, codziennego, jak się powtarza to sprawdzam i przeważnie źródło znajduje - nie jest nim żaden duch.
Tu zastosował bym to samo, kilka dźwięków które my słyszymy jako słowa, a raczej odbieramy jako słowa o niczym nie świadczą.

Nawet jeśli by się wbrew wszystkiemu uprzeć że to są komunikaty duchów, to z całym szacunkiem ale pojedyncze słowa, pośród trzasków, bez ładu i składu nie są niczym pożytecznym, bardziej pożyteczne są już "wirujące stoliki", tam trudno o sugestie i mogą stanowić dowód.

Jeszcze posprawdzam, może są nagrania gdzie nie tylko jest w miarę wyraźnie, ale są pełne i sensowne komunikaty, wtedy można było by twierdzić że mamy do czynienia z inteligencją, a nie przypadkowym zebraniem dźwięków i sporą dawką sugestii.

PS: Nie powinniśmy podchodzić do tych spraw z takim entuzjazmem, raczej z przesadnym sceptycyzmem.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: September518 » 29 paź 2011, 14:36

Moim zdaniem, transkomunikator to osoba niezwykle zaangażowana w pracę, której powszechnie jeszcze się nie docenia.
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak wiele mogą znaczyć przekazy, które otrzymuje "transkomunikator".
"Transkomunikator" ma zdolności mediumiczne i jest człowiekiem bezinteresownym, co jest wykładnikiem dobrego medium.
Nie każdy może być medium słyszącym i w dodatku widzącym.
Ci co nie słyszą i nie widzą, raczej nie powinni wypowiadać się na ten temat lekceważąco. Nie są teraz w stanie usłyszeć, ani zobaczyć, akurat teraz. Może w przyszłości usłyszą i zobaczą.
September518
 
Posty: 67
Rejestracja: 28 lip 2011, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: 000Lukas000 » 29 paź 2011, 14:45

Ja poszperam jeszcze, na innych stronach, jak usłyszę sensowne i w miarę długie wypowiedzi, które będzie się dało rozróżnić zmienię zdanie.

Nie można uznawać jednego stuknięcia za obecność ducha, nie można uznawać jednego słowa za jego komunikat.

Choć trzeba było by dodać że pięknie by było gdyby to było możliwe, ale nie dajmy się ponieść i zaślepić pragnieniom i emocją
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: orystes » 29 paź 2011, 20:51

000Lukas000 pisze:Ja poszperam jeszcze, na innych stronach, jak usłyszę sensowne i w miarę długie wypowiedzi, które będzie się dało rozróżnić zmienię zdanie.

Tu jest trochę w miarę dobrych nagrań. Po prawej stronie są Audio ITC Examples.
http://atransc.org/examples/examples_sy ... _voice.htm
orystes
 
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30
Lokalizacja: Łódź

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: 000Lukas000 » 30 paź 2011, 11:32

Nic nie ma kilka szumów i kupa sugestii. Kilka rzeczy w miarę wyraźnych i można było by powiedzieć że coś w tym jest, ale jedna jaskółka nie czyni wiosny.

Było że mówi I'am a live a ja słyszałem Say hello, i to wyraźnie, nie wiem jak ktoś mógł słyszeć co innego;)

Dam taki przykład z którym się spotkałem, słyszałem raz w jakieś grze dźwięk syreny, do złudzenia przypominała wołanie Hello hello hello, ktoś inny jednak słyszał co innego, ktoś inny jeszcze co innego. To pokazuje że czasami sami jesteśmy autorami tego co chcemy słyszeć.


Ale będę szperał dalej, może znajdę coś wiarygodnego ;)
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: September518 » 30 paź 2011, 17:56

Wiesz Lukas, my ludzie, różnie odbieramy naszą rzeczywistość. Przecież nie ma dwóch jednakowych odtworzeń tego, co nas otacza.
Zresztą po co to mówić, już Ksiądz Józef Tischner doskonale opowiedział nam o "prawdzie".
September518
 
Posty: 67
Rejestracja: 28 lip 2011, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: EVP - transkomunikacja - nagrywanie głosów zmarłych

Postautor: Melys » 03 lis 2011, 10:53

wow mnie poruszyło. :shock:
też niewiele mogłam zrozumieć , zwłaszcza pierwszy raz słuchając. Ale ten pan wydaje się sympatyczny. Jak dla mnie dobrze mówił.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości