Medium malujące - youtube

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: cthulhu87 » 07 lis 2010, 03:54

Voldo pisze:Jest też taka piosenka, która to podobno doprowadziła na fali samobójstw.








może ta? :mrgreen:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. - A. Einstein
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Ewa Fortuna » 07 lis 2010, 08:34

Hm bardzo sympatyczna muzyczka,ale strasznie króciutka :evil: :D
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Voldo » 07 lis 2010, 12:26

cthulhu87 pisze:może ta? :mrgreen:

Hm, bardzo możliwe :lol:
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Nikita » 07 lis 2010, 20:46

Ewa Fortuna czy istnieja jakies szkoly , w ktorych moglabys poglebic swoje uzdolnienia? Czy to tak nagle sie u Ciebie pojawilo? Moze jestes medium???
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Ewa Fortuna » 07 lis 2010, 22:09

Jedyną osoba którą znam,która uczy kontaktów ze zmarłymi jest Bruce Moen. Nie znam nikogo u kogo mogła bym czegoś wiecej sie nauczyć.
Wiele lat temu zapisałam sie do Niego na kurs. Na nim udalo mi sie nawiazać pierwszy raz kontakt ze zmarłym. Po paru tygodniach dla zabawy spróbowałam zobaczyc kogos żywego na odległość [znalam tylko nicka] i tez mi sie udało, i tak to sie zaczęło ;)
Czy jestem medium? hmm tego nie wiem,ale chyba nie. Medium potrafi rozmawiać ze zmarłymi jak z zywym,a ja widzę tylko obrazy,bardzo rzadko usłysze głos. :roll:
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: atalia » 08 lis 2010, 10:22

To tak jak ja,przy pomocy Bruce`a ujrzałam bardzo wiele,a potwierdzenia tych doświadczen wprawiły mnie w prawdziwe osłupienie...Pisałam tu o tym zreszta,jak również na polana.fora.
Jednak moj racjonalny umysł ciągle mi mówi,że to wszystko tylko fantasmagorie podświadomosci.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Ewa Fortuna » 08 lis 2010, 10:32

atalia pisze:Jednak moj racjonalny umysł ciągle mi mówi,że to wszystko tylko fantasmagorie podświadomosci.

Wiarygodność swoich wizji mozna tylko sprawdzi, gdy nawiązujesz kontakt z nieznaną Ci osobą i jest możliwosć weryfikacji.
Gdy bym ja chciała sie skontaktować z babcią,to nie uwierzyła bym w ani jeden obraz z mojej wizji,bo znam moja babcie,wiem jak wyglądała,gdzie mieszkała,co robiła....itd.
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: atalia » 09 lis 2010, 08:26

Owszem,weryfikacje były i to dość spektakularne,a ja jednak ciągle powątpiewam... :?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Ewa Fortuna » 09 lis 2010, 09:59

atalia pisze:Owszem,weryfikacje były i to dość spektakularne,a ja jednak ciągle powątpiewam... :?

No ale czemu?
Jezeli opisałas obcego zmarłego,jezeli powiedziałas cos o nim,o jego życiu [nie wiem co trafiłaś] to czemu miała bys w to nie wierzyć?
W wizji jest sporo obrazów nie prawdziwych.Nie wiem czemu sie pojawiają,ale potwierdzone, to juz sukces i dowód na to, ze kontakt został nawiązany.
Gdy ja opisuje swoją wizję,to nie jestem pewna ani jednego obrazu i dopiero weryfikacja proszącego,mówi mi co było prawdą a co fikcją.
Jezeli miałaś udany kontakt, i u miesz to robić to mogła bys nas wesprzec,na Polanie ;) Na forum Moena dostałam baba,wiec juz mnie tam nie ma i wszyscy sie przeniesli na Polane.
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: atalia » 10 lis 2010, 13:16

Zajrzyj proszę na PW :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości