Środowisko w którym się rodzicie

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Środowisko w którym się rodzicie

Postautor: Pablo diaz » 09 lut 2020, 21:38

ŚRODOWISKO W KTÓRYM SIĘ RODZICIE

Urodziliście się w tym ,a nie w innym miejscu,ponieważ jest to zaplanowane przez siły ,które kierują losami.

W domowym środowisku,tam,gdzie się poprawiamy,mamy coś z nas i to coś z nas wzywa nas z odległej przeszłości,z głębokiego pokrewieństwa,które na celu ma poprowadzenie nas do wielkich osiągnięć.

Dla naszego pożytku należy więc zrozumieć dlaczego wcielamy się do środowiska w którym obecnie żyjemy i uczynienie ,co w naszej mocy,aby jutro było owocniejsze,jak pielęgnowane z miłości nasiono w domowym ogrodzie.

Dlatego zdrowy rozsądek podpowiada nam,że pomiędzy umysłem ,a sercem powinno umieścić się moderatora,aby niższe impulsy zostały przefiltrowane,a przesadny entuzjazm zmalał.

Duch nie żyje w formie spadkobiercy.To,co otrzymujemy od Uniwersalnego Prawa, jest nam dane jako dziedzictwo i są to atrybuty Boga,przez,co na ścieżkach ewolucyjnych umieszczani jesteśmy w pokrewnych grupach.

Czasami odradzamy się w grupach duchów z takimi samymi tendencjami,jak ,ci ,którzy wcześniej przyjęli nas z miłością do wspólnoty.

Na drodze ewolucyjnej nauki dziedziczymy to,czego potrzebujemy,jednak to w prawach biologicznych te linie są najsilniejsze.

Dlatego zdarza się często ,że mamy predyspozycje do tego samego cierpienia,do tych samych chorób,które są w naszych genach jako spuścizna od przodków.

Ale duch jest duchem i może usunąć niektóre lub wszystkie przeszkody,które powstają na wzór wydarzeń nakreślonych przez karmę .

To wy jesteście tym,kim chcecie być,w ramach tego,co już osiągneliście-w prawie naturalnego duchowego przebudzenia.

Możecie modyfikować wiele rzeczy na ścieżce swojego istnienia.Ponieważ szczęśliwe życie zależy od poznania Prawdy i od tego jak potraficie miłować.

Dlatego powinniście zdominować środowisko w którym żyjecie. Nie zdominować w dosłownym tego słowa znaczeniu,ale przez wyzwolenie się polegające na znajomości Prawdy.

W domu i w środowisku pracy powinniście zdobywać przyjaciół,predysponując wszystkie serca,które was otaczają do tego samego dzieła,ponieważ jest w tym klimat radości,który może pomóc w uzyskaniu harmonii waszych duchowych ciał,które splatają was do ścieżki prawdziwej inicjacji.

Kiedy spotykacie się z grupą podobnie myślących dusz,kosmiczny eter otacza was prawdziwym życiem.

To Boże błogosławieństwo zapisuje ,co myślicie i czujecie i fotografując zostawia kopię w waszych sumieniach,następnie podróżuje we wszystkich kierunkach nieskończoności,aby w centrum większego życia,pokazać wam,wasze działania z życia na życie.

Jak więc zaprzeczyć,że jesteśmy kim jesteśmy?

Powietrze w waszych domach może być wypełnione subtelnymi siłami wytwarzanymi przez czystą miłość lub cuchnącym magnetyzmem niższych wibracji wytwarzanym przez wasze niewłaściwe myśli i zachowanie.

To właśnie doprowadza do cierpienia wszystkich członków rodziny. A najbardziej dosięga to dzieci,ze względu na ich niedawne połączenie biologiczne,wciąż kruche połączenie ducha z ciałem.

Możecie zrobić wiele dla swojej rodziny,jeśli wasze zachowanie odpowiada waszemu sumieniu w Chrystusie.

Jeśli wasz dom nie zna niezgody,nie żyje w rozpaczy,raduje się ze zdobyczy cnót wspólnoty, kiedy zawsze będziecie gotowi na przebaczenie ,to z pewnością miłość i radość utworzy harmonijną atmosferę pomiędzy wami.

Woda,którą pijecie i jedzenie ,które spożywacie są nasycone fluidami światła,która pomnoży wasze zdrowie i tych,którzy z wami mieszkają.

Jeśli nie wytworzyliście idealnego środowiska do życia w pokoju,zacznijcie dzisiaj,moje dzieci,a wierzcie mi ,że Duchy odpowiedzialne za tą harmonię pomogą wam we wszystkich waszych wysiłkach i pewnego dnia zbierzecie owoce waszych wysiłków.

Pamiętajmy słowa Jezusa

Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony Ew.Mateusza 24:13

Poczujcie środowisko w którym żyjecie jakby to było wasze własne niebo, starajcie się ze wszystkich sił i róbcie coś dla niego,ponieważ oprócz Boga reszta jest w waszych rękach,w wynikach waszej pracy.

Wiedzcie moje dzieci ,że nie ma problemu,którego nie można rozwiązać kiedy tylko będziemy kroczyć z Tym,który jest Drogą,Prawdą i życiem.

Podyktował Duch Miramez ,medium Joao Nunes Maia
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Środowisko w którym się rodzicie

Postautor: fruwla » 19 lut 2020, 08:55

Pablo diaz pisze:ŚRODOWISKO W KTÓRYM SIĘ RODZICIE

[i]Urodziliście się w tym ,a nie w innym miejscu,ponieważ jest to zaplanowane przez siły ,które kierują losami.

Kiedy spotykacie się z grupą podobnie myślących dusz, kosmiczny eter otacza was prawdziwym życiem.

Powietrze w waszych domach może być wypełnione subtelnymi siłami wytwarzanymi przez czystą miłość lub cuchnącym magnetyzmem niższych wibracji wytwarzanym przez wasze niewłaściwe myśli i zachowanie.

Jeśli nie wytworzyliście idealnego środowiska do życia w pokoju,
zacznijcie dzisiaj,
wierzcie mi ,że Duchy odpowiedzialne za tą harmonię pomogą wam we wszystkich waszych wysiłkach i pewnego dnia zbierzecie owoce waszych wysiłków.

Wiedzcie , że nie ma problemu,którego nie można rozwiązać kiedy tylko będziemy kroczyć z Tym,który jest Drogą,Prawdą i życiem.

[/i]
Podyktował Duch Miramez ,medium Joao Nunes Maia


Wybralam te urywki z przekazu dla siebie, bo TO jest mi wlasnie teraz potrzebne :) a byc moze i wielu innym przegladajacym Forum. Pablo :)
" gdzie sa dwaj albo trzej , zebrani w imie moje, tam jestem posrod nich " (Mt 18.20). :D :D :D
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Środowisko w którym się rodzicie

Postautor: tonas » 22 lut 2020, 14:20

Uderzyła mnie ta sekwencja ewangeliczna o wytrwaniu. Warto sobie jednak pewne rzeczy powtarzać. Dzięki.
tonas
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:16
Lokalizacja: Polska

Re: Środowisko w którym się rodzicie

Postautor: tadyszka » 30 mar 2020, 19:30

Dziekuje. Potrzebowalam Tego obecnie..
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg


Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości