WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: Pablo diaz » 17 lis 2019, 07:36

Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: Nikita » 29 gru 2019, 08:56

Ziemia jako miejsce prob i odkupienia win...masakryczne miejsce i zycie tez wydaje sie byc masakryczne...tylko cwaniaki Maja dobrze i nie musza sie rozwijac...im jakos karma nie doskwiera...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: tadyszka » 31 gru 2019, 19:14

Nikita wiecej optymizmu..
Za swoje czyny kazdy poniesie konsenkwencje ;) i oni rowniez..
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: fruwla » 01 lut 2020, 13:40

Nikita pisze:Ziemia jako miejsce prob i odkupienia win...masakryczne miejsce i zycie tez wydaje sie byc masakryczne...tylko cwaniaki Maja dobrze i nie musza sie rozwijac...im jakos karma nie doskwiera...

Wytlumaczono mi, ze cwaniaki,o ktorych piszesz, sa tacy jacy sa- bo jako X pokolenie reptiloidow, uzywaja przede wszystkim gadziego obszaru mozgu np.narcyzm prymitywny :shock:
Pozatym funkcjonuja jako narzedzie do oslabiania i niszczenia ludzi indygo, ktorzy sa X potomkami Istot Swietlistych.
Po zaglebieniu sie w temat, stwierdzilam, ze COS w tym jest....
A wiesz, co dzieje sie z dzieckiem indygo, wychowywanym przez ludzkie gady... jakie jest jego zycie .... :|
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: tadyszka » 01 lut 2020, 18:41

Po własnej historii jestem przekonana ze faktycznie ból i dyskomfort psychiczny jest najlepszym napędem do samorozwoju. To smutek powoduje chęć zmiany danej sytuacji i co najważniejsze zmusza do zadawania pytań i poznania głębi siebie. Smutek i negatywne uczucia potrafią nas wyobcować od innych ale przyszłościowo mogą być bardzo przydatne gdyż tworzy w as większa inteligencje emocjonalna i zrozumienie innych.


Wszystko jest idealnie zaplanowane przez nas samych :zadaj sobie zawsze pytanie co ta dana sytuacja ma mnie nauczyć? wiadomo dziecko tego nie rozumie ale dusza w tym dziecku Indygo jest szczęśliwa ze ma takie zadanie ;)
Zmieniając siebie i przez to ze wszystko jest jednością i caloscia zmieniamy wibracje Ziemi.
Byc może tylko takie zadanie maja Indygo i kryształowe?
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: Xsenia » 01 lut 2020, 22:46

fruwla pisze:cwaniaki,o ktorych piszesz, sa tacy jacy sa- bo jako X pokolenie reptiloidow, używają przede wszystkim gadziego obszaru mózgu np.narcyzm prymitywny

Czyli jak ktoś mi podpadnie z jego egoistycznych pobudek, to spokojnie mogę nazwać go: "Ty gadzie!!!" :D Podoba mi się :) Choć osobiście do gadów nic nie mam ;)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: Pablo diaz » 02 lut 2020, 14:59

Przymnie najczęściej pojawiają się istoty o zabarwieniu fioletowym ,również i w złotym -ale już w mniejszym stopniu-wiecie dlaczego tak jest ? :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: fruwla » 05 lut 2020, 14:20

tadyszka pisze:Po własnej historii jestem przekonana ze faktycznie ból i dyskomfort psychiczny jest najlepszym napędem do samorozwoju.

Hm, jednych do samorozwoju a innych do samozniszczenia.....niestety...
pozdrawiam Cie Tadyszka :)


:::::::::
Xsenia, a czy slyszalas tzw. przezwisko "gadzina", istnieje juz dziesiatki lat w jezyku Polskim.
Ja np. to slowo znam od dziecinstwa, ale dlugo
bylam przekonana,ze chodzi tu wylacznie o trzode w gospodarstwie.
A gadzina - to od czlowiek nikczemny. :twisted: Dlaczego tak wlasnie nazwany, i to od stuleci?
pozdrawiam Cie Xsenia :)
::::::::
Pablo Diaz, ja wiem dlaczego przy Tobie pojawiaja sie fioletowozloci, ale to nie znaczy, ze inni trzymaja sie zawsze z daleka....
Czy potrafisz ich rozpoznac ?
pozdrawiam Cie Pablo :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: Pablo diaz » 05 lut 2020, 21:10

:
Pablo Diaz, ja wiem dlaczego przy Tobie pojawiaja sie fioletowozloci, ale to nie znaczy, ze inni trzymaja sie zawsze z daleka....
Czy potrafisz ich rozpoznac ?
pozdrawiam Cie Pablo :)[/quote]

Rozpoznać nie,ponieważ widzę ich w formie energii,nie zmaterializowanych,wiem również ,że są i ci źli i wiem dlaczego,jednak nie wiem kim są. Odczuwam ich ciałem duchowym ,poprzez czakrę korony i trzeciego oka.
Mogę z nimi rozmawiać.
Nie wiem kim są ,ale czuje, że są mi bliscy.
Szczególnie w kolorze fioletowym

Pozdrawiam :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: fruwla » 07 lut 2020, 15:50

Pablo diaz pisze::

Nie wiem kim są ,ale czuje, że są mi bliscy.
Szczególnie w kolorze fioletowym


Haha, Pablo, to i ja powinnam byc Ci bliska, jako Istota z indygo w aurze 8-)
Moje 3oko tez jest otwarte, ale ja bardziej czuje splotem slonecznym. To znaczy splotem czuje intensywnie i nieomylnie. Moge to opisac, jak czytanie ludzkiej energii "emocjonalnej" oraz intencji osob niezaleznie od ich zachowania, wypowiadanych slow czy opinii innych na ich temat.
Moze to zabrzmi niewiarygodnie, ale mam tez zdolnosc "czytania"w oczach , i przede wszystkim wlasnie w oczach ludzkich poznaje jakie istoty kieruja dana osoba....
ciemne czy swietliste....
I musze przyznac, ze nie jest to przyjemna umiejetnosc. Od niektorych przemilych az mnie odrzuca.
pozdrawiam :D
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Następna

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości