WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: fruwla » 15 lut 2020, 09:56

Pablo diaz pisze:Jakieś 3 może 4 lata temu odwiedziło mnie małżeństwo z północno wschodniej polski.Kobieta rozmawiając ze mną widziała mieniące się złote
energie.

Tez bym pewnie te energie przy Tobie Pablo zobaczyla.
Prosze odpowiedz, czy majac zlocistych opiekunow, czujesz sie szczegolnie bezpieczny TU ?
Czy jestes skutecznie przez nich chroniony przed energia duchow niskich ? A moze przychodza w szczegolnie wyrafinowanej postaci, wlasnie dlatego, zeby zaciemniac i niszczyc te zlote energie .....?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: Pablo diaz » 15 lut 2020, 10:35

fruwla pisze:
Pablo diaz pisze:Jakieś 3 może 4 lata temu odwiedziło mnie małżeństwo z północno wschodniej polski.Kobieta rozmawiając ze mną widziała mieniące się złote
energie.

Tez bym pewnie te energie przy Tobie Pablo zobaczyla.
Prosze odpowiedz, czy majac zlocistych opiekunow, czujesz sie szczegolnie bezpieczny TU ?
Czy jestes skutecznie przez nich chroniony przed energia duchow niskich ? A moze przychodza w szczegolnie wyrafinowanej postaci, wlasnie dlatego, zeby zaciemniac i niszczyc te zlote energie .....?


Wydaje mi się ,że czuję się bezpiecznie ze względu na to,że jestem bogiem Jego częścią,Jego wiedzą- to ona mnie chroni,jednak złe duchy są bardzo,bardzo podstępne ,szukają ,każdej możliwej luki ,aby przedostać się do psychosfery...
Jeśli coś się dzieje ,a jest to dość częste ,to dzieje się szczególnie w dużych aglomeracjach .Dlatego Boska mądrość umieściła mnie na wsi,w naturze przy lesie itd...bym był bardziej chroniony...
Od paru miesięcy jeżdzę do pracy (pomóc szwagrowi przy budowie domu ) do Hamburga ,klimat jaki tam panuje jest bardzo zły,wręcz nie do wytrzymania,duchów niskich jest niezliczona ilość,podczas dnia często muszę uciekać się do modlitwy ,więc nie mogę powiedzieć ,abym był chroniony ,raczej muszę sam się chronić,polega to na tym ,że bacznie muszę zwracać uwagę ,aby moje myśli były oparte o czystą miłość ,właściwie zawsze staram się tak robić,aby było to nawykiem.

Wydaje się ,że jedyne antidotum na złe duchy to modlitwa i czuwanie. Dlatego nie mamy skutecznej ochrony ,nie miał jej również Jezus,dopóki nie pokazał ciemnej stronie,że nie mają do niego dostępu. :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: fruwla » 15 lut 2020, 20:11

Pablo diaz pisze:Jeśli coś się dzieje ,a jest to dość częste ,to dzieje się szczególnie w dużych aglomeracjach
klimat jaki tam panuje jest bardzo zły,wręcz nie do wytrzymania,duchów niskich jest niezliczona ilość

Odczuwam bardzo podobnie, a wlasciwie tak samo, dlatego unikam tzw. ludzkich zbiorowisk.
Dziekuje Pablo, za cenne wskazowki dotyczace ochrony, jest dokladnie tak, jak piszesz.
Dlatego musze i ja o tym pamietac, by mysli moje wszystkie byly czysta mioscia, bo niestety, ale mam z tym problem.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: WiecznyWedrowiec » 11 mar 2020, 11:51

Heh, jakbym czytał dokładnie swoje odczucia... dzięki za ten wpis! :)
WiecznyWedrowiec
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2020, 09:39

Re: WZNIOSŁE ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA NAD CIEMNOŚCIĄ

Postautor: tadyszka » 30 mar 2020, 14:49

Mam podobne spostrzeżenia.
Często odbieram negatywna energia bądź wibracje jakby zakleszczona w czasoprzestrzeni. Widzę je zablokowane w pewnych miejscach zwłaszcza w Miastach, gdzie niestety przez setki lat dużo się działo.
Tak mialam z jednym miejscem w mojej okolicy, gdzie mimo jakiekolwiek pogody aury, mojego nastroju( sprawdzałam każda możliwość) widziałam smoliste energie, nitki cieni i aure strachu. Okazało sie ze tam byl oboz do deportacyjny ( mieszkam w niemczech). Podobnie okazalo sie w miejscu gdzie znajduje sie obecnie moje mieszkanie, bylo wzgorzem gdzie wieszano przestepcow w sredniowieczu.

Kolory daja mi najczesciej nam podpowiedz z jakimi Bytami mamy do czynienia. Jednak niezawsze bo czasami pojawia sie tez szary cien, z bardzo dobrymi wibracjami.

Mysle ze tu dzialamy na zasadzie intuicji i wchodzimy w sfere serca, bo to co jeden odczuwa moze u ciebie miec odwrotny przekaz.

Bardzo pomocna jest wizualizacja ochronnej banki z bialego swiatla, ktora blokuje podstepne ataki.


jestem wciaz na etapie poszukiwan i nauki
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości