Przebudzenie duchowe - "objawy" ?

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Przebudzenie duchowe - "objawy" ?

Postautor: Dyzia » 14 wrz 2018, 16:27

https://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_e ... a_cz6.html

Przypadkiem (?) trafiłam na taki tekst. Długi acz wypunktowany. Jestem bardzo ciekawa co pomyslicie...
Nie zagłębiałam się w inne treści na stronie.
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Przebudzenie duchowe - "objawy" ?

Postautor: Ernest87 » 03 paź 2018, 13:12

Muszę przyznać, że jest to dość ciekawe. W sumie to aż nie wiem jak się do tego odnieść.
___
pełny raport
Ernest87
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2018, 13:30

Re: Przebudzenie duchowe - "objawy" ?

Postautor: Mandragora » 17 lis 2018, 15:37

Te objawy przypominają mi horoskopy w czasopismach, gdzie obojętnie który znak czytasz, zawsze coś do ciebie pasuje.
Absolutnie nie podważam doświadczeń autorki, uważam jednak, że niekoniecznie wszystkie objawy, które u siebie zaobserwowała mogły być związane z przebudzeniem. Wiele chorób i zmian w organizmie, np. o podłożu hormonalnym czy psychicznym ma takie symptomy, np. zupełnie nie widzę powiązania rozwoju duchowego z RLS ... Dla większości z tych 40 punktów można łatwo wskazać zupełnie fizjologiczne, psychosomatyczne lub czysto psychologiczne podłoże, a co za tym idzie znaleźć je u większości z nas (sama doświadczam 70% z nich) ... Czy to znaczy, że wszyscy się przebudziliśmy? ;)
Awatar użytkownika
Mandragora
 
Posty: 28
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:05


Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości