Przebudzenie Księżnej Diany w świecie duchów

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: Przebudzenie Księżnej Diany w świecie duchów

Postautor: Nikita » 18 wrz 2017, 20:56

W kazdym razie nawet jak Matka Teresa jakas czesc kasy przekazala dla KK to jednak stworzyla domy opieki i zajmowala sie umierajacymi ...U nas w Polsce tez sa ludzie , ktorzy sie poswiecili dla bliznich...np siostra Chmielewska ...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Przebudzenie Księżnej Diany w świecie duchów

Postautor: Hansel » 14 lut 2020, 14:58

Jak myślicie ile jest prawdy w tym co Hitchens pisało Matce Teresie? Podobno że ona tak naprawde była ateistką https://www.youtube.com/watch?v=mxEu3Q8ZFxw

Osobiście szczere Hitchensa nienawidzę ale obawiam się że w tym co on mów o niej jest bardzo dużo prawdy...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Przebudzenie Księżnej Diany w świecie duchów

Postautor: allithea » 17 lut 2020, 12:53

Nikita pisze:W kazdym razie nawet jak Matka Teresa jakas czesc kasy przekazala dla KK to jednak stworzyla domy opieki i zajmowala sie umierajacymi ...U nas w Polsce tez sa ludzie , ktorzy sie poswiecili dla bliznich...np siostra Chmielewska ...


ale też, zgodnie z doktryną katolicką, nie pozwalała złagodzić cierpienia osobom, które znajdowały się w jej domach opieki. Bardzo wybiórczo podawano tam leki przeciwbólowe, co jest okrucieństwem dla człowieka.

Ja nie wierzę w żadne autorytety kościelne. Tak samo świętym nie może dla mnie być Jan Paweł II, który kamuflował skandale pedofilskie w KK, ale w przypadku Afryki, gdzie szalała epidemia AIDS, to podtrzymywał stanowisko, żeby nie używać prezerwatyw i antykoncepcji, bo to wbrew Jezusowi. Tym samym przyczynił się do wzrostu liczby chorych i narodzin dzieci, które czekał straszny los życia w afrykańskiej biedzie.

Dla mnie to nie jest dobro, to jest polityka.
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 27
Rejestracja: 17 sty 2020, 13:55

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości