Demony,spojrzenie spirytystyczne

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Demony,spojrzenie spirytystyczne

Postautor: Pablo diaz » 25 wrz 2016, 21:16

Witam chciałem uzupełnić temat demonów o których mówiłem w wątku założonym przez Kryształową Olę ,,Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!,,temat został zamknięty,więc przenoszę go na blogga. http://spirytzm.blogspot.com/2016/09/de ... yczne.html
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Demony,spojrzenie spirytystyczne

Postautor: Kris » 25 wrz 2016, 22:19

To samo napisałem na blogu.

Według mojego rozeznania istniejemy od zawsze a więc nie bardzo wiem jak ktoś mógłby istnieć wcześniej i się bardzo wysoko rozwinąć, ale jeśli byśmy przyjęli że się rozwinął, to już by nie było zła, bo nie da się podnosić wibracji, czyli oczyszczać się aby stać się doskonałym bez usunięcia zła.
To zło i nienawiść jest tym z czego się trzeba oczyścić, bo przecież to wniknęło w nas aby brudzić opętywać i żywić się naszą energią.
Podnosząc wibracje osuwamy z siebie zło do którego najlepiej pasuje określenie czarne lustrzane odbicie, albo czarne równoległe wcielenie, które ma podobną budowę energetyczną jak nasze ciała duchowe, tylko jego energią przetwarza energię pozytywną na nienawiść i nią się posługuje.
80 do 90% populacji żyje jakby w symbiozie z tym złem i przez to stali się też źli , albo tacy byli od początku.
Istnieje dostawca energii życia, którego nazywam Święty Gral, albo Sznur Aka i z niego istoty miłości czerpią energie niezbędna do życia, a ci czarni od nich ją podkradają, też chyba od zawsze, ale jak to się skoczy mogą zostać unicestwieni choćby z braku energii i to jest najsłabszy punkt istnienia zła.
Być możne jest jakieś inne rozwiązanie, ale nie znam jak na razie takowego.
Po prostu zło nie jest wieczne bo nie czerpie bezpośrednio energii odi dostawcy czy Boga.
Tak na prawdę nikt nie widział dostawcy energii i istnieją na jego temat same przypuszczenia, natomiast energie można zobaczyć i istnieje też możliwość, że tym Bogiem jest właśnie ta energia.
Możliwe że więcej dowiemy się po całkowitym oczyszczeniu się ze zła.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Demony,spojrzenie spirytystyczne

Postautor: Arronax » 27 wrz 2016, 15:03

Trochę potrwa to oczyszczenie .... :( .
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Demony,spojrzenie spirytystyczne

Postautor: czarnyMag » 28 gru 2016, 02:59

Istniejemy od zawsze??? To Bóg musiał być bardzo samotny kiedyśmy się wcielali w żaby :)
Jakieś milion lat?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Demony,spojrzenie spirytystyczne

Postautor: Pawełek » 28 gru 2016, 11:04

czarnyMag pisze:Istniejemy od zawsze??? To Bóg musiał być bardzo samotny kiedyśmy się wcielali w żaby :)
Jakieś milion lat?

Możliwe, że jak my byliśmy żabami, to już jakaś "inna partia dusz" była już w okresie cywilizacyjnym :) No cóż, to tylko takie gdybanie.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk


Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości