Opis planety Jowisz przez Ducha Bernarda Palissy

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: Opis planety Jowisz przez Ducha Bernarda Palissy

Postautor: ms500 » 25 sty 2017, 09:01

:lol: :lol: :lol:
ms500
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2016, 07:22

Re: Opis planety Jowisz przez Ducha Bernarda Palissy

Postautor: Hansel » 13 lut 2017, 11:44

Pablo diaz pisze:Planeta Jowisz z perspektywy ducha słynnego ceramika Bernarda Palissy
http://spirytzm.blogspot.com/2016/07/op ... rnard.html

Może się mylę ale z tego co wiem nie da się mieszkać na Jowiszu, bo on jest planeta gazową :?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Opis planety Jowisz przez Ducha Bernarda Palissy

Postautor: Pablo diaz » 13 lut 2017, 12:57

Hansel pisze:
Pablo diaz pisze:Planeta Jowisz z perspektywy ducha słynnego ceramika Bernarda Palissy
http://spirytzm.blogspot.com/2016/07/op ... rnard.html

Może się mylę ale z tego co wiem nie da się mieszkać na Jowiszu, bo on jest planeta gazową :?


Masz rację Hansel, nasze ciała nie są przystosowane do życia na Jowiszu.Duchy mówią o czymś takim jak powłoka, eteryczna ,czym bardziej stajemy się doskonalsi tym nasze ciałą sa mniej materialne czyli bardziej eteryczne .Każda planeta posiada odpowiednie właściwości ,które sprzyjają życiu Duchów- stosunkowo do ich ewolucji.
Duchy w kodyfikacji Kardeca o tym wielokrotnie wspominały.Zobacz do Księgi Duchów rozdział Wcielenia w różnych światach pyt,181-188
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Opis planety Jowisz przez Ducha Bernarda Palissy

Postautor: OneNight » 21 lut 2017, 19:55

Wybaczcie takie nagłe odkopanie tematów, ale mam pytanie. Czy ludzie na Ziemi też ulegną ewolucji? Mam na myśli to, czy człowiek i ta planeta staną się tak eteryczne jak Jowisz, czy Ziemia jest tylko pewnym poziomem w rozwoju, który zawsze będzie materialny?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Opis planety Jowisz przez Ducha Bernarda Palissy

Postautor: Pawełek » 21 lut 2017, 20:12

OneNight pisze:Wybaczcie takie nagłe odkopanie tematów, ale mam pytanie. Czy ludzie na Ziemi też ulegną ewolucji? Mam na myśli to, czy człowiek i ta planeta staną się tak eteryczne jak Jowisz, czy Ziemia jest tylko pewnym poziomem w rozwoju, który zawsze będzie materialny?

Z biegiem czasu na pewno. Sam rozwój naszej planety prędzej czy później doprowadzi ją do takiego stanu, że nie będą mogły na niej zamieszkiwać istoty materialne. Możliwe wtedy że będą ją zamieszkiwać istoty bardziej eteryczne.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości