o Cierpliwości - Divaldo Franco

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

o Cierpliwości - Divaldo Franco

Postautor: Krzysztoff » 07 kwie 2015, 21:04

Cierpliwość - jej wartość - okiem znanego mówcy spirytystycznego , medium i działacza charytatywnego - Divaldo Franco

Cierpliwość - Divaldo Franco

Dzięki Danvue za tłumaczenie !
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: o Cierpliwości - Divaldo Franco

Postautor: Nikita » 08 kwie 2015, 09:17

Dzieki za ten ciekawy i inspirujacy tekst. Ja tez mam z tym problem. Dzisiejszy swiat tak pedzi do przodu, ciagle jakies terminy,trzeba zdazyc na czas....w pracy poganiaja ....no masakra co sie dzis wyprawia. I przez to jest tyle stresu na tym swiecie. Musimy zaczac od nas samych...przestac sie spieszyc i dac naszym dzieciom duzo czasu....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: o Cierpliwości - Divaldo Franco

Postautor: danvue » 08 kwie 2015, 17:28

Niestety, czasem trudno się człowiekowi zatrzymać i przez moment ucieszyć się chwilą. Wiele osób nie potrafi w ogóle odpoczywać, kiedy nawet te chwile, które mają wolne, wykorzystują na negatywne rozmyślanie, czy karmienie się ciągle złymi informacjami lub zapychaczami czasu.

Odkryłem ostatnio genialny sposób na "odstresowanie". Przynajmniej ja tak mam, że - nawet niezauważalnie - odpycham niektóre myśli na drugi plan, staram się nie myśleć o pewnych rzeczach, odsuwać je w kąt. Ale to się w końcu kumuluje. Warto spróbować medytacji w tej sposób: zamiast starać się wyciszyć, nie myśleć o niczym, afirmować czy cokolwiek takiego, usiąść spokojnie, zamknąć oczy i pozwolić, żeby wszystkie te odepchniete w kąt myśli mogły się "wyszumieć", "wypłynąć". Czasami można się zdziwić, jakie problemy zalegają tam w nas, o których chcieliśmy zapomnieć - ale to przecież wszystko się odkłada i kiedyś musi wypłynąć.

Warto umieć słuchać innych, ale przede wszystkim warto najpierw wsłuchać się w samego siebie ;)

Życze wam wszystkim wielkiej cierpliwości, zarówno w stosunku do innych jak i do samych siebie! ;)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: o Cierpliwości - Divaldo Franco

Postautor: Pablo diaz » 08 kwie 2015, 17:38

Również dziekuję za tłumaczenie :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg


Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości