W domu - Emmanuel

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

W domu - Emmanuel

Postautor: Krzysztoff » 15 lut 2015, 21:15

Przekaz Ducha Emmanuela - duchowego przewodnika Chico Xaviera

http://www.portal.spirytyzm.pl/w-domu-emmanuel/

Dziękuję danvue za tłumaczenie !
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: W domu - Emmanuel

Postautor: Nikita » 16 lut 2015, 15:41

Potraficie tak wlasnie robic? Dziekowac za trudnosci i z pokora je znosisc? To trudna lekcja i ja wlasnie sie jej ucze. Kazdego dnia robiac wiele bledow staram sie od nowa...i od nowa i kazdego dnia rozumiem coraz wiecej.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: W domu - Emmanuel

Postautor: Xsenia » 17 lut 2015, 10:15

Nikita pisze:Potraficie tak wlasnie robic? Dziekowac za trudnosci i z pokora je znosisc? To trudna lekcja i ja wlasnie sie jej ucze. Kazdego dnia robiac wiele bledow staram sie od nowa...i od nowa i kazdego dnia rozumiem coraz wiecej.

Gdy jesteś w trakcie trudności życiowych, to bardzo ciężko dojrzeć korzyści jakie z tego płyną. Trudno więc dziękować. Ale gdy trudne czasy mijają i nagle wszystko zaczyna się układać dobrze i nawet lepiej niż przed trudnościami, wtedy zazwyczaj myślimy "dobrze że stało się co się stało". I wtedy zazwyczaj dziękuję.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: W domu - Emmanuel

Postautor: Nikita » 17 lut 2015, 12:48

Dziekowac za przykrtosci to jeszcze nie umiem ale ucze sie znosic to z pokora...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: W domu - Emmanuel

Postautor: Xsenia » 13 mar 2015, 23:37

Gdy nauczysz się wybaczać innym i sobie za trudności, to wtedy nauczysz się dziękować za los :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości