medium z niemiec ?

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: medium z niemiec ?

Postautor: konrad » 14 lip 2009, 20:39

Moim zdaniem z tym brakiem energii to nie jest prawda. Nie widzę jakiejś logicznej przyczyny, dla której tak miałoby być. Wręcz przeciwnie, Duchy wyższe podkreślają, że w momencie gdy któryś z Duchów zrozumie swoją sytuację, swój błąd itp. zawsze znajdzie się dla niego pomoc. I nie zależy ona od jednego tylko medium.

Myślę, że w tym przypadku, jak i w wielu innych, chodzi o to, że wiele Duchów przekazuje mediom niepełny obraz świata, gdyż same go dobrze nie rozumieją. Widzą na przykład, że wiele Duchów nie jest w stanie opuścić tego świata i dorabiają do tego swoje teorie. Duchy te natomiast, jak uczy spirytyzm, pozostają tu, bo nie zdają sobie sprawy z tego, że umarły. Wtedy rzeczywiście pomóc medium, czy innych Duchów jest bardzo pomocna.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: medium z niemiec ?

Postautor: Xalex » 30 paź 2012, 10:42

Wracając do Wandy Prątnickiej, to napisałą jeszcze parę innych książek. Nie jest tak, że dusza nigdy nie może wrócić i jest uwięziona tutaj... Warto przeczytać "Kołowrót Życia tom I-II"
Kto nie czytał "Opętani przez duchy - egzorcyzmy w XXI stuleciu" temu od tej właśnie książki polecam zacząć ( http://egzorcysta.pl/ ).
Myślę, że Pani Prątnicka jest skuteczna. Doświadczyłęm tego na własnej skórze... ciężko było mi ruszyć z miejsca i to w kwestiach pozornie nie mających nic wspólnego z duchami, jak sprawy finansowe.
Miałem wiecznie problemy natury materialnej i po oczyszczaniu Pani Wandy, te problemy zniknęły. Należy nadmienić, że wymagało to ode mnie również sporo pracy.
Xalex
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2012, 10:34

Re: medium z niemiec ?

Postautor: babel » 03 wrz 2015, 13:26

Luperci Faviani pisze:Myślę, że jakieś Duszki robią sobie z niej żarty...


Czemu tak uważasz?

konrad pisze:Moim zdaniem z tym brakiem energii to nie jest prawda. Nie widzę jakiejś logicznej przyczyny, dla której tak miałoby być. Wręcz przeciwnie, Duchy wyższe podkreślają, że w momencie gdy któryś z Duchów zrozumie swoją sytuację, swój błąd itp. zawsze znajdzie się dla niego pomoc. I nie zależy ona od jednego tylko medium.

Myślę, że w tym przypadku, jak i w wielu innych, chodzi o to, że wiele Duchów przekazuje mediom niepełny obraz świata, gdyż same go dobrze nie rozumieją. Widzą na przykład, że wiele Duchów nie jest w stanie opuścić tego świata i dorabiają do tego swoje teorie. Duchy te natomiast, jak uczy spirytyzm, pozostają tu, bo nie zdają sobie sprawy z tego, że umarły. Wtedy rzeczywiście pomóc medium, czy innych Duchów jest bardzo pomocna.


To by świadczyło o pewnej samoświadomości duchów? Innej niż osoby zmarłej?
polecam, skuteczne Oczyszczanie Energetyczne
babel
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2015, 13:05

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości