Test na spostrzeganie pozazmysłowe

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: Test na spostrzeganie pozazmysłowe

Postautor: konrad » 11 sty 2012, 22:24

Moim zdaniem test przygotowany na komputerze jest średnio wiarygodny. Nie wiem, na jakiej zasadzie miałaby działać telepatia tutaj - nie ma jak podejrzeć kart, są one generowane przez komputer losowo itp. Myślę, że o wiele ciekawsze byłoby przeprowadzanie nawet w gronie forumowiczów np. testu na telepatię tzn. jakaś osoba wybierałaby jakiś przedmiot, postać, miejsce, o którym by myślała o konkretnej godzinie, a pozostali uczestnicy eksperymentu staraliby się zsynchronizować z jej myślami i odgadnąć, o czym ta osoba właśnie myśli. Ewentualnie można pomyśleć o różnych innych eksperymentach tego rodzaju, ale zawsze dobrze do tego podchodzić na zasadzie jakiejś teorii naukowej tzn. sformułować założenie i badać je eksperymentalnie, by albo je odrzucić, albo potwierdzić. W przypadku tego testu przesłanego przez c87 chodzi bardziej o odgadnięcie tego, co wygeneruje komputer, a zatem nie wiadomo do końca, skąd taka wiedza mogłaby pochodzić... Raczej chodzi więc o przypadek, bo nie widać jakichś innych prawideł, które by całością kierowały.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Test na spostrzeganie pozazmysłowe

Postautor: 000Lukas000 » 12 sty 2012, 12:35

Jeśli jakiekolwiek z zjawisk które teoretycznie mają miejsce miało by tutaj zajść, to prędzej microkineza, czyli umiejętność wpływania na zdarzenia losowe.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Test na spostrzeganie pozazmysłowe

Postautor: Sylwina » 13 sty 2012, 20:14

ja tam ang.nie znam wiec nie dla mnie test :D a moze i lepiej ..........
Choć życie nig­dy nie jest spra­wied­li­we, to jed­nak by­wa interesujące.
Jonathan Carroll
Sylwina
 
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2011, 15:23
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości