Nauka i jej rozwój potwierdzający istnienie "zaświatów"

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Nauka i jej rozwój potwierdzający istnienie "zaświatów"

Postautor: forrest » 02 sie 2009, 13:18

Czasem się da pokazać, że ezoterycy wymyślili coś sobie i podają to jako prawdę - jako pierwszy przykład zamieściłem wpis "Świat ezoteryki", ale za pewien czas podam kolejne przykłady. Bardziej przejrzysta kopia tego wpisu znajduje się pod adresem http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3199.0
Gdybym był fizykiem, a nie prostym inżynierem, to podjąłbym wątek rozpoczęty tutaj. Ale mogę powiedzieć, że Andrzej Kajetan Wróblewski - profesor FUW-u - nie wspomniał ani razu w czasie swojego semestralnego wykładu "Fizyka Cząstek Elementarnych" o tym, żeby istniała teoria, której konsekwencją byłoby istnienie jakiejś nadrzędnej rzeczywistości. Wykład AKW uwzględnia najnowsze odkrycia wszystkich ośrodków zajmujących się badaniami w tej dziedzinie. Chyba, że coś się zmieniło w tym zakresie w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, a ja o tym nie wiem... (może tak być, bo nie śledzę rozwoju tej dziedziny).
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości