Muzyka

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Muzyka

Postautor: Leszek » 23 lis 2009, 20:09

Ja pamiętam, jak kiedyś znajomy medium nam opowiadał jak opiekunowie "wzięli" go na wycieczkę na tamtą stronę. Teraz wiem, że odbył podróż astralną i wiem że było to zainicjowane przez wysokie duchy, stąd pokuszę się o stwierdzenie o pozytywnym stosunku spirytyzmu jak i samych duchow do tego typu praktyk.
Miłość, Prawda, Pokój, Nie Krzywdzenie, Właściwe Postępowanie
Leszek
 
Posty: 222
Rejestracja: 02 kwie 2009, 19:05
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Muzyka

Postautor: Paweł » 25 lis 2009, 03:49

Leszek pisze:Ja pamiętam, jak kiedyś znajomy medium nam opowiadał jak opiekunowie "wzięli" go na wycieczkę na tamtą stronę. Teraz wiem, że odbył podróż astralną i wiem że było to zainicjowane przez wysokie duchy, stąd pokuszę się o stwierdzenie o pozytywnym stosunku spirytyzmu jak i samych duchow do tego typu praktyk.


Tak, często też korzysta się z pomocy duchów. Wzywając w myślach - "jeżeli jest tu ktoś obecny wyciągnij mnie" - często jest to pomocne wielu ludziom. Może śmiesznie to brzmi ale duchy o ile są obecne na miejscu (a o dziwo przeważnie są, tak jak by wiedziały o intencjach lub udanych wyjściu - chociaż by moja historia spontanicznego wyjścia i widziałem małą dziewczynkę - co ona u mnie w pokoju robiła to nie pytajcie bo nie wiem :) ) ale wyciągają, szarpią - pomagają.

Co do książki Darka to tak, polecam, facet już wszystko robił, nawet bił się z strażnikami :) Ale może warto napisać osobny temat bo tutaj się trochę off topic zrobił na temat oobe a to przecież temat muzyka :)
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości