Conferencia en Español

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 16 sty 2011, 16:01

http://drogaduchowa.home.pl/autoinstala ... _itemId=19

Trochę słabo słychać ale następnym razem może będzie lepiej.
Tytuł :” Cuantas Veces Reencarnamos” por Maria Jesus Albertus
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: cthulhu87 » 17 sty 2011, 01:19

Zbyszku, możesz napisać mniej więcej co to takiego? :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 17 sty 2011, 21:37

cthulhu87 pisze:Zbyszku, możesz napisać mniej więcej co to takiego? :)

Nagranie to umieściłem na prośbę, osób znających hiszpański.
Cuantas veces reencarnamos, w przetłumaczeniu na polski “ Ile razy reinkarnujemy”
Jest to konferencja, która odbyła się w Madrycie w piątek. Tematem wykładu jak sam tytuł mówi jest reinkarnacja i ich ilość w zależności od każdej indywidualnie i w rożny sposób,doskonalącej się duszy. Co można określić im lepsza dusza, tym ma mniej wcieleń.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: Luperci Faviani » 17 sty 2011, 22:32

Zbyszek pisze:Nagranie to umieściłem na prośbę, osób znających hiszpański.

Mój hiszpański jest na poziomie pięciu słów, więc nie skorzystam. Ale gdybyś miał coś po francusku, to chętnie posłucham :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 17 sty 2011, 23:38

Luperci Faviani pisze: Ale gdybyś miał coś po francusku, to chętnie posłucham :)

Niestety, moja znajomość języków ogranicza się tylko do hiszpańskiego.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 29 sty 2011, 01:57

http://drogaduchowa.home.pl/autoinstala ... 2/main.php
Arthur Conan Doyle y el mas alla
Por.Jesus Callejo/escritor i periodista/
Arthur Doyle autor książek o “Sherlock Holmes”jak nie wielu wie tez był spirytysta. Napisał kilka książek na ten temat. Konferencja jest na jego temat.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 13 lut 2011, 11:01

http://drogaduchowa.home.pl/autoinstala ... 2/main.php

Zamieszczam konferencje na temat fluidoterapii./ El pase magnetico/ Nie spełniła ona moich oczekiwań, spodziewałem się bardziej rozwiniętego tematu. Po za historia i rodzajami fluidoterapii,nie znalazłem nic nowego co do tej pory nie wiedziałem. Ciekawostka może być tylko fakt, ze w Brazylii w szpitalach są specjalne sale w których dokonuje się tego typu seanse, wspomagające leczenie.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 19 lut 2011, 15:38

Wczoraj na spotkaniu mieliśmy wykład na temat hipnozy powrotnej/Powrót do poprzednich wcieleń/. Po wstępnych tłumaczeniach na czym ogólnie polega taka praktyka, hipnoterapeuta przeszedł do praktycznego pokazu, w którym mogliśmy uczestniczyć wszyscy. Nie było to zbyt łatwe do zrobienia z grupa około siedemdziesięciu osób, ale skupiając się szczególnie na czterech wybranych osobach, zaczął swoje wprowadzanie w trans. W czasie seansu przeprowadzał nas przez rożne poziomy, wprowadzając coraz bardziej w stan rozluźnienia szukając odpowiednich poziomów koncentracji. Po dotarciu do odpowiedniego stanu, zaczął drogę powrotna wyprowadzająca. Po seansie osoby które brały bezpośredni udział zaczęły opowiadać o swoich wizjach, co hipnoterapeuta skomentował ze wszystkie te opowiadania maja ukryta w podświadomości znaczenie i trzeba by było bardziej wniknąć w sens tych wizji. Ja osobiście nie miałem żadnych wizji, moje myśli krążyły w teraźniejszości, wokół ludzi którzy mnie otaczają.
Osoby które znają hiszpański, same mogą spróbować, z nagrania jakie zamieszczam.
http://drogaduchowa.home.pl/autoinstala ... 2/main.php
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: konrad » 20 lut 2011, 09:47

Warto tu jednak zaznaczyć, że tego typu praktyka: hipnoza regresyjna, nie jest typową praktyką spirytystyczną. Choć z pewnością spora część spirytystów się nią zajmuje. Ja sam mam dość sceptyczne podejście do tej praktyki, gdyż jej rezultaty są ciężkie do zweryfikowania. :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Conferencia en Español

Postautor: atalia » 20 lut 2011, 12:21

nieraz są trudne do zweryfikowania,a nieraz łatwe-gdy sprawdza sie fakty,które pojawiły sie w czasie hipnozy(czy autohipnozy) i okazuja się one prawdą,człowiek doznaje nielichego wstrząsu :shock:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości