Conferencia en Español

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 20 lut 2011, 14:35

Hipnoterapeuta, na samym początku ostrzegał nas ze to może być bardzo niebezpieczne, gdyż insynuacja w momencie trasu może być szkodliwa dla pacjenta. Także opowiadał i przestrzegał nas przed taka forma hipnozy regresyjnej, gdyż pacjent może zobaczyć na przykład swoja śmierć, co może wywołać u niego nieprzewidziane konsekwencje. Sam osobiście stara się odradzać wszystkim którzy przychodzą do niego z prośbą o poznanie swoich wcześniejszych istnień, chyba ze są niezmiernie potrzebne po dokładnym poznaniu pacjenta.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 28 maja 2011, 14:08

Ciekawy wykład Juana Antonio Durante,- Medium od 60 lat. Znany jest w Hiszpanii z tego ze przetłumaczył 49 książek Divaldo Franco na hiszpański.
Podczas konferencji padło pytanie, czy wasza rodzina, przyjaciele, koledzy wiedza ze jesteście Spirytystami?
W moim wypadku staram się, nigdy nie ukrywać tego zainteresowania, choć są osoby szczególnie w Polsce którym wolałbym o tym nie mówić.

http://drogaduchowa.home.pl/autoinstala ... 2/main.php
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: Voldo » 28 maja 2011, 14:53

Zbyszek pisze:Podczas konferencji padło pytanie, czy wasza rodzina, przyjaciele, koledzy wiedza ze jesteście Spirytystami?

Rodzina? Mama, tata, brat (inaczej bliższa rodzina) - wiedzą. Reszta rodziny? Pewno by mnie zjadła jakby się dowiedziała.
Przyjaciele? Pewnie, że wiedzą.
Koledzy? Jeśli tylko ich to interesuje to owszem, wiedzą.

:)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Conferencia en Español

Postautor: atalia » 28 maja 2011, 17:43

Mój mąż i córka wiedzą-co wiecej,są na najlepszej drodze do zostania spirytystami.A co!
Moi znajomi i przyjaciele traktują to raczej jako nieszkodliwe hobby.Nikt się ze mnie nie natrząsa,co to,to nie... :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Conferencia en Español

Postautor: Ouija-Expert » 28 maja 2011, 23:53

ja ciągnę już chyba 3cie albo 4te pokolenie które praktykuje wywoływanie duchów w mojej rodzinie. jednak szczerze powiedziawszy, nie chciałbym żeby moje dziecko tym się zajmowało. niewykluczone więc, że jestem ostatnim ogniwem. wszystko jednak zależy od tego, czy samo w sobie nie odkryje takich zdolności (tak jak to było w moim przypadku)
Ouija-Expert
 
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:01

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 08 gru 2011, 23:50

W dniach 4- 5 – 6 grudnia w Calpe odbyła się konferencja, w której uczestniczyłem razem z grupa z centrum. Najlepsze z wyjazdu, było lepsze poznanie członków grupy/około 20 osób/ Sama konferencja dla znających temat, poza pewnymi wystąpieniami, była trochę nudna. Jedno z interesujących było drugie wystąpienie Divaldo Franco, /pierwsze było powtórką z Madrytu, które słuchałem kilka dni wcześniej/ kiedy zaczął opowiadać o swoich początkach i epizodach z życia. Trudno uwierzyć ze ten człowiek ma już tyle lat/84/, gdyż jeszcze dobrze się trzyma. Na pytanie zadane mu, gdzie wysłać pieniądze ze sprzedaży książek? ; odpowiedział ze sam po nie przyjedzie za rok. Osobiście chciałem zadać inne, “Czy duchy wyższe, które reinkarnuja na ziemi pamietaja cos ze swoich zyc wczesniejszych lub ze swiata duchowego?”Pytanie to padło na jednym ze spotkań, dlatego bylem ciekawy co na to odpowie, ale zawsze był, tak rozrywany przez wszystkich ze nie było okazji. Wszystko by skończyło się idealnie gdyby nie mały incydent ; kradzież całego mojego bagażu/ wyliczenie kosztu 1000 euro/Po obowiązkowym opuszczeniu hotelu, zostawiłem bagaż w samochodzie, gdy wróciłem by udać się w podroż powrotna, samochód miał zamek rozerwany i po bagażu ani śladu. Mam nadzieje ze spłaciłem jakaś rzecz, z życia poprzedniego/Tak się pocieszam/
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 17 mar 2012, 13:06

Wczoraj bylem na konferencji zorganizowanej z medium malującym Jose Medrado.
Wiem ze większość go nie zna, ale pokaz malowania , jest godny opisania. Wchodząc w trans w przeciągu krótkiego czasu namalował dziesięć obrazów, rożnych malarzy i prawie wszystko to własnymi rekami, używając pędzla tylko w szczegółach np, twarzy. Wszyscy byli zachwyceni i robili zdjęcia, dla nieobecnych. Obrazy zostały zlicytowane i pieniądze przeznaczone na sierociniec, który utrzymuje się z podobnych dochodów. Jeden z obrazów wygrałem w licytacji /130 Euro/ i jak go odbiorę postaram się go zamieścić. Najdroższy został zlicytowany za 505 Euro.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Conferencia en Español

Postautor: Zbyszek » 02 cze 2012, 15:26

Dla zainteresowanych, to jest strona jak malowal Jose Medrado
http://www.youtube.com/watch?v=eVSJCnaroOA&feature=plcp
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości