Życzenia

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Życzenia

Postautor: cthulhu87 » 24 gru 2008, 14:15

Wybaczcie, że w tym dziale, ale na forum nie widzę miejsca na off-topy:)

Chciałbym złożyć Forumowiczom (wierzącym i niewierzącym) najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam spokojnych i
radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych, oraz szczęścia i sukcesów w nowym, 2009 roku. Oby w następnym roku było tu równie ciekawie jak dotychczas,
pozdrawiam:)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Życzenia

Postautor: Luperci Faviani » 25 gru 2008, 00:13

Także dołączam się do życzeń - bądźcie zdrowi i pełni miłości dla wszystkich towarzyszy ziemskiej niedoli, szczególnie dla tych, którzy nadal szukają po omacku swego prawdziwego "ja".
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Życzenia

Postautor: lilo » 26 gru 2008, 13:57

Niech Pan Bóg rozpromieni nad Wami swoje oblicze i niech Wam błogosławi - to do wierzących, a dla wszystki zdrowia i wszelkiej pomyślności.
"Na poczatku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.(...)
W Nim było życie, a życie było światłością ludzi, a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła."
Awatar użytkownika
lilo
 
Posty: 181
Rejestracja: 19 paź 2008, 18:32


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości