Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: Voldo » 24 lis 2010, 17:43

atalia pisze:Widać duchy idą z duchem( :!: )czasu

:lol:

No cóż, jak widać, wszystko jest możliwe...

A poza tym, to link nie działa.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: Pamułel » 28 lis 2010, 11:47

w XVI wieku to raczej duchy nie interesowały się sprzętem elektronicznym, wiecie co to jest EVP ? często udaje się nagrać głos ducha na taśmie magnetofonowej, uchwycić podczas robienia zdjęcia aparatem z lampą błyskową, czy to było możliwe 300 lat temu ?
o duchach miotających człowiekiem to pewnie wielu słyszało, skoro skurcze mięśni (impulsy sterujące nerwami) potrafi duch powodować to impulsy w sprzęcie elektronicznym podobnie, w przypadkach poltergeistów to nawet meble są w pomieszczeniach przesuwane, więc impuls elektroniczny to nie problem, jaka technologia takie i możliwości ducha, ale niektórym to trudno zrozumieć
Pamułel
 
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2010, 11:20

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: atalia » 28 lis 2010, 15:10

Widno takie z nas tkwiace w XVI wieku(tzn. w czasach Kardeca) kmiotki,skoro nikt z nas nie slyszał ani o EVP,ani o fotografiach duchów,a tym bardziej o przewodnictwie nerwowym :P
Ja jako tkwiacy w ciemnocie niedouk czym prędzej biorę sie do uzupelniania potwornych luk w mojej wiedzy. :oops:
Mea culpa... :(
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: Voldo » 28 lis 2010, 16:41

atalia pisze:XVI wieku(tzn. w czasach Kardeca)

XIX* ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: atalia » 28 lis 2010, 17:14

Voldo,przecież wiem,przytoczyłam przedmówcę :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: Voldo » 28 lis 2010, 21:17

atalia pisze:Voldo,przecież wiem,przytoczyłam przedmówcę :)

Aaa, no chyba, że tak, wybacz, nie zauważyłem ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: Pamułel » 01 gru 2010, 09:20

nie dodajcie czegoś czego nie napisałem, po prostu chamstwo kilku osób lansujących się na specjalistów, Księgę Duchów przeczytałem i mi to co tam zawarte nie zaimponowało, coś jak wymigiwanie się laniem wody są w większości odpowiedzi.
Do pewnej osoby mieliście wielkie pretensje że na seans źle ułożyła pytania, a odpowiedziami się nikt nie zainteresował, jak dla mnie to po prostu zwykła zawiść i zazdrość " bo jeśli on ma dostęp do jakiegoś medium i nie chce ta osoba na forum się udzielać a tym bardziej podważy to co jest dyskutowane na forum itp..... to niech troll sp... z forum
Pamułel
 
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2010, 11:20

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: atalia » 01 gru 2010, 09:34

Z prawdziwa przykrością stwierdzam,że składnia Twojej wypowiedzi uniemożliwia mi zrozumienie tego,co chciałeś przekazać.
Moze jeszcze raz,ale tak bardziej...po polsku?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ostrzeżenie przed nieroztropnym "rozwijaniem zdolności"

Postautor: Voldo » 01 gru 2010, 16:36

Pamułel skwituję Twoją wypowiedź jednym pytaniem. Bez ironii, obrazy lub innych tego typu spraw - czy Ty masz kłopoty ze sobą, a na forum przychodzisz odreagować?

W którymś poście pisałeś, iż masz już trochę wiosen przebytych... A prawdę powiedziawszy po stylu i treści Twoich wypowiedzi tego nie widać...
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości