dojrzałość

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

dojrzałość

Postautor: forrest » 11 sie 2010, 22:39

Z pewnością większość z nas spotkała się z niemal pewnymi doniesieniami o pomyślnym czerpaniu energii z przestrzeni. Można by przywołać przykład samochodu elektrycznego Nicoli Tesli.
Myślę, że nadchodzi czas konfrontacji postawy kpienia sobie i postawy bierności wobec tego rodzaju wynalazków. Tyczy się to również takiego traktowania ostrzeżeń zaprezentowanych w filmach Zeitgeist i Terrorstorm.

http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/ ... ksykaskiej
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: dojrzałość

Postautor: Sebastian » 12 sie 2010, 08:45

Przepraszam, ale ja za bardzo nie rozumiem. Jakie czerpanie energii? Jaki samochód? I co ma do tego dojrzałość oraz wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej?

Przeczytałem cały artykuł i nie za bardzo wiem co miało z tego wynikać. Sam powątpiewam w coś takiego jak globalne ocieplenie. Ale jakoś nie ogarniam całej tej afery spiskowej USA i ONZ. Jakie są motywy? Żeby stworzyć jeden wspólny rząd? A kto by chciał się dzielić władzą? o_O'
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: dojrzałość

Postautor: forrest » 12 sie 2010, 21:49

Nikt nie musi się dzielić władzą - USA jest rządzone przez niejawny "nadrząd".
Były wynalazki, których rozpowszechnienie spowodowałoby, że nie byłoby potrzeby czerpania energii z paliw kopalnych. Ale ludzie najwyraźniej - mimo, że widać było na pierwszy rzut oka, że doniesienia o tych wynalazkach nie są niczyim wymysłem - przyjęli postawę obojętności (jest im wszystko jedno), albo wyszydzenia "teorii" o tego rodzaju wynalazkach. Myślę, że już kończy się czas logicznej argumentacji - teraz się zaczyna czas konfrontacji rzeczywistości z nieracjonalnymi postawami (tak bym to określił). Czas wyciszenia, refleksji. Poprzednie lekcje nie zostały zrozumiane w ogóle.
Bo skoro tego rodzaju tłumaczenie:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 543719947#
http://video.google.com/videoplay?docid ... 471163504#
spotyka się z szyderczym przyczepianiem metki "teoria spiskowa", to myślę, że wszelkie próby logicznego argumentowania są bezzasadne... . (A tak do Ciebie, Sebastian - w linkach jest odpowiedź na pytanie o wzajemny związek dwóch kwestii...) ;)
Myślę, że powtarzanie tej lekcji można by zacząć od dogłębnego przestudiowania podstaw makroekonomii - czyli powrót do najbardziej elementarnych podstaw analizy porównawczej systemów gospodarczych.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości