Anioł Stróż istnieje

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Anioł Stróż istnieje

Postautor: odnowa2 » 30 lis 2020, 21:48

Otóż przed chwilą się pomodliłem. Odmówiłem "Ojcze Nasz".
Gdy chciałem pomodlić się do anioła stróża, zacząłem improwizować. Można rzec że wystawiłem anioła stróża na próbę, wiem że postąpiłem źle :(
Ale co się stało konkretnie? Poczułem smutek, żal w klatce piersiowej po pewnych depresyjnych słowach które wypowiedziałem.
Po chwili się "zreflektowałem", i po wypowiedzeniu pewnych słów, można rzec "obietnicy", poczułem radość, ulgę.
Najwyraźniej u mnie komunikacja z aniołem stróżem zachodzi na poziomie "serca".
Już nie wierzę że istnieje anioł stróż, ale po prostu wiem. Można rzec że doświadczyłem jego (jej?) obecności.
Tego co konkretnie powiedziałem nie ujawnię...
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: soldado » 01 gru 2020, 19:42

Również tak jak Ty wiem, że istnieje, wiem, że jest, wiem, że nie jesteśmy sami.
Ingeruje w nasze życie bardzo subtelnie.
Bardzo często poprzez sny, myśli, które od Niego odbieramy.
Robi też to poprzez innych ludzi, nieraz poprzez zwierzęta, nad którymi może bardzo łatwo zapanować.
Gdy ma do czynienia z bardzo ciężkim przypadkiem, to potrafi też przemówić.
Tak miałem raz w życiu, gdy byłem takim ciężkim przypadkiem, a chyba w Jego ocenie posunąłem się za daleko, bo wyzywałem Boga od najgorszych.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: Elka » 02 gru 2020, 14:07

Ja czesto " modle sie" raczej mowie do mojego Aniola Stroza- zauwazylam,ze czesciej Go o cos prosze niz dziekuje mu ,ale dziekuje mu rowniez..za pewne wydarzenia,ktore mnie uchronily przed czyms lub nie doszlo do nich... moj Aniol Stroz mysle ,ze komunikje sie ze mna poprzez sny jak i mysli... czasem mowie do niego na glos( kiedy jestem sama) :roll: czasem w myslach- zawsze mam odpowiedz mysl w glowie chyba od Niego ...nawet teraz kiedy to pisze slysze mysl abym nie napisala zbyt duzo jak bardzo bywa krytyczny wobec mnie... bo bywa... ale potrafi tez mnie motywowac i wspierac - wierzy we mnie chyba nigdy go nie widzialam napewno w tym naszym doczesnym zyciu ale wydaje mi sie,ze we snach moglo sie tak zdarzyc.. napewno slyszalam Go we snach wiele razy w postaci mysli odrebnej lub osoby nieznanej... jesli to co opisuje "moze byc " Aniolem Strozem a nie czyms innym... to On kontaktuje sie ze mna bardzo czesto nawet kiedy o nim nie mysle...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: Ryszard » 02 gru 2020, 22:04

Oczywiście, od narodzin do i po śmierci Matki są naszymi Aniołami :!:
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: Elka » 03 gru 2020, 10:45

Podczas remontu naszego domu a raczej osobnego budynku w ktorym ponad 100 lat temu odprawiano msze,kiedy spalil sie kosciol we wsi - sposrod kilkustest kilogramow gruzu znalezlismy stara porcelanowa figurke Aniola ( taka plaska, prawie kompletna) naprawde piekna ... stwierdzilismy wtedy ze to nasz Aniol stroz,ktory nas pewnie chroni - figurke umiescilismy w ogrodzie w kamiennym murku.. kiedy wychodze na ogrod czesto spogladam na tego Aniola naprawde nie wiem jak sie uchowal... strzeze naszego domu :roll:
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: Nikita » 04 gru 2020, 21:59

ciekawa historia Elka...na pewno Was chroni Wasz Aniol :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: Pablo diaz » 05 gru 2020, 09:32

odnowa2 pisze:Otóż przed chwilą się pomodliłem. Odmówiłem "Ojcze Nasz".
Gdy chciałem pomodlić się do anioła stróża, zacząłem improwizować. Można rzec że wystawiłem anioła stróża na próbę, wiem że postąpiłem źle :(
Ale co się stało konkretnie? Poczułem smutek, żal w klatce piersiowej po pewnych depresyjnych słowach które wypowiedziałem.
Po chwili się "zreflektowałem", i po wypowiedzeniu pewnych słów, można rzec "obietnicy", poczułem radość, ulgę.
Najwyraźniej u mnie komunikacja z aniołem stróżem zachodzi na poziomie "serca".
Już nie wierzę że istnieje anioł stróż, ale po prostu wiem. Można rzec że doświadczyłem jego (jej?) obecności.
Tego co konkretnie powiedziałem nie ujawnię...


Szukałem Cię wszędzie Aniele Stróżu, w murach świątyń ,we wszystkich religiach świata , we wszystkich pismach i w końcu znalazłem Cię…
W moim sercu :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: Xsenia » 05 gru 2020, 15:32

Mój Anioł Stróż też mocno działa :) przekonałam się o tym nie raz. Ale jakoś nie wpadłam na to by go o coś prosić. Może dlatego, że dawno temu bardzo prosiłam Boga o różne rzeczy i je dostawałam. DOKŁADNIE tak jak prosiłam, ale niedokładnie tak jak chciałam. Np prosiłam o więcej pieniędzy i nagle pojawiało sie wiecej pracy, oczywiście płatnej, ale co się naharowałam to moje itp.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: Elka » 07 gru 2020, 08:08

Xsenia pisze:Mój Anioł Stróż też mocno działa :) przekonałam się o tym nie raz. Ale jakoś nie wpadłam na to by go o coś prosić. Może dlatego, że dawno temu bardzo prosiłam Boga o różne rzeczy i je dostawałam. DOKŁADNIE tak jak prosiłam, ale niedokładnie tak jak chciałam. Np prosiłam o więcej pieniędzy i nagle pojawiało sie wiecej pracy, oczywiście płatnej, ale co się naharowałam to moje itp.


Ja prosze o wsparcie i sile - nie o gotowe rozwiazania czy pieniadze :lol: :lol: kiedy " uzalam" sie o brak pieniedzy od razu otrzymuje gotowa odpowiedz o dodatkowa mozliwosc pracy w soboty lub rzucenie palenia... :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Anioł Stróż istnieje

Postautor: tadyszka » 07 gru 2020, 10:01

ja od jakiegos czasu prosze tylko o pelne zaufanie..pelne , bo tylko Bog wie co nam najbardziej jest potrzebne i takie rzeczy wlasnie otrzymujemy.. Bo dajac tylko sie prowadzic idziemy najpiekniejsza droga w zyciu. Wszystko co potrzebujemy mamy juz w wlasnym sercu.. Wszystko juz jest dobrze, juz mozemy byc szczesliwi..decyzja jest w nas samych.. A te przeszkody ktore spotykamy to tylko atrakcje by nam nie bylo za nudno ...;)
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości