Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 01 kwie 2020, 16:55

Zastanawiałem się komu potrzebne są na przykład wirusy czy bakterie?
Odpowiedzi jakie otrzyma bardzo mnie poruszyły.
Zacznijmy od wirusów które są ze świata roślin i poprzez nie rośliny inkasują od ludzi ich zobowiązania jakie zaciągali poprzez życia ale kompletnie ich nie spłacali, nie wykonywali zadośćuczynienia.
Podobnie jest z bakteriami które reprezentują zwierzęta.
Ludzie wobec ludzi też mają takie czy inne długi i wygląda mi na to że to co opisano w wędach czy innych starożytnych dokumentach obecnie się realizuje.
Różne ma to nazwy jak sąd boży i jak wiele innych określeń.
Starannie sprawdziłem gdzie płynie energia którą tracą osoby chorujące w wyniku zakażenie wirusami i okazało się że do zbiorowej świadomości roślin.
Podobnie jest z bakteriami które znów odsyłają energię odebraną chorym do zbiorowej świadomości zwierząt.
Wygląda na to że długi osiągnęły jakąś krytyczną wartość i tzw. komornik rozpoczął swoją pracę.
Jest to bardziej rozbudowane bo dotyczy również świadomości planety jak i słońca ale może to co już napisałem na razie wystarczy.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 17 kwie 2020, 13:16

A jak widzisz w ogóle tego wirusa ?
Podobno nie jest z naszego wszechświata !
I jest pozwolenie na jego zastosowanie.
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 17 kwie 2020, 19:47

Wirus bardziej mi wygląda na to że pochodzi z jednej z planet ale naszego układu słonecznego.
To byli tacy nie duzi, bo może na 110 cm wzrostu ale wysoko technicznie a chyba najniżej duchowo.
Obecnie w wyniku wojen nie mają ciał fizycznych ale nauczyli się żyć w komórkach obecnie żyjących ludzi i chyba dlatego tak krótko żyjemy w stosunku do tego co było dawniej bo nam zjadają życie.
Od jakiegoś czasu toczone są potężne działania aby ich unicestwić i chyba ta grupka ludzi która z nimi walczy wie jak to robić bo wygrywają.
To co ludzie wyhodowali w laboratoriach jest wiele razy groźniejsze niż koroniasty i lepiej żeby nie uciekło bo chyba by nikt nie przeżył.
W ogóle wirusy to bardzo cwane bestie bo nauczyły się wytwarzać coś co wygląda na niewinny kryształek a w nim ukryte są ich rna, komórka nie widzi zagrożenia a miliony takich kodów spokojnie rosną w komórce aż ją zniszczą i przenoszą się do następnych no i mamy co mamy.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 20 kwie 2020, 19:20

Z Czarnobyla przywędrowało promieniowanie w postaci chmury z kryształkami świecącymi się w kolorach złota. Światła
Jakie masz odczucie, widzenie w tym temacie ?
Czy to ma właściwości oczyszczające ? W dłuższej perspektywie

Pozdrawiam
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 22 kwie 2020, 14:54

Generalnie przez Ziemię płyną fale oczyszczania, jak wielkie góry. Oczyszczanie od Gaji i Istoty od której ona pochodzi.
Gaję trzeba prosić o wybaczenie i wysyłać jej miłość i współczucie.
Narobiliśmy strasznego syfu i należy nam się w końcu rozrachunek, bo zniszczymy wszystko swoją zachłannością, próżnością, megalomanią. Egocentryzmem.

W życiu kierują też nami nasze Opiekuńcze Istoty, które chcą realizacji pewnych doświadczeń, a jednocześnie pewne siły powszechnie uznawane za negatywne, bez których tak na prawdę nie byłoby rozwoju. Ale jest to chyba źle obliczone...
W każdym bądź razie nie do końca to jest wina wyłącznie człowieka.

Trzeba się uśmiechać, mówić ludziom, by szanowali przyrodę. Uczyć ich szacunku, najlepiej do wszystkiego.
Wtedy standard życia nagle się wszystkim poprawi, a to ma bezpośredni wpływ na nasze losy i losy Ziemi.
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 23 kwie 2020, 15:47

Gaja
Moje pierwsze spotkanie z Gają zaparło mi dech w piersiach. Dosłownie !
Jest niesamowita i chyba nikt by tego nie wymyślił.
Szukałem jej różnych opisów w literaturze i nie trafiłem nigdzie na takie. Może mnie źle łączyło, ale...

Gaja jest tęczowa, pływają po niej różnokolorowe energie. Cały czas są w ruchu. Wszystko na niej jakby pływało.
Kryształowe kolory, jakby kryształowe ciekłe energie, z kryształową głębią i kolorem, a płynne.
Nie umiem tego wyrazić słowami. Po prostu niesamowity żywy klejnot !
Gdy idzie przez kontynent to nabiera barw ziemi po której stąpa...
Gdy staje w zielonej dżungli, to robi się w tamtej części zielona, soczyście zielona, jak szmaragd !
Gdy wchodzi na morza i oceany to ogólnie świeci prawie jak ametyst, tylko bardziej w niebieskich i granatach...

Szczęka mi opadła, gdy ją pierwszy raz ujrzałem !
Nikomu prawie o tym nie mówiłem, by ją ludzie nie blokowali, ale teraz wyższa świadomość nadciąga, empatia przez wirusa, więc chyba jest pora by ją skutecznie w myślach poszukać i jej dziękować.
By ją przeprosić i wyrazić jej umiłowanie

Wczoraj na spacerze w parku stał w zaroślach koziołek, czyli samiec sarny i się nie bał. Śliczny, a jak sprytnie umaszczony, w zakurzony brąz, by go nie zobaczyć w lesie zbyt łatwo.
Jak go kątem oka zobaczyłem jakieś 10m ode mnie, to już mnie obserwował. Wpatrywaliśmy się w siebie przez chwilę.
Był czujny i zaciekawiony ale nie uciekł, gdy wyciągałem powoli telefon i robiłem mu fotę ! :)
Mój pies również go zauważył gdy mu go pokazałem. Stanął jak wryty i się w niego wpatrywał.
Obaj tak staliśmy przez moment i podziwialiśmy pięknego koziołka. Który w końcu uznał że wystarczy i odszedł spokojnie i pognał gdzieś...
Czyżby te dwa tygodnie nie wchodzenia do parków i lasów spowodowało taki wzrost ufności...?
Przypadków nie ma.
Pozdrawiam
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 23 kwie 2020, 16:25

Te złote kryształki podobnie działają jak te w wirusach tylko że to robią ludzie parzący się czarną magią toteż są bardzo niebezpieczne bo w ładnym opakowaniu niosą śmierć.
O Gai i oczyszczaniu już wiele razy pisałem toteż tylko potwierdzam że to się dzieje na dużą skalę.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 25 kwie 2020, 12:30

Zgadza się. Kryształki są takie szkliste, jak potłuczone szkło. Bez prawdziwej jakości.

W Chinach jest wiele ludzi świadomie i aktywnie współpracujących z siłami negatywnymi, dlatego nie dziwi mnie, że stamtąd wyszedł wirus.
To państwo policyjne. Teraz robią wielki biznes na produkcji maseczek i innych artykułach związanych z leczeniem koronawirusa.
Jakby to było tak zaplanowane... Wybawcy świata :lol:

Sam wirus świeci się wieloma kolorami, które dla mnie są zimne. Wewnątrz wirusa znajduje się czarny zarodek, który na równiku ma złote nacięcie, pierścień. A na biegunach antenki. Ciekawe czy można go przebiegunować i co by z tego wyszło... ?
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 26 kwie 2020, 16:35

Zerknij na czkramy Gai bo wygląda na to że dzisiaj gwałtownie się oczyszczają i podobnie się dzieje z przynajmniej częścią ludzi, zwierząt i roślin.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 26 kwie 2020, 20:27

Znowu będąc na spacerze w parku za miastem natknąłem się na zwierzaka, chyba to była młoda łania. Miała mnie na oku cały czas ale przeszła obok mnie bardzo blisko.

Gaja się oczyszcza przez serce, tam ma bardzo piękną energię różową z odcieniem zachodzącego słońca i światła. Pozostałe czakry dostają białej energii od czasu do czasu.
Trzeba o niej i o całej faunie i florze myśleć z miłością, i z wdzięcznością. Podziwem i szacunkiem
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości