Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 17 sie 2021, 19:38

Nasz astral stopniowo jest oczyszczany i ujawnia się wiele informacji o duchowości ludzi w różnych krajach i jakie to niesie konsekwencje?

Afganistan - w tej chwili żyje tam 0,3% pozytywnych osób i jest tam jak jest a dobrze przecież nie jest.

Korea Północna jak wyżej i do tego mają -tomówki oraz busy do ich przemieszczania niestety. ;)

Chiny - jakieś 6%

Japonia - 5%, poniżej 5 kraj zaczyna sobie myśleć o wojenkach. Przed drugą wojną było 4.8% i wtedy były one dużo słabsze i nie miały dosyć miłości aby zrównoważyć nienawiść.

Polska - 19% z tym że po wojnie przybyło 10% i tutaj pytanie dlaczego tak tu się garną?, może ktoś wie coś na ten temat?
Średnio na planecie jest 7% pozytywnych, tak dla orientacji, długo myślałem że więcej ale istnieją też sprytni przebieracy, jednak obecnie to już widać.

Niemcy 4%, jednak w obecnych czasach mniejsza ilość pozytywnych to również kataklizmy albo głód,zaraza choroby czy wszystko razem.

Wujek sam 4,5%

Zydzi 4,4% a ich okoliczni sąsiedzi plus minus 3% i ciekawe jak się to dalej rozwinie?
Na razie tyle bo takie wglądy są nieco męczące.

Najnowsza info z Afganistanu: pozytywni blokują kradzież swojej miłości a co to da ?
No cóż, obserwujmy.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: soldado » 18 sie 2021, 23:36

Polska - 19% z tym że po wojnie przybyło 10% i tutaj pytanie dlaczego tak tu się garną?, może ktoś wie coś na ten temat?


Bo mamy Jasną Górę? :D
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 19 sie 2021, 20:30

Bo mamy Jasną Górę? :D [/quote]

Gratuluje, co za wnikliwa, super trafna i błyskotliwa analiza, dedukcja Sherlocka Holmesa to przy Twojej , nie, jej wcale nie ma. :lol:
A tak nie śmiało się spytam, czy widzisz jaka góra piętrzy się przed Tobą? :shock:
No ale dosyć krotochwili bo mam inny temat do poruszenia.
Sprawdziłem ilość męskiej energii do żeńskiej w kilku krajach i co też mi się pokazało:
No na czasie jest Afganistan i co tu mamy? Męskiej 100 jednostek a żeńskiej tylko 30 co by tłumaczyło wojowniczość panów i słabość pań.
Podobnie w krajach arabskich.
W skali planety też jest nie dobrze bo 100 do 50.
W bardzo odległych czasach było 100 do 100, żyliśmy o wiele dłużej i lepiej, potem była wojna między planetami i mamy jedną planetę
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 19 sie 2021, 20:58

Śmiało Kris Ci odpowiem, że nie przestałeś żartować w ostatniej wypowiedzi. O jakie gwiezdne wojny Ci chodzi? :D Nie rozumiesz struktury wszechświata z tego wywnioskowałam, że nie pojmujesz tego, że Wszechświat jest hologramem. Dalej chcesz zdobywać kosmos z użyciem mechaniki Newtona, tj. silników i rakiet, młotkiem lub motyką ruszać na księżyc? Nie taka wojna między planetami miała miejsce, ale tego ile już razy połączył się hologram planety z drugim jej hologramem tego nie wiesz. Prawdopodobnie i niebawem dojdzie do takiego połączenia dwóch rzeczywistości ze sobą, coś zostanie wyrzucone, oczyszczone, coś dodane i stworzy się nowa rzeczywistość dla ludzi. Sęk w tym, że niewielu w ogóle to zauważy. A nie dostrzegą na pewno tego ci od mechanizmów, szkiełka i oka, ci co mają uszy i oczy a nie widzą ani nie słyszą. Procenty i wyliczenia nie mają w tym żadnego znaczenia. Wiesz, że gdzieś coś w trawie piszczy , ale nie wiesz z której strony, choć i tak warto jest poczytać o tym co wiesz. Pozdrawiam! :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 20 sie 2021, 19:03

Hologram to niestety jedna z wielu teorii, tak jak płaska ziemia, pusta ziemia a my w środku i tp.
To tylko specyficzna fotka, :oops: ale nie mam nic przeciwko holofitom, dlatego nie pogniewaj się czasem na takiego nieuka jak ja. :oops:
To co się obecnie dzieje bardzo dokładnie obserwuje i bardzo dokładnie rozumiem a trawa to o ile wiem jest dobrą karmą dla części braci zwierząt :) i nic mi w niej nie piszczy jak narazie.
Nie piszę za wiele bo i tak ci co mają się zorientować w temacie w odpowiednim momencie zrozumieją.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: soldado » 20 sie 2021, 22:55

Kris pisze:Bo mamy Jasną Górę? :D


Gratuluje, co za wnikliwa, super trafna i błyskotliwa analiza, dedukcja Sherlocka Holmesa to przy Twojej , nie, jej wcale nie ma. :lol:
A tak nie śmiało się spytam, czy widzisz jaka góra piętrzy się przed Tobą? :shock:
[/quote]

Mam nadzieje, że znasz się na żartach? :D
Odnośnie góry, to nie pierwsza i nie ostatnia. ;)
Także nie robi to na mnie wrażenia. :D
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 22 sie 2021, 20:12

Kris pisze:Hologram to niestety jedna z wielu teorii, tak jak płaska ziemia, pusta ziemia a my w środku i tp.
To tylko specyficzna fotka, :oops: ale nie mam nic przeciwko holofitom, dlatego nie pogniewaj się czasem na takiego nieuka jak ja. :oops:
To co się obecnie dzieje bardzo dokładnie obserwuje i bardzo dokładnie rozumiem a trawa to o ile wiem jest dobrą karmą dla części braci zwierząt :) i nic mi w niej nie piszczy jak narazie.
Nie piszę za wiele bo i tak ci co mają się zorientować w temacie w odpowiednim momencie zrozumieją.


Nie gniewam się za Twoją niewiedzę. Ale zaprzeczę, co do oceny teorii. To jest prawdziwa teoria ma ma ona potwierdzenie w odkryciach naukowych i w nauce, Zatem nie jest to wymysł guru płaskoziemców, fascynatorów filmów o kosmitach, itp. nic z tych rzeczy.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 28 sie 2021, 00:56

Jeśli dobrze odczytałem rzeczywistość to dzisiaj przestał się wytwarzać smog elektryczny ale świecące elewacje budynków jeszcze nie powstały, może za 5 lat.
Któryś już raz w wizjach przyszłości brakuje mieszkańców, za 5 lat jest ich 2 miliardy, za 10 1, a za 15 lat 750 milionów i wtedy będzie prawdopodobnie odkryta i wprowadzona do użytku wolna energia.
Dlaczego tak się stanie o ile się stanie z populacją?.
Mogą mieć coś z tym wspólnego tzw szczypawki ale też inne przyczyny.
Wszystko to traktuję jako ciekawostki, oprócz tego o smogu bo to już zaistniało.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: soldado » 29 sie 2021, 22:31

Kris pisze:Jeśli dobrze odczytałem rzeczywistość to dzisiaj przestał się wytwarzać smog elektryczny ale świecące elewacje budynków jeszcze nie powstały, może za 5 lat.
Któryś już raz w wizjach przyszłości brakuje mieszkańców, za 5 lat jest ich 2 miliardy, za 10 1, a za 15 lat 750 milionów i wtedy będzie prawdopodobnie odkryta i wprowadzona do użytku wolna energia.
Dlaczego tak się stanie o ile się stanie z populacją?.
Mogą mieć coś z tym wspólnego tzw szczypawki ale też inne przyczyny.
Wszystko to traktuję jako ciekawostki, oprócz tego o smogu bo to już zaistniało.


Może coś jest w szczepionkach, co sprawi, że będziemy mniej płodni.
Może w tym wszystkim jeśli chodzi o koronowirus, właśnie o to chodzi, by zmniejszyć populacje ludzi na Ziemi.
Mówi się cały czas o skutkach choroby, o szczepieniach, o kolejnych falach, ale prawdziwy cel jest cały czas ukryty.
Myślę, że ten wirus został celowo wypuszczony, a jego główny cel wymyka się cały czas naukowcom, a poznamy to wszystko za klika lat.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 29 sie 2021, 23:46

To wszystko jest częścią jakiegoś procesu, który - tak wymyka się z pod zrozumienia naukowcom i nie będą mieć oni na niego wpływu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości