Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 07 gru 2021, 15:52

Dzisiaj coś dla osób z dną moczanową.
Wiadomo że mięso jest szkodliwe dla nich i to skutecznie.
Antidotum to garnek ciśnienioowy i godzina gotowania.
W zwykłym garnku to 6 godzin gotowania aby zneutralizować szkodliwe działanie .
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 12 gru 2021, 23:54

https://www.youtube.com/watch?v=6UpkyMaKkj8
Bardzo ciekaswy punkt widzenia naszrej przyszłości, co Wy na to?.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 14 gru 2021, 00:14

Co ja na to? Już wypowiadałam się pod linkiem z podobnym widzeniem nagłego odnawiającego wszystko strumienia. Niczym to widzenie nie różni się od oczekiwanego końca i cudownego wybawienia tych niby świętych, w co wierzy ludzkość od tysięcy lat. Podstawowym błędem jest w tym wszystkim kurczowe trzymanie się Ziemi i wszystkiego co znajduje się na niej jako miejsca i twardej planszy z twardymi pionkami, którą coś maluje, zmienia i ciach nawet oczyszcza. No bo tak napisano i będzie nowa ziemia i nowe niebo, a bo tak napisano, że diabeł i szatan zostanie strącony w otchłań, że tamte rzeczy przeminęły i będą nowe bez bólu i śmierci. Tak jak tysiące lat temu znowu nie bierze się pod uwagę tego, że to cała Ziemia jest produktem nietrwałym, cała planeta a nawet Słońce i Gwiazdy, bo dla ludzi nieskończoność to nadal szmat czasu jakiego nie są w stanie doświadczyć, przeżyć dni na takiej Ziemi w swoim jednym życiu. Nic też im nie mówią słowa, że sekunda u Boga to tysiąc lat.. no cóż, to dlatego ta Ziemia jest dla nich wiecznością, tylko na niej się żyje i posiada ciało - to dla mnie jest bardzo smutny obraz tego wierzenia. Pani plecie o dopuszczaniu okropności jako o nauczce i ostatecznym rozliczeniu - karze za grzechy, to też jest bardzo stary zakotwiczony mocno w ludziach pogląd. Nie ma takiej możliwości, by w tym ciele cudownie odnowiły się wszelkie organy, wyrosły nam nowe, zniknęły choroby, bo ciało zmienia się cały czas, może tego nie dostrzegacie, ale tak właśnie jest, nagle się zmienia z sekundy na sekundę i nie zostanie jak posąg utrwalone na jakimś jednym swoim obrazie, gdyby nawet tak się stało, że ot moment i wszystko w nim cudownie odnowiło się, to i tak w dalszym procesie poddane będzie tym samym niszczącym je czynnikom, więc na jak długo zostanie takie zdrowe i piękne? Zmarli nie wstaną z grobów, bo choćby wstali, to i tak umrą za jakiś czas, a wszyscy złoczyńcy nagle nie przestaną siać i czynić zła. Jak tam było, że Źródło kieruje i nie dopuszcza pewnych rzeczy do zaistnienia, no tak, ale czara goryczy musi się zapełnić. O kierowaniu, strzeżeniu i Prawach, które rządzą wszystkim w Wielkim Schemacie już pisałam i to One są Wieczne i takie, których nie można ominąć ani ich przeskoczyć, to cały czas się dzieje i jest w ruchu, tak było, trwa i będzie takie oczyszczanie, choćbyście nazywali to cudownym nagłym światłem i dźwiękiem dopiero wtedy kiedy coś takiego wyczaicie przez swoje olśnienie, no tak może być nazywane, bo to wszystko co widzicie jest stworzone światłem i informacją, każda cząsteczka nas i Ziemi, wszystkiego co uznajecie za tak rzeczywiste i niezmienne, bo wcześniej nie dostrzegaliście i nie wyczuwali takich ciągłych zmian. A tymczasem do wymazywania "filmów" i zamiany w nich klatek dochodzi od zawsze. Klatki do niego wybiera się i dobiera Źródło nie na chybił trafił, a wybiera te "obrazki" pomiędzy wieloma takimi jak i ta Ziemia i towarzysząca jej rzeczywistość. Widziałam i doświadczyłam takich zamian. Tak, one kształtują film i ot taka uwaga, ze nie dzieje się to podłóg wymyślonych scenariuszy naszego małego rozumu. Ostateczne oczyszczenie to będzie pozostawienie na umierającej planecie tych najgorszych i ostateczna śmierć wszystkiego na niej, wraz z nią razem. Bo nie przekroczy się Praw naradzenia się i śmierci, nie dokona tego żadna istota, która ma zapisaną tylko jedną śmierć w Wieczności, lub nawet doświadczyła wielu śmierci, ale nie osiągnęła czystości duszy i serca. Nie bójcie się też o swój dobytek nawet po ten np. pielęgnowane tu drzewo, inną roślinę, bo wszystko to co uczciwie zdobyte i uczciwie wypracowane przez nas tych uczciwych i prawdziwych zapisuje się na trwałych i wielu kliszach mogących być wyświetlanymi nielokalnie i być przenoszone w przygotowane dla nas miejsca i to z nich Bóg będzie kształtował nową dla nowego mnie i ciebie rzeczywistość na nowej Ziemi. Rzadko będąc otoczonym tym samym dostrzega się zmiany miejsca. Samo określenie go i przypisanie czemuś co jest w wiecznym ruchu dotąd ludziom nie wychodzi, bo ciągle odnosi się to tylko do jakiegoś innego towarzyszącego temu obiektu. Nie wiecie gdzie są ci, którzy stąd odeszli, a i vice versa oni bardzo często nie mają pojęcia ani o tym, że umarli skoro wciąż żyją niby na tej samej Ziemi, ani o tym że to wcale nie jest ta rzeczywistość :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 08 lut 2022, 13:38

Tym razem mam parę pytań.
Czy możliwe jest że pole magnetyczne ziemi od wczoraj zaczyna się wzmacniać prawdopodobnie docelowo o 25%?
Co się dzieje z polem marsa, który go nie posiada, lub do tej pory ni posiadał?.
W sumie to co się wyrabia aż na sześciu planetach?
Jest jeszcze wiele innych pytań ale o nich kiedy indziej bo na nie bardziej mogą sie wypowiadać telepaci, ponieważ naukowcy mogą jeszcze nie mieć odpowiedniego sprzętu w swoich arsenałach.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 08 lut 2022, 14:00

Następuje kosmiczna zmiana oprogramowania, miejmy nadzieję, że jest to oczyszczanie Programu z wirusów, a nasz świat nie jest na tyle fałszywy by został z Niego wymazany. Telepaci mogą napisać np. tyle, że mnie powrócił z posiwiałych mój ciemny kolor włosów, patrzę po odrostach po farbowaniu i zero siwego. Wszystkie zmiany w polach grawitacyjnych, magnetycznych i tych jeszcze nie poznanych oddziałują na nasze organizmy i jest to bezsprzeczne. A wódz Indian Hopi skomentował to tak : https://dobrewiadomosci.net.pl/55898-wo ... c5sNTJDDnU
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 20 lut 2022, 17:15

No pięknie Danut, chcesz spowodować upadek producentów farb do włosów ? :)
Zycie było w przeszłoći na 12 planetach, niestety jednej już nie ma.
Zaczeło się od zewnętrznych, a w miarę stygnięcia układu słonecznedo powstawało na nastepnych w stronę słońca.
Ludzie zwierzęta i rośliny inkarnowali się i gineli w kolosalnycch ilościaqch i obecnie wszystko to żerowało na aktualnie żyjącychc na ziemi, czyli kosmiczny wampiryzm. Obecnie ktoś z tym robi porządek, a co to przyniesie obecnie żyjącymk, to już sami obserwójcie.
Danut dopisz jeszcze coś, bo dobrze Ci idzie. Reszta to raczej śpiące królewny :lol:
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 20 lut 2022, 18:13

Wiele wskazuje na to, że tak właśnie było, jak piszesz. Tylko, czy w stronę Słońca, czy od Słońca będzie rozwijać się życie? Wskazania są sprzeczne ze sobą, jakieś ślady pradawnego życia podobno znaleziono na Wenus, no ale skoro Słońce pęcznieje to tę planetę pochłonie, musiałoby zatem gasnąć...Myślę, że niedługo się dowiemy, bo badania w Kosmosie trwają. I jak napisałam w innym temacie o Sumerach i wierze okaże się kiedyś chyba jeszcze nie za naszego życia, gdzie bogaci się przeniosą i gdzie i dla kogo udawać będą bogów. Kosmiczny wampiryzm rozgrywa się tutaj, w tych czasach i aż się nasila z tego powodu, bo podświadomie niektórzy walczą o swoje przetrwanie. A dla mnie? - rzecz w tym, że wiem o tym, że istnieją równoległe do naszego Wszechświaty i jeśli tu nie damy rady wywalczyć jeszcze na jakieś 800 lat spokoju i normalnego życia to ci właściwi zasiądą po tamtej stronie, nie wiem czego może Czarnej Dziury, ale w lepszym i normalniejszym świecie, na Nowej Ziemi.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 21 mar 2022, 21:12

https://www.youtube.com/watch?v=Eu_jXXHmMac
Wszystkie osoby z tego samolotu nazbierały pełny komplet przyczyny czyli karmy a skutek jest jaki jest.
Jak się taką karmę tworzy?
Akurat dzisiaj usówałem jednej pani programy śmierci jakie źli ludzie umieścili jej w pęczku Hiksa który steruje pracą serca,wgrali jej paskudną arytmię.Takie programy wracają do twórcw więc pewnie teraz oni będą okupywali gabinety kardiologów i usłyszą że z tym się już nie rozstaną.
Ci z samolotu mieli duuuuże zasługi w niszczeniu innych, takich i podobnych sytuacji przybywa.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Nikita » 21 mar 2022, 22:43

dzisiaj jestes jutro cie nie ma...takie wlasnie jest zycie tutaj...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 22 mar 2022, 15:26

Taka to jest śmierć.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości