Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 12 cze 2020, 12:33

Mówić prawdę jest niebezpiecznie, naraża się na atak. Przebierańcy którymi jesteśmy otoczeni nie lubią tego, gdyż sami sobą jej nie reprezentują.
Celebryci, politycy, sprzedawcy których przedstawia się nam za wzorzec to nic tylko ziemscy przebierańcy, których celem jest kasa i władza.
Kto ma materię stworzenia, ten ma władzę. Kto ma władze ten garściami czerpie materie stworzenia, czyli pieniądze i nawet nie musi się z tym kryć. Bo mechanizmy usprawiedliwiające jego niecny proceder ma też w swoim ręku.
W wyższych wymiarach jest pełno przebierańców ale oświetlić ich energią miłości a wtedy spadają ich maski. Rozsypują się jakby byli z klocków poskładani.
Tylko pozytywne Istoty stwórcze są zachwycone wysyłaną miłością, która sama w sobie jest źródłem prawdy o nas samych. Te widzę otoczone tęczowymi energiami.
Jednak ziemscy przebierańcy są nieźle zakamuflowani i chętnie przyjmą dawaną im miłość by się naćpać na chwilę w samozadowoleniu. Często to istoty wampiryczne, wyglądające jak anioł, a skrywające diabła...
Po co to wszystko opisuję ?
Żeby nie tracić czasu na „nawracanie” przebierańców. Chętnie przyjmują naszą energię, ale dopóki nie zaliczą w swoim życiu jakiegoś ciężkiego doświadczenia, upadku, to będą dążyć do czerpania energii której sami nie potrafią tworzyć.
A wszystkim chodzi o miłość
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 12 cze 2020, 16:13

Ronald73 to co napisałem to tylko po to żeby zobrazować jaka jest różnica między materią fizyczną a tą w wyższym wymiarze. Ta materia w wyższych wymiarach przenika materię fizyczną.
Ludzie fizyczni nigdy nie zbudują takich urządzeń do fizycznego kontaktu z wyższymi wymiarami ponieważ rozwój fizyczny stał by się bezsensowny ale Ci co mają odpowiednie predyspozycje mogą tam zaglądać i robią to od wieków tylko nie wszyscy się tym chwalą.
Można tam wędrować samą świadomością (OOB, wyjścia z ciała itp) ale po najbliższych wymiarach (5 i 6 wymiar)w tzw światach duchowych.
Jeśli chciałby ktoś lecieć wyżej na poziomy Duszy (8 wymiar) i wyższych światów Boskich to musi mieć ochronę energetyczną od bardzo wysokich Istot lub Bogów i takich ludzi jest niewielu na Świecie . Ta energia pojawia się w postaci np kuli lub statku i można w nim wędrować ale tylko tam gdzie nam pozwolą. Czym człowiek szlachetniejszy tym wyżej może zawędrować.
Do RAJU wędrówka odbywała się w kuli która powstała na nasze prośby na bazie fizycznych urządzeń energetycznych, które zostały zgromadzone w jednym miejscu i odpowiednio ustawione względem siebie i pola ziemskiego.

Dziękuję za uwagę.
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 12 cze 2020, 20:43

Bdaj, a to czekaj "prześwietlę Cię" :D
"żeby zobrazować jaka jest różnica między materią fizyczną a tą w wyższym wymiarze. Ta materia w wyższych wymiarach przenika materię fizyczną."- przenika, zastanawiam się, czy to jest dobrze dobrane słowo, bo niby są razem ze sobą związane, tylko że( nazywasz to wyższy wymiar) to jest taka siła, która emituje swój obraz chcąc się stać, przedstawić w fizyczności, co bardzo utrudnia oddziaływanie samego pola tego danego środowiska, na które następuje rzut. Dlatego rozwój fizyczny jest konieczny, bo nic nie dzieje się bez przyczyny, to jest proces a nie pstryk cudotwórcy.
"co mają odpowiednie predyspozycje mogą tam zaglądać i robią to od wieków tylko nie wszyscy się tym chwalą." - - predyspozycje? Zycie nakręca się stamtąd, od boskiej siły i wszyscy mają tę samą drogę, ten sam start, przechodzą przez te same procesy. O czym piszesz, chyba że masz na myśli siłę uczuć jakiejś osoby, ciężki bagaż doświadczeń, wytrwłałość w tym, siłę jej ducha - to te czynniki są zróżnicowane i zależne od tego kto kim jest, kto kim się staje. I nie powinno być tu mowy o żadnych chwaleniu, bo chwalenie od razu naprowadza na zazdrość, a to, to to jest dziwaczne i puste pojmowanie z jednej i z drugiej strony czyli też tych którzy z zazdrości mówią "tylko się chwalisz" zamiast myśleć, rozpatrywać np. takie usłyszane informacje używając logiki i segregacji na prawda/fałsz.

Jeśli ktoś chciałby lecieć wyżej to musi być przyjęty do takich światów( piszesz o ochronie, niby coś koło tego) i najczęściej musi być oddane to co stamtąd pochodzi w całości( i tu soje prawdziwe źródło i przynależność każdy znajdzie, obaw nie ma), ale musi doświadczyć śmierci. Dobrze , że napisałeś "im człowiek szlachetniejszy" zawędryje wyżej, bo bardzo często to piszą tak, że podkręcą sobie świadomość, coś tam sobie mózgi na wyższe wibracje wprowadzą, nastawią się na odmienne stany świadomosci i hop.. :D - i z tego to mam niezły ubaw. Wędrówki tam w kulach, no może tak być, ja obserwowałam też białą jakby wstążkę. I tak, tam gdzie pozwolą , tam gdzie Twoje miejsce, jeśli komuś się wydaje, że będzie sobie fruwał gdzie chce, to jest w błędzie. Teraz jeszcze o fizyczności i "materiach" ja to nazywam komunikacją pomiędzy obrazami. Taki obraz osoby zostaje dosłownie wycięty z danego filmu i wklejony w drugi, tak wygląda prawdziwa podróż między holograficznymi światami, nie jest to podróż świadomości bo nikt nie zatapia się w swoich marzeniach, a sama nasza świadomość tym nie kieruje, nasza świadomość jest taka jaka jest, to jest konkretnie sposób naszego odbioru informacji i pojmowania, zachowanie Twoje w innym świecie i interpretacja zależy od niej, dlatego też twoja świadomość nie śpi, ona pracuje, odbiera ale na miarę swoich możliwości. Przez zmianę środowiska i to wklejanie tego fizycznego ciała naraża go na odddziaływanie bardzo często niedostosowane do tego jak ono się tutaj wykształciło i jest dla tego ciała niebezpieczne. Dlatego nie dostaniesz się do jakiegoś samego żródła, to ktoś/ coś przychodzi z taką otoczką ochroną i zabiera cię w nią, w otoczkę w jakiś bezpieczny wycięty grunt, lub stworzone pole na tę okoliczność spotkania. Zaś żródła fizyczne ciało to nie przeżyje, dlatego mamy groby dla tych, którzy odeszli.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 13 cze 2020, 10:00

W latach pięćdziesiątych tak zwane zło miało pewnie z 90% władzy na Ziemi czego konsekwencją były ciągłe wojny, o czym są przecież prastare opisy.Obecnie ta władza słabnie i szykują się spore zmiany tak energetyczne jak i fizyczne a w zasadzie już trwają
Napisałem o prawdopodobnych notowaniach walut ale to się znów zmienia.
Możliwe że forint też będzie zwyżkował, ale najlepiej sami sobie to odczytajcie bo łatwiej będzie wyciągnąć średnią.
Co do duchowości to mamy dużo pracy z własnymi ciemnymi wcieleniami i jak na razie nie wiem ile tego jeszcze jest, ale zawsze mniej gdy się je regularnie oczyszcza.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 13 cze 2020, 20:55

Kris napisał : "Co do duchowości to mamy dużo pracy z własnymi ciemnymi wcieleniami i jak na razie nie wiem ile tego jeszcze jest, ale zawsze mniej gdy się je regularnie oczyszcza"
Takie coś próbowaliśmy robić ok 20 lat temu ale jakichś specjalnych efektów nie było. Mnie się zdaje, że Ci z Fałszywych hierarchii mają w tym swój udział i dają nam fałszywe hologramy aby im tam oddawać energię. Tak samo budują fałszywe systemy czakr czy nici Aka i zamiast z własną Istotą rozmawiamy z ich przedstawicielem, który wprowadza nas w maliny aby tylko zdobyć naszą energię.
Dopiero praca nad sobą Wybaczenie i Przeproszenie wszystkich Bogów i Istot do których należały energie, które wcześniej żeśmy likwidowali, pozwoliło nam na właściwy kontakt do prawdziwych Istot i otrzymujemy od nich pomoc.
Te prawdziwe Istoty mają piękne postacie, wyraziste kolory i bije od nich światłość, spokój - to jest trudne do opisania. Kontakt z Istotą nie odbywa się przez system czakr czy kanał Sushumna ale przez specjalne urządzenie dostępowe połączone z Duszą . Dusza wędruje poprzez wcielenia wraz z tym urządzeniem.
Nie każdy człowiek potrafi wyzwolić Kundalini ale każdy przez swoje pozytywne postępowanie uzyskuje kontakt ze swoja Istotą. Kto nie ma czystego serca i pozytywnych intencji łączy się tylko z tymi fałszywymi, którzy nie pozwalają takiemu człowiekowi się rozwijać, ale mogą mu nawet pomagać ale w zamian ciągną jego energię.
Obecnie wysyłamy prośby do Góry o to aby te fałszywe systemy zostały zlikwidowane lub naprawione ale powinno to zrobić wiele osób bo każdy ma inne widzenie świata i inne doświadczenie i trzeba im wskazać co według nas jest złe i niegodziwe, dlatego zaglądamy do różnych systemów związanych z rozwojem na Ziemi aby odkryć jak najwięcej nieprawidłowości.
Dziękuję :)
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 14 cze 2020, 00:23

Przepraszam ale otrzymałem wiadomość, którą przekazuję od Ole:
"Każdy ma swoje ideały, każdy ma swoją prawdę. Każdego prawda jest dla niego najważniejsza a w wyższych wymiarach wszystko jest możliwe. To niemalże płynna energia.
Trzeba wokół siebie tworzyć przestrzeń miłości a wszystko się będzie samo wyjaśniać.
Nie jest powiedziane jaka to będzie droga.
Bruce Moen kapitalnie uczył promieniowania miłością. Genialny gość :idea: Bardzo mi przykro , że tak szybko odszedł! Bardzo chciałem z nim porozmawiać.
Nie mniej, jestem chyba monotematyczny ;) "
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 14 cze 2020, 10:12

Bdaj według mnie te prawdziwe istoty, a jedną zaraz opiszę, to ludzie o potężnych zdolnościach hipnotycznych i potrafią się pokazywać w dowolnej formie.
Jeden fizycznie mieszka w Ameryce Południowej, ma 190 cm wzrostu i waży 110 kg.
Jego wysokie walory duchowe to czysta hipnoza czyli nie prawda, fałsz i zmyłka.
Miałem z takimi do czynienia ze 40 lat temu i wtedy trochę mnie zwodzili ale ich rozszyfrowałem bo zawsze się trzymam swojego WJ i szuszumy która z nim łączy.
Wszelkie boczne łącza okazywały się fałszywe.
Takich cwaniaczków znalazłem ze 300 i szukam nadal.
Jeśli się łączę z wysoko rozwiniętymi to tylko poprzez WJ.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 14 cze 2020, 11:26

Kris- dzięki, że to piszesz. Każdy może z innej perspektywy na to patrzeć i inaczej to widzieć. Jeżeli tak długo pracujesz z WJ to faktycznie to połączenie masz w postaci kanału. Ja opisuję te rzeczy z mojego punktu percepcji. Te widzenia są też na różnych poziomach i nawet wchodząc w ten sam wymiar możemy inaczej to spostrzegać.
Penetrując 6 wymiar okazało się że jest tam kilkadziesiąt podwymiarów i przeskok z jednego do drugiego podwymiaru odbywał się identycznie jak przejście do wyższego wymiaru i dla początkujących , którzy mają wyjścia jest to nie do odróżnienia.
No tak, fajnie że tam działasz ale to nadal walka, myśmy z tym dawno skończyli. Jest to Twój wybór i chwała Ci za to.
Możesz więcej napisać o tych działaniach, bo wielu ludzi chce się w to zagłębiać ale nie wie jak się tam poruszać, co im grozi i jaki będą mieć z tego pożytek.
Pozdrawiam :)
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 14 cze 2020, 15:58

Ja na to inaczej patrzę.
To jest rozkodowywanie zakładanych nam kodów hipnotycznych, klątw, zrzucanej na nas obcej karmy, energii chorób i śmierci czyli typowo umysłowa robótka WJ.
Zerknij sobie na czakrę korony i zobacz ile wychodziło z niej promieni do tej pory a ile ich masz od dzisiaj, reszta jak policzysz i odpiszesz :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 14 cze 2020, 22:45

Dzięki Kris. Wychodzi 8/6 ale nie wiem czy o to chodzi. Ciągną z nas energie w różny sposób i te wszystkie przekręty powinniśmy opisywać i przekazywać tym prawdziwym Istotom żeby to odgórnie było likwidowane, bo podpinają się za chwilę pod co innego i to jest cały czas walka z :twisted: .
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości