Przepowidanie przyszłości

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: bernadeta1963 » 22 wrz 2019, 18:03

Własnie o to chodzi .Uświadamiaj :)
Tylko proszę nie mów ,że oszukujemy ,bierzemy kasę i w ogóle skąd takie osoby jak my sie biorą ?
Tylko o to cię proszę :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: danut » 22 wrz 2019, 18:06

bernadeta1963 pisze:Własnie o to chodzi .Uświadamiaj :)
Tylko proszę nie mów ,że oszukujemy ,bierzemy kasę i w ogóle skąd takie osoby jak my sie biorą ?
Tylko o to cię proszę :)


A gdzie ja to tak napisałam, że Wy coś tam jak piszesz? :shock: Nigdy i nigdzie. Ciekawe jest to dlaczego to tak odbierasz do siebie, bo nie rozumiem, co się odzywa w Tobie że tak się dzieje? Ja nie tykam Twojej osoby, ani nawet żadnych innych ludzi nie oskarżam o oszustwa czy robienie kasy, bo to to w całym swoim życiu ogólnie bardzo mało mnie obchodzi i nawet nie wiem czym się zajmujesz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: bernadeta1963 » 22 wrz 2019, 18:10

danut pisze:Nie ma takiego czegoś jak jasnowidzenie :D A skąd brali się i biorą ludzie, którzy tak siebie określają tego nie wiem. - Pycha, próba zrobienia ze siebie bohatera, chęć zysku, czy okłamywanie, że to TAM jest już tu, że to My odpowiadamy za tak wielką całość, układ, planetarny system??

Właśnie o tym mówię .
Czy to nie twoje slowa?
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: danut » 22 wrz 2019, 18:13

A czy mogę Cię prosić byś przeszła do tematu dyskusji :D Przecież jak napisałam skoro tego nie wiem to nie wiem, a Ty chcesz ciągnąć to dalej. I nie uświadamiam, zwyczajnie spokojnie piszę co wiem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: bernadeta1963 » 22 wrz 2019, 18:16

Oczywiście :D
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: danut » 22 wrz 2019, 18:24

jario pisze:Ja uwazam ze extremalnie skrajnie.Jezeli osoba ktora posiada zdolnosci o ktorych mowa deklarowalaby sie jako nieomylna i wszystkowiedzaca to sama juz na poczatku wedlug mnie by sie zdyskredytowala. Takie uogolnianie ze grupa osob ze zdolnosciami robi tak czy tak czy uwaza tak i tak jest nie namiejscu bo nie jestes w stanie tego sprawdzic ani udowodnic a przy okazji osoby ktore takie uzdolnienia posiadaja i czytaja takie twoje stwierdzenia moga sie poczuc urazone i niesprawiedliwie opisane.
Co po tym ze uwazasz ze jackowski dopiero do czego doszedl a ty juz cos wczesniej wiedzialas ,kazdy powinien i ma prawo zeby do czegos dochodzil w swoim wlasnym tepie.Skad wiesz ze ty sama tez jeszcze czegos nie wiesz i dopiero za 10 lat np dojdziesz do tego.


To jest oczywiste, że uczymy się przez całe życie i nie tylko to jedno. Wszyscy bez wyjątku, i brawo, żółwik, bo o tym samym pisałam , że jeśli ktoś się uważa za takiego wybranego i jasnego :) to sam się dyskredytuje na wstępie i właśnie przez to, o tym samym pisałam i dodałam że jest takich ludzi w tej grupie większość i nie przekonasz mnie że nie, bo bardzo wielu ich znam, dlatego wyrobiłam sobie o nich opinię.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: jario » 22 wrz 2019, 18:30

Danut czy uwazasz ze twoje teorie sa nieomylne ?twoje dowody sa jedynie sluszne i twoje argumenty sa niepodwazalne?czy uwazasz ze twoja prawda jest ta ostateczna?czy bierzesz pod uwage ze w czyms ty lub dana dziedzina nauki moze sie mylic?

"jest takich ludzi w tej grupie większość i nie przekonasz mnie że nie, bo bardzo wielu ich znam, dlatego wyrobiłam sobie o nich opinię."


ok ,podaj mi liczby, ile osob takich poznalas i ile np w polsce jest takich osob?
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: danut » 22 wrz 2019, 18:39

Najmniej 20 osób parających się dziedziną. Ale wydaje mi się, że chcesz wszczynać kłótnię, choć nie wiem z jakiego powodu. Może miałam pecha w życiu że akurat trafiałam na takie osoby, a Ty miałeś szczęście że poznałeś te wartościowe? Jestem w stanie to uznać na tak. A jeśli chodzi o nieomylność, to oczywiście tego o czym piszę jestem w stu procentach pewna, uznaję to za oczywistą oczywistość :D Nawet czekam na to by ktoś mi ją załamał, zaprzeczył mi tym faktom i jakoś doczekać się nie mogę na to, zatem musi pozostać to jak jest. Do momentu, gdy ktoś mi ich nie podważy. Ja jestem osobą myślącą i logiczną i gdy ujrzę lub ktoś mi wskażę błąd w myśleniu to przyznam mu to. Chcesz jeszcze coś dodać na temat przepowiadania przyszłości, bo ja mam jeszcze wiele do dodania w tym temacie, jeśli Wam to nie będzie przeszkadzać. Proszę o pytania.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: jario » 22 wrz 2019, 18:52

absolutnie nie chodzi mi o klotnie a wrecz przeciwnie probuje stworzyc ci mozliwosc spojrzenia na swoje wypowiedzi z innej strony a kto wie moze doprowadzi cie to do pewnych wnioskow.

"Najmniej 20 osób parających się dziedziną. Ale wydaje mi się, że chcesz wszczynać kłótnię, choć nie wiem z jakiego powodu. Może miałam pecha w życiu że akurat trafiałam na takie osoby, a Ty miałeś szczęście że poznałeś te wartościowe? Jestem w stanie to uznać na tak."

W pewnym sensie sama sobie nasunelas wniosek ze twoje spostrzezenia moga byc tylko subiektywna ocena a prawda nie zawsze musi byc jedna jezeli kierujemy sie subiektywnymi odczuciami.Dlatego uogulnienia ze wiekszosc jest taka czy taka nie maja tu zadnej podstawy i moga byc krzywdzace dla innych a moze nawet wiekszosci.Bo zapewne 20 przypadkow z ktorymi sie zetknelas nie stanowi absolutnie wiekszosci osob ktore takie zdolnosci posiadaja.

"A jeśli chodzi o nieomylność, to oczywiście tego o czym piszę jestem w stu procentach pewna, uznaję to za oczywistą oczywistość"

mysle ze to dosc wymowne w kontekscie do poprzednich postow
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Przepowidanie przyszłości

Postautor: danut » 22 wrz 2019, 19:03

No wiesz, jario podstawą to jest też to " mają zdolności" :D Posłuchaj, każdy ma "taką zdolność" więc o to mi też chodzi by nie starać się na siłę wywyższać jakichś ludzi. Ktokolwiek lub cokolwiek żyjącego, gdyby nie było podłączone do Systemu no to po prostu, by nie istniało, no więc jak możemy tu mówić w ogóle o jakichś wyjątkowościach? Jak według Ciebie i w oparciu o co kształtuje się rzeczywistość?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości