Spotkanie w KRAKOWIE

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Spotkanie w KRAKOWIE

Postautor: lilo » 09 lut 2010, 09:14

Jul pisze:nie powinnaś mieć żadnych wahań

Dzięki za wsparcie, myślę że, sama w sobie muszę to rozstrzygnąć :) .

Spotkanie w Krakowie było bardzo sympatyczne. Było nas troje LF, jego znajomy i ja. Nawet nie zorientowaliśmy sie podczas dyskusji kiedy minęło 5 godzin i pewnie dyskutowalibyśmy jeszcze, gdyby w knajpce nie zrobiło się zimno. Z mojej strony mogę powiedzieć, że obydwaj moi towarzysze to bardzo otwarci i sympatyczni ludzie. Żałujcie że was nie było!
"Na poczatku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.(...)
W Nim było życie, a życie było światłością ludzi, a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła."
Awatar użytkownika
lilo
 
Posty: 181
Rejestracja: 19 paź 2008, 18:32

Re: Spotkanie w KRAKOWIE

Postautor: konrad » 09 lut 2010, 13:20

Ja oczywiście żałuję, że mnie nie było...

A co do dołączania do PTSS, uważam, że każdy we własnym zakresie decyduje o tym, czy się do nas przyłączy czy nie. Wolę, jak ktoś jest aktywny na forum i działa na rzecz innych ludzi, niż by miał być członkiem PTSS, o którym w ogóle nikt nic nie wie :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie w KRAKOWIE

Postautor: Luperci Faviani » 09 lut 2010, 14:57

lilo pisze:Z mojej strony mogę powiedzieć, że obydwaj moi towarzysze to bardzo otwarci i sympatyczni ludzie. Żałujcie że was nie było!


To samo mogę powiedzieć o Lilo :)
Mam nadzieję, że w przyszłości będzie nas w Krakowie więcej.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Spotkanie w KRAKOWIE

Postautor: Leszek » 12 lut 2010, 14:20

:( Muszę częściej odwiedzać dział "Inne", bo pojęcia nie miałem o spotkaniu. Chociaż teraz i tak sił brak do pisania postów, w ogóle czegokolwiek(i niech ktoś mi powie że rolnicy w zimie leżą do góry brzuchem..) :roll: ale po powrocie na studia się zregeneruję.

Co do przystępowania do PTSS, to dla mnie jedyną przeszkodą jest to że będąc w PTSS wypowiadam się w imieniu stowarzyszenia a mi często zdarza się mówić różne rzeczy, czasem wręcz kujące dla ludzi religijnych :twisted: Więc w razie czego gromy lecą na mnie a nie całe PTSS.
Miłość, Prawda, Pokój, Nie Krzywdzenie, Właściwe Postępowanie
Leszek
 
Posty: 222
Rejestracja: 02 kwie 2009, 19:05
Lokalizacja: Cieszyn

Poprzednia

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości