Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Postautor: Niewiara19 » 09 lip 2017, 19:58

Witam forumowicze, przychodzę dziś z niecodziennym pytaniem. Otóż kieruje je do osób które przebywają na więcej niż jednym forum. Poszukuje konkretnie strony związanej z bajkami, a jeszcze lepiej- ze starymi bajkami. Czy ktoś orientuje się pod jakimi hasłami powinnam szukać? A może ktoś z was należy do takiego forum i mi je poleci. Chcę zdobyć jak najwięcej informacji o bajce z mojego dzieciństwa, którą uwielbiałam do szaleństwa: Chojrak, tchórzliwy pies. Nie mam pojęcia czy jest jakieś forum gdzie mogą być konwersacje o niej. Będę wdzięczna za jakąkolwiek nazwę strony :)
A może wy macie jakieś wspomnienia związane z tą bajką? Możecie się nimi śmiało podzielić pod tym postem :D :lol:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Postautor: czarnyMag » 11 lip 2017, 09:45

No ale wierz "Chojrak, tchórzliwy pies" było zarąbistą kreskówką dla ojca 4-o latki i dla tej czterolatki która nic nie rozumiała :lol:
Jak ma żona wpadła i zobaczyła jak agresywny ufek zaczyna sterować panem Chojraka psa niczym kukiełką to stało się nagle faktem że ojciec rodziny się dobrze bawi
oglądając satanistyczną bajkę z dzieckiem u boku które w tym momencie jest bezwolnym członkiem indoktrynacji satanistycznej :)

A Ty jesteś Satanistką "droga królewno"?! :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Postautor: Niewiara19 » 11 lip 2017, 17:43

czarnyMag pisze:No ale wierz "Chojrak, tchórzliwy pies" było zarąbistą kreskówką dla ojca 4-o latki i dla tej czterolatki która nic nie rozumiała :lol:
Jak ma żona wpadła i zobaczyła jak agresywny ufek zaczyna sterować panem Chojraka psa niczym kukiełką to stało się nagle faktem że ojciec rodziny się dobrze bawi
oglądając satanistyczną bajkę z dzieckiem u boku które w tym momencie jest bezwolnym członkiem indoktrynacji satanistycznej :)

A Ty jesteś Satanistką "droga królewno"?! :twisted:


HaHaHa :) oj proszę cię, to tylko bajka. Tylko jakiś niepoprawny katecheta mógłby tak twierdzić. Przecież takie kreskówki to nic złego i nie ma to nic wspólnego z satanizmem. A W ODPOWIEDZI NA PYTANIE KOŃCZĄCE TWÓJ TEKST powiem tylko tyle, że jeśli upodobanie do bajek z gatunku czarnej komedii oznacza dla ciebie bycie satanistą, to TAK w takim wypadku jestem "satanistką" :lol: :twisted: :lol:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Postautor: Xsenia » 17 wrz 2017, 22:13

Genialna bajka i bynajmniej nie dla dzieci. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Postautor: Sobeir777 » 02 lis 2017, 03:45

Bajka miała swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Nie dla dzieci. :)
Sobeir777
 
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2017, 05:25

Re: Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Postautor: Niewiara19 » 05 lis 2017, 02:04

Xsenia pisze:Genialna bajka i bynajmniej nie dla dzieci. :)


Sobeir777 pisze:Bajka miała swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Nie dla dzieci. :)


Skoro była puszczana na kanałach dziecięcych to znaczy że jednak jest dla dzieci. Niby co w niej jest takiego, że powinna być dla dorosłych. To zwykła rysowanka ;-) a nie jakiś szatanśki twór :twisted: :twisted:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Postautor: czarnyMag » 07 lis 2017, 15:34

Niewiara19 pisze:
Xsenia pisze:Genialna bajka i bynajmniej nie dla dzieci. :)


Sobeir777 pisze:Bajka miała swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Nie dla dzieci. :)


Skoro była puszczana na kanałach dziecięcych to znaczy że jednak jest dla dzieci. Niby co w niej jest takiego, że powinna być dla dorosłych. To zwykła rysowanka ;-) a nie jakiś szatanśki twór :twisted: :twisted:


Bajka nie bajka - ważne kto i w jakim celu ją wytworzył. A miała na celu przyjęcie w łeb, że ufki istnieją :twisted:
Jakież to zrozumiałe - przecież ufki tylko nami rządzą :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Pomoc dla szukającej. "Inne forum"

Postautor: Niewiara19 » 07 lis 2017, 20:55

czarnyMag pisze:Bajka nie bajka - ważne kto i w jakim celu ją wytworzył. A miała na celu przyjęcie w łeb, że ufki istnieją :twisted:
Jakież to zrozumiałe - przecież ufki tylko nami rządzą :twisted:


Nie mam pojęcia czemu się "ufków" doczepiłeś. Jeden bądź dwa odcinki z kosmitami o niczym nie świadczą. To zwykła czarna komedia i te SWOJE teorie spiskowe o SWOICH "ufkach" lepiej zachowaj dla SIEBIE. Bo jeszcze się okaże że w nocy zostaniesz porwany przez tajemnicze światło hihi :mrgreen: :mrgreen:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości