2006

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

2006

Postautor: qaz » 08 sty 2010, 05:31

Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz.
Myślę o 2006 roku. Po wizycie u wróżki w tamtym roku
czytałam o tzw. wampirach energetycznych.
Napisałam o tym wróżce ale ta odpisała mi że wtedy nie byłam tzw.
energetycznym wampirem. Odpowiedziała mi tez ze Jan Paweł II
dawał to sam. Myślę o duchowej mocy.
Co do wróżki musiała zorientować się że ja patrzyłam na telewizyjną rerlację.
Wydaje mi się ze myśleli niektórzy ludzie o duszy etc.
Ja tę relację dokładnie obserwowałam. W pewnym momencie popatrzyła na pewną osobę a
dokładnie na tył głowy bo ta osoba była odwrócona do mnie - kamery.
Popatrzyłam na tzw,guzy potyliczne czytałam gdzies ze to silne punkty energetyczne
i to osoba właśnie wtedy do mnie sie odwróciła. Byłam przerażona bo tobył postawny chłop ok. 50- ciu
lat do tego agent ochrony.
Może to ułatwi rozwikłanie całego zdarzenia.
Zrobiłam to nieświadomie nie korzystając z żadnej wiedzy typu bioeneroterapia lub inne.
No nareszcie napisałam wszystko.
Dziękuję za wszelką pomoc.
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: 2006

Postautor: vinitor » 08 sty 2010, 06:26

qaz pisze:Ja tę relację dokładnie obserwowałam. W pewnym momencie popatrzyła na pewną osobę a
dokładnie na tył głowy bo ta osoba była odwrócona do mnie - kamery.
Popatrzyłam na tzw,guzy potyliczne czytałam gdzies ze to silne punkty energetyczne
i to osoba właśnie wtedy do mnie sie odwróciła. Byłam przerażona bo tobył postawny chłop ok. 50- ciu

Jeżeli idę chodnikiem pełnym ludzi i ktoś nagle się odwraca nie jest dowodem, że jestem energetycznym wampirem, lub że to ja przyczyniłem się do tego. Nie mam nic więcej do dodania.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: 2006

Postautor: Luperci Faviani » 09 sty 2010, 19:21

Jakikolwiek kontakt z wampirem energetycznym wyczerpuje człowieka bez wyraźnych powodów. Taki wampir często prowokuje do rozładowania czyjejś energii np. w wyniku awantury, ale nie robi tego świadomie. Wampir może wybrać sobie ofiarę i np. ciągle dzwonić do niej w celu poprawienia własnego samopoczucia. Tacy ludzie nie są świadomi tego, co czynią samą swoją obecnością, a nawet samą myślą.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: 2006

Postautor: troll1 » 10 sty 2010, 10:34

o wróżkach i wampirkach energetycznych to na ezoforum.pl jest sporo tylko trzeba zadać sobie trud i poszukać, a następnie przeczytać a nie czekać na gotowe odpowiedzi, tam jest bardzo wielu obytych w ezoteryce i zapewne lepiej niż na tym forum by odpowiedzieli
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości