wróżki - usługi

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

wróżki - usługi

Postautor: qaz » 04 sty 2010, 10:02

Jetsem nowa.
Czy ktoś korzystał z usług wróżki
Lobis? Portal ezoteryczny viversum.
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: wróżki - usługi

Postautor: Melys » 04 sty 2010, 10:12

Ewuniu. troche chyba nie ten adres. Ja osbiście zajmuje sie tarotem, snami ale tu na tym portalu głównie zjamujemy sie spirytyzmem. nie wiem czy ktoś jeszcze stąd ma kontakt z wróżeniem. ?
Ale jesli masz jakies pytania w miare mojej wiedzy / której ciągle za mało / odpowiem co wiem.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: wróżki - usługi

Postautor: qaz » 04 sty 2010, 10:46

Dziękuję.
Mam prośbę. Czy możesz odpowiedzieć na moje pytanie w dziale pytania i odpowiedzi
temat postu kontakt. Jakoś nikt nie odpowiada na nie narazie a mnie to ciekawi.
Dziękuję za pomoc.
Ewa
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: wróżki - usługi

Postautor: konrad » 04 sty 2010, 11:13

Ja do wróżek nie chodzę i nie zamierzam chodzić. W większości to oszustki, a te które są uczciwe po prostu nadinterpretują swoje ewentualne zdolności medialne. Tak to widzę.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: wróżki - usługi

Postautor: Melys » 04 sty 2010, 13:06

dziekuje konrad :roll:
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: wróżki - usługi

Postautor: konrad » 04 sty 2010, 15:17

Melys, chodzi o to, że po prostu nie da się przewidzieć przyszłości tak, jak życzą sobie tego ludzie. Co najwyżej wróżka może wyczuć u kogoś jakąś pozytywna lub negatywną energię, gdy jest medium, i na jej podstawie wnioskować na temat przyszłości.

Jeśli w swoich wróżbach podpiera się tym, co słyszy od Duchów, szansa "trafienia" jest niewielka, gdyż tego typu podpowiedzi dają Duchy niższe, które chcą się dowartościować albo z nas zakpić.

To, że wszelkie przepowiednie lub wróżby się nie sprawdzają, widać doskonale, gdy poczytamy sobie nieco starszą literaturę spirytystyczną, gdzie często do spirytyzmu dodawano właśnie astrologię, wróżbiarstwo itp. Sprawdzalność tych przepowiedni była nikła, a jeśli już coś się sprawdzało, to chodziło raczej o zbieg okoliczności.

Co innego wróżki, które nie przepowiadają przyszłości, ale odpowiadają na pytania dotyczące teraźniejszości. Wówczas nie nazywam już ich jednak wróżkami, ale mediami ;)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: wróżki - usługi

Postautor: Melys » 04 sty 2010, 18:24

wiem wiem :D :lol:
zartowałam i tak cie lubie. :roll:
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: wróżki - usługi

Postautor: konrad » 04 sty 2010, 19:35

Melys pisze:i tak cie lubie.


Z wzajemnością :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: wróżki - usługi

Postautor: Jul » 04 sty 2010, 22:03

Ciekawe, że polski jasnowidz Jackowski ma naprawdę fenomenalne zdolności w wykrywaniu trupów po zbrodniach (można na jego stronie obejrzeć liczne, zeskanowane podziękowania od komend), ale już dużo gorzej mu idzie przewidywanie przyszłości - np wieszczył dużą wojnę już w 2008 roku, co na szczęście się nie sprawdziło.
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41

Re: wróżki - usługi

Postautor: Paweł » 04 sty 2010, 22:10

Jul pisze:Ciekawe, że polski jasnowidz Jackowski ma naprawdę fenomenalne zdolności w wykrywaniu trupów po zbrodniach (można na jego stronie obejrzeć liczne, zeskanowane podziękowania od komend), ale już dużo gorzej mu idzie przewidywanie przyszłości - np wieszczył dużą wojnę już w 2008 roku, co na szczęście się nie sprawdziło.


To samo się tyczy jego przepowiedni o końcu kryzysu w połowie 2009. Nie wiem czemu ale ten człowiek mnie odpycha, to co czasem mówi powoduje u mnie prawie że wybuch smiechu ponieważ teksty typu: "może będzie tak a może tak", tak samo gdy mówi o przyszłości to tak ogólnikowo że praktycznie nic z tego nie wynika. Czasem mam wrażenie że on poprostu nie wie co będzie w przyszłości ale wymyśla, za to przeszłość jakoś mu idzie, ale wczoraj czytałem o innej osobie z Polski która jest uważana przez Japończyków za królową jasnowidzów z Polski :)
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości