FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: Mirek » 18 lis 2015, 11:25

To dla Ciebie Nikita:
Obrazek
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: Xsenia » 18 lis 2015, 12:29

Nikita pisze: Przy okazji chce poprosic Xsenie aby nie bedac moderatorem przestala zwracac innym uwage na bledy i literowki.

Dla twojej i innych informacji, od jakiegoś czasu jestem moderatorem i mam prawo pilnować porządku na forum. Według regulaminu forum można było nawet wyrzucić post Danut, ale tylko poprosiłam ją o poprawienie, gdyż dla mnie była to wypowiedź bardzo nieczytelna i niezrozumiała. Danut od razu to poprawiła. Twoja reakcja jest wiec nieadekwatna do sytuacji. Tak samo jak teraz w tym wątku. Rozumiem, że tobie nie wolno zwracać żadnej uwagi na twoje zachowanie, bo to dla ciebie oznacza, że człowiek chce się "kłócić i odgrażać".

Nikita pisze:Pokaz mi kiedy i gdzie(podaj linki prosze)...bo rzucasz oskarzenia ale chyba bez pokrycia

Choćby w wątku o czarownicach. Poprosiłam ją, ona to zrobiła, ale ty się wmieszałaś i zrobiłaś z tego awanturę. Poniżej link, o który prosisz:
viewtopic.php?f=13&t=3234&start=20

Żeby nie eskalować konfliktu dla mnie temat jest zamknięty.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: cthulhu87 » 18 lis 2015, 13:00

Xsenia pisze:, gdyż dla mnie była to wypowiedź bardzo nieczytelna i niezrozumiała. Danut od razu to poprawiła.


Moderator może sam poprawić (jeśli błąd jest oczywisty), albo zwrócić się o to do forumowicza prywatnie. Ja swego czasu sporo byków poprawiałem po jednym z forumowiczów bez zbędnych filozofii ;)

Nie chcę tu udawać świętego, bo sam kiedyś zwracałem uwagę w dyskusji na rażące błędy ortograficzne. Generalnie jednak powinniśmy prywatnie upominać w takich sprawach. Dziś z tym forumowiczem nie ma zresztą takich problemów... ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: Nikita » 18 lis 2015, 13:05

Nie zrobilam awantury ale tylko wyrazilam moje zdziwienie...ze za jedna literowke robisz uwage. Twoja odpowiedz do mnie byla bardzo przykra dla mnie. Kazdy moze ja przeczytac. Jesli moge to wyrazam protest aby Xsenia byla moderatorem...Brak jest jej obiektywizmu.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: Mirek » 18 lis 2015, 13:29

Nikita przykro się ostatnio Ciebie czyta. Zachowujesz się jak mala dziewczynka, której zabrano lalkę.
Prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: Nikita » 18 lis 2015, 13:47

Oj Mirek...przeciez to Ty reagujesz na kazda jote krytyki jak oparzony... :) Ja sie nie boje krytyki...ja wiem, ze mam duzo wad...ale wiesz ja lubie jasnosc sytuacji i jestem raczej szczera...czasem moze do bolu.... :D I to mnie chyba gubi bo czasami lepiej jest siedziec cicho i nic nie mowic.... :lol:
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: Flavius » 18 lis 2015, 14:31

Ten temat miał chyba wszystkim zwrócić uwagę na niepotrzebną, nieprowadzącą do niczego wymianę zdań, jaka często ma miejsce w różnych tematach na tym forum. Myślałem, że każdy przytaknie, zastanowi się nad sobą i trochę sobie odpuści, ale jak czytam ostatnio dodane posty to dochodzę do wniosku, że nazwę tego tematu powinno się zmienić na ,,temat, w którym możemy do woli się patroszyć i obrzucać oskarżeniami''... Mimo, iż jestem tu nowy, to jeszcze raz chciałbym zaapelować do starszych forumowiczów o refleksję nad poruszanym tu tematem...
Awatar użytkownika
Flavius
 
Posty: 35
Rejestracja: 12 lis 2015, 21:55

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: Krzysztoff » 18 lis 2015, 14:35

Flavius - tak powinno być jak mówisz ale jak to mówią "uderz w stół a nożyce się odezwą"

Podsumowując - regulamin którego link widnieje na góry strony obowiązuje wszystkich

Spory się zdarzają i ostrzejsze wypowiedzi mogą się zdarzyć każdemu - ale to powinny być wyjątki od reguły a nie reguła.

Precyzując - osoby które ciągle wywołują i uczestniczą w niekończących się kłótniach będą osuwane z forum . Dlaczego ?
Bo to forum istnieje także dla osób które przychodzą tutaj w poszukiwania porady, pomocy, wiedzy, duchowości, informacji od medium i te osoby (często w ciężkiej sytuacji mentalnej) mają prawo w spokojnej, przychylnej atmosferze taką pomoc uzyskać.

Poza tym jeżeli ktoś nie ma zamiaru szanować praw tego forum - nie będzie na tym forum goszczony - to jest prawo gospodarza.

Oczywiście osoby które są nowe na forum są traktowane ulgowo przez pewien czas
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: cthulhu87 » 20 lis 2015, 14:14

A może warto, żebyśmy mieli taki oddzielny temat, do którego moderacja wrzucałaby wszystkie posty, w których forumowicze dyskutują bardziej o sobie niż na konkretny temat? ;)

Ten by się nawet nadawał :lol:
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: FORUM OSTATNIE DYSKUSJE

Postautor: Krzysztoff » 20 lis 2015, 16:02

trzeba by zatrudnić kogoś na pełny etat :lol:
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości