Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 18 lis 2015, 20:09

Dlatego nie potrafię zrozumieć zarzutów wręcz krzywdzących oskarżeń i uprzedzeń z góry bez pokrycia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: atalia » 20 lis 2015, 14:00

Z poczatku byłam bardzo ciekawa tej książki, ale teraz, hmmm... zdecydowałam, że jednak jej nie kupię - mam powód.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: atalia » 20 lis 2015, 19:01

A jak ktoś chce, niech sobie kupuje, czy ja komu bronię?
Powód? Między innymi taki jaki przejawia się m.in. w Twojej wypowiedzi - to jest jakikolwiek brak dbałości o język, w szczególności w odniesieniu do znaków przestankowych. Głupi przecinek?
Przykład:
Jedzcie więcej, dzieci.
Jedzcie więcej dzieci.
Przykro mi, że to mówię, jednak po prostu nie mogę sie powstrzymać. Moja córka utrzymuje, ze jestem purystką językową i ludzie boją się przy mnie usta otworzyć. ;)
Myślę, że przesadza, czasem nawet lubię sobie slangiem polecieć, ale w stosownym miejscu, czasie i okoliczności.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: blackbitch » 20 lis 2015, 19:08

Wiesz co to proponuje Ci udzielanie się na forum gramatycznym hahhaha chodzi o fakt kobieto ! Nie czytałas i nie masz w tym poście nic ciekawego do powiedzenia prócz tego ze nie kupisz książki nie wiesz jaka ma treść . Nie jestem polka a polpolka mogę pisać w Jidysz jak chcesz . Nie przeceniaj mnie moja wypowiedź ma niewielki wpływ na twoją decyzję odnośnie czytania tej książki . Czytaj inne jeśli chcesz :)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać – takie jest prawo...
Awatar użytkownika
blackbitch
 
Posty: 136
Rejestracja: 03 lis 2015, 17:16

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 28 lis 2015, 23:01

Temat jest rozszerzony w tej książce

http://www.empik.com/zwiazek-ducha-i-ma ... ,ksiazka-p

i będzie jeszcze rozszerzany. A co do powyższej pozycji bardziej przybliżał jej zawartość pierwotny tytuł, który brzmiał "Moje spotkania z niejawną rzeczywistością"- i chodzi o moje spotkania z nią, tytuł został zmieniony na prośbę wydawnictwa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: Mirek » 30 lis 2015, 12:02

Czy pani dr Danuta ma doktorat również z tych dziedzin, o których pisze w książkach?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 30 lis 2015, 13:07

Mirek pisze:Czy pani dr Danuta ma doktorat również z tych dziedzin, o których pisze w książkach?


To akurat może ocenić, lub nadać jej dopiero wyższa świadomość ludzka.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: Mirek » 30 lis 2015, 13:16

To dlaczego używa tytułu naukowego w dziedzinie, w której go nie zdobyła?
Jeżeli zostanę profesorem geografii i napiszę książkę o skomplikowanych obliczeniach matematycznych jako autor będę mógł przed nazwiskiem napisać prof.?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: danut » 30 lis 2015, 13:30

Zawartości książki nie poznaje się po okładce i już to pisałam, że to nie my pracowałyśmy nad jej wyglądem, opisem i nawet samym tytułem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Książka ,,Kwantowa rzeczywistość''

Postautor: Mirek » 30 lis 2015, 15:14

Przecież nie piszę o tytule ani o okładce książki, a o nadużyciu tytułu naukowego.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości