Beata Pawlikowska

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Beata Pawlikowska

Postautor: Hansel » 25 maja 2015, 22:07

Chciałem poznać waszą opinię co myślicie o niej i o jej książkach ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: Obserwator » 28 maja 2015, 10:49

Trudno wyrobić sobie wiarygodną opinię o kimś kogo się nie zna, ale skoro plotkujemy ;) :)

W każdym razie wiem, że w wywiadzie prasowym przyznała się do uzależnienia od seksu i eksperymentów z narkotykami. Była żoną pana Cejrowskiego, więc myślę, że coś pociągało ich do siebie ( a niespecjalnie przepadam za panem Cejrowskim). Jest celebrytką więc podejrzewam, że mogłaby zrobić wiele dla innych ludzi - a czy robi ? Nie słyszałem. No może poza kilkoma akcjami charytatywnymi, nastawionymi przy okazji na prywatny wzrost popularności.

Powiem tak. Niewiele o niej wiem, a to co wiem, raczej nie zachęca mnie do jej książek.
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: atalia » 28 maja 2015, 13:44

Bardzo fajnie się je czyta.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: Luperci Faviani » 28 maja 2015, 20:16

Książki do nauki języków obcych, które promuje swoim nazwiskiem są kiepskie. Zdecydowanie odradzam.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: atalia » 28 maja 2015, 20:42

A tych akurat nie znam. Mówię o książkach podróżniczych.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: Hansel » 28 maja 2015, 21:07

Luperci Faviani pisze:Książki do nauki języków obcych, które promuje swoim nazwiskiem są kiepskie. Zdecydowanie odradzam.
Ja pytałem główni o te o psychologi i zyciu...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: Hansel » 09 cze 2015, 12:08

Obserwator pisze:W każdym razie wiem, że w wywiadzie prasowym przyznała się do uzależnienia od seksu i eksperymentów z narkotykami. Była żoną pana Cejrowskiego, więc myślę, że coś pociągało ich do siebie ( a niespecjalnie przepadam za panem Cejrowskim). Jest celebrytką więc podejrzewam, że mogłaby zrobić wiele dla innych ludzi - a czy robi ? Nie słyszałem. No może poza kilkoma akcjami charytatywnymi, nastawionymi przy okazji na prywatny wzrost popularności.
Ale o Bogu bardzo fajnie potrafi opowiadać https://www.youtube.com/watch?v=rQ1S1np2pSc
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: Hansel » 07 lip 2015, 02:54

Obserwator pisze:W każdym razie wiem, że w wywiadzie prasowym przyznała się do uzależnienia od seksu i eksperymentów z narkotykami. Była żoną pana Cejrowskiego, więc myślę, że coś pociągało ich do siebie ( a niespecjalnie przepadam za panem Cejrowskim). Jest celebrytką więc podejrzewam, że mogłaby zrobić wiele dla innych ludzi - a czy robi ? Nie słyszałem. No może poza kilkoma akcjami charytatywnymi, nastawionymi przy okazji na prywatny wzrost popularności.

Ja w każdym razie ja ją bardzo podziwiam - https://www.youtube.com/watch?v=qGuvZw6NApI
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: Hansel » 01 sie 2015, 11:37

To znaczy słyszałem że miała ciężkie przeżycia w młodości ale podziwiam ją właśnie za to że potrafiła z tego wyjść http://wpolityce.pl/gwiazdy/87645-pawli ... cejrowskim
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Beata Pawlikowska

Postautor: Hansel » 20 wrz 2016, 12:50

Luperci Faviani pisze:Książki do nauki języków obcych, które promuje swoim nazwiskiem są kiepskie.
Czemu ? Na mnie robią dobre wrażenie...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości