Prostytucja i jej konsekwencje

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: danut » 05 kwie 2016, 23:46

W tym temacie to od prostytucji do każdej innej sprawy dotyczącej życia i śmierci :D Ja przepraszam za siebie, ale wciągają mnie inni w te rozmowy zupełnie nie związane z tym tematem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: atalia » 06 kwie 2016, 08:39

Oj tam, ja też miałam operację pękniętego tętniaka i do dziś mam wielka dziurę w czaszce. Ta operacja to nic takiego nadzwyczajnego. Wielkie mi mecyje! 8-)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: Xsenia » 06 kwie 2016, 09:37

Posprzątałabym, ale akurat do "różnych różności" nie mam dostępu :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: czarnyMag » 07 kwie 2016, 16:05

atalia pisze:Spiączka farmakologiczna nie jest smiercią i niby dlaczego miałaby podczas niej zajść jakies zjawiska z nia związane , jak NDE?
To chyba logiczne.


No ale wiesz - Twój mózg nie działa w sensie produkuje sny (działa tak jakby nie działał) - Ty nic nie śnisz, nic nie widzisz - ciało rzekomo żyje - a jak cię wybudzają to pamiętasz wszystko do momentu uspania! To jest pytanie za milion: jak umrzesz być może to właśnie tak będzie wyglądać bo twój mózg nagle przestanie działać! Nie? Być może (to zatrważające spostrzeżenie/zwątpienie) tak wygląda "życie wieczne" :?
Bo ja się zastanawiam tak: czy na uśpione farmakologicznie ciało - czy te leki mają jakikolwiek wpływ na duszę w ciele "uśpionym" ?! Dusza wróciła albo zaczyna działać kiedy ciało odzyskuje pełnię "mocy" i wtedy powinna (ta dusza) władować swe przeżycia w ten twardy dysk w ciele a tam PUSTO :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: danut » 07 kwie 2016, 17:14

W pewnym stopniu masz rację, bo mózg jest tylko dyskiem, na którym zapisuje się informacje jeśli jest rzeczywiście odłączony to nie ma nawet mowy o tym, by coś się tam zapisało, ten zapis może powstać tylko w wyniku powrotu świadomości do niego.

Ps. atalio - zabolał mnie Twój post, kpisz choć nie wiesz z czego.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: atalia » 07 kwie 2016, 20:13

Jak to nie wiem? Po prostu nie wyolbrzymiam swoich przeżyć i cierpien, bo po prostu nie ma czego.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: danut » 07 kwie 2016, 20:16

atalia pisze:Jak to nie wiem? Po prostu nie wyolbrzymiam swoich przeżyć i cierpien, bo po prostu nie ma czego.


Niestety nie masz pojęcia co wtedy zaszło ani jak wyglądała moja operacja, ja nie wyolbrzymiam, ani mi to w głowie, ani się nie użalam, ani nic podobnego.. była to luźna rozmowa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: atalia » 07 kwie 2016, 20:39

Nie wiem jak wyglądała Twoja operacja, ja mówię o sobie.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: danut » 07 kwie 2016, 20:50

atalia pisze:Nie wiem jak wyglądała Twoja operacja, ja mówię o sobie.

tak z przytykiem do mnie ze to żadne mecyje :D nie mecyje to nie mecyje :lol: a propos - skąd znasz to słowo- wydaje mi się, że używa się go bardzo rzadko, tylko w niektórych regionach?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Prostytucja i jej konsekwencje

Postautor: Xsenia » 07 kwie 2016, 21:05

Może jednak wrócimy do tematu? :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości